Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Často kladené otázky

Čo obnáša členstvo?

Základná registrácia je zdarma. Pri registrácii zdarma nemôžete odoslať viac ako päť správ z vašeho profilu. Počet doručených správ nie je obmedzený. Pri registrácii zdarma máte taktiež obmedzený počet užívateľov vo vyhľadávaní a nemáte možnosť vyhľadať všetkých užívateľov a nemôžete zasielať vaše telefónne číslo alebo emailovú adresu iným užívateľom.

Ako získam plné členstvo?

Plné členstvo je pre mužov spoplatnené, stačí kliknúť po prihlásení na odkaz „Kúpte si plné členstvo", ktorý nájdete vpravo hore v ružovom menu. Po aktivovaní plného členstva nie ste už ničím obmedzený a môžete využívať všetky naše služby. Môžete vyhľadávať profily zo všetkých našich užívateľov podľa prezývky, kraja, mesta, veku a stavu, písať ľubovoľný počet správ, zasielať telefónne číslo alebo e-mailovú adresu a taktiež odosielať v správach fotky, smajlíky a GIPHy ostatným užívateľom, máte možnosť si prezrieť vaše najlepšie zhody podľa vyplneného dotazníka a využiť služby našej Fotozoznamky - kde hodnotíte užívateľov podľa fotky.

Ako môžem zmeniť svoj profil?

Zmena profilu je veľmi jednoduchá. Všetky informácie vo svojom profile zmeníte po prihlásení a kliknutí na tlačítko „Upraviť profil“ , ktoré nájdete vpravo hore v ružovom menu.

Nejde mi nahrať fotka?

Pokiaľ vám nejde nahrať fotka, tak býva najčastejšou príčinou, že vaša fotka prevyšuje maximálnu veľkosť, ktorá je 2 MB. Riešením tohoto problému je zmenšenie parametrov fotky alebo skúsiť nahrať inú fotku. Pokiaľ by fotka neprevyšovala veľkosť 2 MB a aj tak by nešla nahrať, tak nám napíšte na technickú podporu popis problému a váš nick.

Prečo sa moja fotka hneď neobjavuje?

Fotky je treba najprv schváliť naším administrátorom, aby neporušovali naše podmienky užitia. Fotka sa teda objaví až po schválení, ktoré je vӓčšinou spravené do 24 hodín.

Zabudli ste svoje heslo?

Kliknite na odkaz „Zabudli ste heslo?“, ktorý nájdete pod tlačítkom „Prihlásiť“ vpravo hore. Po stlačení tlačítka sa vám objaví políčko, kam zadáte svoj e-mail a my vám obratom zašleme odkaz pre zmenu hesla.

Prečo sa mi nedá prihlásiť?

Skontrolujte si najprv, či zadávate správne veľké a malé písmená. Uistite sa tiež prosím, či zadávate správne užívateľské meno a heslo, ktoré ste zadávali pri svojej registrácii. Pokiaľ by ste sa nemohli stále prihlásiť, tak nám napíšte spoločne s popisom problému a nickom na našu technickú podporu a my sa budeme snažiť všetko čo najskôr vyriešiť.

Neobdržal/a som aktivačný e-mail?

Skontrolujte najskôr svoju e-mailovú schránku, či nemáte aktivačný e-mail vo spamovom koši. Niekedy sa môže stať, že poskytovatelia e-mailových schránok vyhodnotia automatický e-mail ako spam. Pokiaľ nenájdete aktivačný e-mail v spame, tak si nechajte zaslať aktivačný e-mail znovu z registračného formulára alebo kontaktujte našu podporu.

Ako môžem vymazať svoj profil?

Pokiaľ chcete svoj profil vymazať, tak nám napíšte na technickú podporu požiadavku o vymazanie profilu a váš profil bude vymazaný do 3 pracovných dní. Pokiaľ máte zaplatené plné členstvo ( Platba pomocou platobnej karty online ), musíte najprv zaslať výpoveď služieb podľa postupu uvedeného vo všeobecných obchodných podmienkach.

Čo znamená overiť profil?

Každý užívateľ je overovaný pri registrácii pomocou svojho e-mailu. Užívateľ sa môže ďalej overiť pomocou tlačítka „Overiť profil“ ktoré nájdete v sekcii "Upraviť profil" v žltej kolonke. Tu je niekoľko spôsobov pre overenie, z ktorých vyberte jeden a zašlite svoj profil k overeniu. Na základe týchto overení užívateľ overí svoj profil a fotku a stáva sa tak overeným užívateľom, čo je uvedené pri jeho profile. Overení užívatelia majú o mnoho vӓčšiu úspešnosť zoznámenia, pretože im naši členovia viacej dôverujú, práve kvôli tomuto overeniu identity. 

Ako si pridám užívateľa do priateľov?

Potom čo kliknete na užívateľský profil, nájdete v ňom  tlačítko so znamienkom plus "Pridať do priateľov". Ak na tlačítko kliknete, tak si pridáte daného užívateľa do priateľov. S priateľmi môžete o mnoho jednoduchšie komunikovať a nájdete ich všetkých vždy pod tlačítkom „Priatelia“ v ružovom menu hore.

Ako vyhľadám iných užívateľov?

Kliknite na tlačítko „Profily“ v ružovom menu hore. Potom vyberte parametre pre hľadanie užívateľov, ako sú prezývka, mesto, vek, stav a stlačte tlačítko „Vyhľadať“.

Kde si môžem zmeniť svoj e-mail alebo svoje heslo?

Kliknite na tlačítko „Nastaviť účet“, ktoré nájdete v ružovom obdĺžniku, nad tlačítkom „Odhlásiť“.

Ako pozastaviť opakujúcu sa platbu?

Pri platbe kartou je z dôvodu neprerušenia poskytovania služieb prevádzaná periodicky na obdobie, ktoré ste si zvolili pri aktivácii. Okrem toho niekedy ponúkame špeciálne akcie, ktoré majú dobu obnovenia rôzneho trvania než naše bežné upisovacie obdobie. Skúšobné členstvo na jeden týždeň prechádza automaticky po tomto týždni do regulérneho mesačného členstva. V skúšobnom týždni stačí ukončenie oznámiť na podporu a to najmenej 3 dni pred koncom skúšobného týždňa. Pokiaľ prejde týždenné skúšobné členstvo do regulérneho mesačného členstva, tak je potrebné výpoveď predplatného a členstva poslať písomne. Opakovanú platbu (predplatné) môžete zrušiť zaslaním listu na adresu: Butterfly Destiny s.r.o., Černotín 35, PSČ 334 01, Dnešice, Česká republika. V liste uvediete požiadavku na zrušenie opakovanej platby, váš registračný email a profilovú prezývku. Členstvo vám bude zrušené do 10 pracovných dní, od obdržania listu na našej adrese. O predplatné pri ktorom je potrebná písomná výpoveď ide len v prípade platby pomocou platobnej karty online a pomocou služby PayPal.

Pri platbe SMS si predplatné užívateľ môže kedykoľvek ukončiť zaslaním SMS vo tvare ZOZNAMENIE STOP na číslo 8866.

Ostatné platby (napr. bankový prevod, poštová poukážka) sú jednorázové a nie je potrebné posielať písomnú výpoveď.

Čo mám robiť, pokiaľ mám technické problémy so zobrazením stránky?

Najprv prosím zistite, či máte aktualizovaný software alebo či nemá váš počítač technické nedostatky. Pokiaľ budete mať naďalej problémy so zobrazením stránky, zašlite nám popis problému na našu technickú podporu spoločne s vaším nickom a my sa budeme snažiť, čo najskôr váš problém vyriešiť.

Lifestyle
Magazín nielen o zoznamovaní

Rozlúčka so slobodou

Rozlúčka so slobodou
25.09.2023 Prípravy na svadbu v mnohých prípadoch počítajú aj s rozlúčkou so slobodou. Ako taká rozlúčka vyzerá a čo "obnáša" sa dočítate v… čítajte viac
Dá sa ovplyvniť pohlavie dieťaťa?

Dá sa ovplyvniť pohlavie dieťaťa?

10.09.2023 To je otázka. Jedna skupina ľudí si myslí, že áno, druhá nie. Existuje ale niečo, čo spoľahlivo… čítajte viac
Ako spať lepšie? Zacvičte si!

Ako spať lepšie? Zacvičte si!

03.09.2023 Spánok je pre naše telo životne dôležitý. Skúste pár dní nespať a vaše telo skolabuje. A vzhľadom k… čítajte viac
Aké problémy môže spôsobiť úzkosť vo vzťahu?

Aké problémy môže spôsobiť úzkosť vo vzťahu?

27.08.2023 Existuje veľa informácií o tom, ako vás úzkosť fyzicky a emocionálne ovplyvňuje. Ale ako ovplyvňuje… čítajte viac