Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Ako na zoznámenie so ženou cez internet?

Zoznamovanie online – zoznamovanie cez internet

Výhodou online zoznamky s profilmi užívateľov je samozrejme možnosť najskôr si ženu či dievča "oťuknúť". Podľa informácií v jej infu sa potom rozhodnete, či túto ženu kontaktovať; pomôcť by Vám určite mal aj náš zoznamovací dotazník. Podľa údajov a informácií v profile ženy potom môžete zvoliť aj taktiku prvého oslovenia ( cez spoločné záujmy a pod ). Samozrejme aj tu platí, že ženu je potrebné zaujať, alebo očariť a nebyť vulgárny. Pri následnej komunikácii si potom preveríte, či je daná žena pre pokračovanie komunikácie tá pravá. Postupom času sa môžete dohodnúť aj na osobnej schôdzke - všetko je tu len a len na vás. Nižšie pre Vás prinášame niekoľko dôležitých bodov - čo pri online zoznamovaní so ženou nezanedbať a na čo sa sústrediť.

Dobre vyplnený profil

Keď budete čo najkonkrétnejší, zvyšujete tým pravdepodobnosť, že sa vám ozve "tá pravá", nie len ženy s úplne odlišnými záujmami a názormi, s ktorými by ste si nemal čo povedať. Založenie a prvé vyplnenie profilu by malo trvať tridsať minút, a ak to so zoznamovaním myslíte vážne, mali by ste si na správu a komunikáciu s ostatnými hľadajúcimi vyhradiť aspoň pätnásť minút denne. A ešte jedna dôležitá vec - nič neprifarbujte, ani neprikrášľujte.

Aktivita v oslovovaní

Veľa ľudí sa síce zoznamuje na internete, zakladajú si profily na najrôznejších stránkach, ale štyridsať percent z nich potom len pasívne čaká, až sa im niekto ozve. Pritom odvážni muži, ktorí sa neboja ženy sami od seba osloviť, tým získajú plusové body hneď na začiatku.

Decentný úvod

Akonáhle vás profil nejakej ženy na našej zoznamke zaujme a odhodláte sa jej napísať správu, starostlivo si rozmyslite, čo napíšete. Snažte sa zaujať, ale nebuďte originálny za každú cenu. Stručnosť je tu naozaj na mieste. Nikto nechce počuť Vaše životné príbehy skôr, než si o ne sám povie. Do prvej správy môžete napísať tiež dôvody, prečo Vás dotyčná zaujala, kľudne pridajte decentný kompliment.

Neponáhľajte sa na prvú schôdzku

Ak ponúknete osobné stretnutie už v prvej správe, s istotou sa znemožníte - ak vám teda nejde o sex na jednu noc. Bude to vyzerať, že zúfalo pozývate na rande úplne kohokoľvek a len čakáte, kto sa chytí. Než sa s niekým rozhodnete stretnúť, mali by ste si vymeniť pár správ, alebo on-line rozhovorov, aby ste sa o ňom niečo dozvedeli a zistili, či si aspoň v bežnom rozhovore rozumiete a máte sa o čom rozprávať.

Telefonujte

Verte, že keď si trúfnete zavolať, príslušnú ženu tým ohromíte. Vopred sa ale uistite, že jej to nevadí. Pripravte si niekoľko tém na rozhovor, do telefónu buďte milý, príjemný, zaujímajte sa, pýtajte sa. Na začiatku sa spýtajte či nerušíte, na konci poďakujte.

Nevzdávajte sa

Radšej počítajte s tým, že možno absolvujete mnoho nakoniec zbytočných rozhovorov, možno aj schôdzok. Berte to ale ako skúsenosť, ktorá vám pomôže lepšie odhadnúť a poznať ženy. Naučíte sa komunikovať s cudzími ľuďmi, konverzovať, a až to budete najmenej čakať, tá pravá žena sa objaví.

Chcete sa zoznámiť so ženou na Spoznajmesa.sk?

Zaregistrujte se teraz - registrácia - zdarma!

Lifestyle
Magazín nielen o zoznamovaní

Čo je to silent dating čiže randenie v tichosti?

Čo je to silent dating čiže randenie v tichosti?
18.10.2019 Pre ľudí, ktorí sú single, sa dnes ponúka pomerne veľa možností, ako sa zoznámiť. Už ste počuli o silent speed datingu, novú… čítajte viac
Daj mi recept na šťastnú rodinu

Daj mi recept na šťastnú rodinu

17.10.2019 V každej štatistike to vychádza rovnako: rodina je pre väčšinu ľudí stále na prvom mieste rebríčka… čítajte viac
Neotročte pozitívnemu mysleniu

Neotročte pozitívnemu mysleniu

15.10.2019 Život s pozitívnym nastavením mysle je jednoduchší, nech sme zdraví alebo chorí. Ale dávať jeho… čítajte viac
Dámy, ako ho získať späť?

Dámy, ako ho získať späť?

11.10.2019 Stretla vás zraňujúca, ponižujúca a najskôr nečakaná udalosť: on sa s vami rozišiel! Možno sa… čítajte viac