Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Ako na Spoznajmesa.sk

Neviete ako začať? Nezúfajte, prejdeme s vami jednotlivé časti zoznamky, aby ste sa rýchlejšie zorientovali.

Prvé kroky na Spoznajmesa

1) Vyplňte dotazník - Na vyplnenie dotazníka ste boli vyzvaný ihneď po prvom prihlásení. Ak ste tak neurobili, vráťte sa k nemu pomocou tlačidla "Vyplňte Váš dotazník", ktoré nájdete v pravom hornom rohu vedľa profilovej fotografie. Viac o vedeckom dotazníku si môžete prečítať TU.

                                                                                                                                                                                                Dotazník

2) Vložte fotografiu a vyplňte profil - Vloženie profilovej fotografie je pre zoznámenie dôležitým plusom. Profil si vyplňte podľa svojho uváženia, ale nezabudnite, že čím viac toho o sebe prezradíte, tým väčšiu budete mať šancu na zoznámenie. Použite tlačidlo "Vložte svoju fotku" alebo tlačidlo "Upraviť profil". TU si prečítate viac infomácií o fotozoznamke. Pre jednoduchší prístup k fotografiám užívateľov slúži tiež naša Fotozoznamka.

Vložiť fotku

Upraviť profil

3) Vyberte si - Už vám nič nebráni vo výbere vhodného partnera. Všetky profily užívateľov nájdete pod tlačidlom "Profily", ktoré sa nachádzajú v hlavnom menu. K ľahšiemu hľadaniu využite filter, kde môžete vybrať napr. kraj, mesto, vek a zobrazovať užívateľa podľa týchto parametrov. Môžete si prečítať konkrétnejší návod Ako na zoznámenie so ženou alebo Zoznamovanie s mužom. V dolnej časti úvodnej stránky zoznamky nájdete aj rady ohľadom online zoznámenia v určitom kraji.

                                                                                                                                                                                                         Profily

4) Kontaktujte - Ak vás niekto zaujal, napíšte mu správu a dajte mu tým o sebe vedieť. V detaile profilu každého užívateľa nájdete možnosť "Poslať správu"

                                                                                                                                                                                                 Správy

V správe môžete v konverzácii s konkrétnym užívateľom posielať smajlíky (1) kliknutím na ikonu smajlíka alebo pomocou klávesy TAB - kde sa Vám zobrazí výber smajlíkov, posielať môžete tiež fotky - kliknutím na symbol fotoaparátu (2) v texte správy. Pre spestrenie konverzácie môžete novo zasielať aj GIPHy (3), čo sú hýbajúce sa smajlíky, ktoré lepšie vyjadria emócie. Po kliknutí na kolónku GIF sa objavia náhodne zamilované obrázky. V hornej lište sa nachádza vyhľadávač, do ktorého môžete napísať kľúčové slovo, ktoré hľadáte, v anglickom jazyku a zobrazí sa vám ponuka pre hľadané slovo.

5) Nebojte sa - Poriadne si prejdite jednotlivé možnosti, ktoré naša zoznamka poskytuje. Nemajte strach kliknúť na akékoľvek tlačidlo, nemôžete nič pokaziť! Ak budete potrebovať radu, obráťte sa so svojou otázkou alebo problémom na "Podporu".

                                                                                                                                                                                                            Podpora

Jednotlivé možnosti hlavného panela

Poďme sa tiež trochu zorientovať v tom, čo všetko vám zoznamka ponúka z užívateľského hľadiska na hlavnom paneli.

                                                                                                                                                                               Hlavný panel

Vyplňte Váš dotazník - Po vyplnení vedeckého dotazníka sa vám tu objaví možnosť "Vaše najlepšie zhody". Nájdete tu váš vyplnený dotazník, ktorý môžete kedykoľvek upraviť, základné informácie o tomto dotazníku a ideálnych partnerov, ktoré pre vás vedecký dotazník vyhodnotil na základe vašich odpovedí.

Vložte svoju fotku - Tu vložíte svoj profilový obrázok. Fotografiu môžete buď vložiť zo svojho počítača, telefónu alebo sa rovno odfotiť.

                                                                                                                                                                                                 Vožiť fotku

Nastavenie účtu - Tu zmeníte svoj registračný email, heslo a nastavíte pravidlá pre emailové upozornenie. V hornej časti tiež nájdete možnosť "Upraviť profil".

                                                                                                                                                                                               Natavenie účtu

Odhlásiť - Odhlásite sa.

Panel

Domov - Vrátite sa na úvodnú stránku, ktorá sa zobrazuje hneď po prihlásení.

Dotazník - nájdete tu svoj vyplnený dotazník, základné informácie o ňom a ideálnych partnerov.

Fotozoznamka - Ponúkame vám trochu inú formu zoznamovania, ktorá je postavená na hodnotení profilových fotografií jednotlivých užívateľov. Všetky informácie nájdete TU.

Správy - Všetky správy, ktoré ste si vymenili s ostatnými užívateľmi. Správy sú uchovávané po dobu 90 dní.

Profily - Zoznam všetkých našich užívateľov. Nachádza sa tu filter pre jednoduchšie vyhľadávanie.

Priatelia - V detaile profilu každého užívateľa nájdete možnosť "Pridať do priateľov". V zozname budete mať priateľov rozdelených aj podľa toho, či sú online a zároveň uvidíte, pre koho ste sa stal priateľom vy sám.

Online užívatelia - Zobrazenie užívateľov, ktorí sú práve prihlásení na svojom profile.

Upraviť profil - Tu upravíte všetky informácie o vašej osobe. V hornej časti menu nájdete tiež možnosti "Zobraziť profil", "Upraviť dotazník" a "Overiť profil". Svoj profil môžete overiť pomocou obrázku alebo pomocou facebookového účtu.

Podpora - Nerozumiete niečomu alebo máte problém? Kontaktujte nás zaslaním vášho dotazu. Okrem zadania dotazu, si ho tu môžete znovu otvoriť alebo skontrolovať stav dotazu.

Čo sa ďalej zobrazuje na úvodnej stránke

Po prihlásení na váš profil sa na úvodnej stránke ihneď pod hlavným panelom zobrazujú tiež zoznamy užívateľov rozdelených do niekoľkých skupín, oznámenia a udalosti.

Nové schválené profily - Tu nájdete zoznam novo schválených profilov. Zoznam sa radí od najnovších profilov. Po registrácii a schválení našim administrátorom sa tu váš profil ostatným tiež zobrazuje.

Online užívatelia - Všetci užívatelia, ktorí sú momentálne online, čo znamená, že sú prihlásení na svojom profile.

Posledný návštevníci Vášho profilu - Užívatelia, ktorí v poslednej dobe navštívili váš profil.

Oznámenia - V oznámeniach máte neustále prehľad o tom, čo sa deje v spojení s vami. Nájdete tu napríklad informácie o harmóniách z vedeckého dotazníka, hodnotenie z Fotozoznamky, žiadostiach o priateľstve atď.

Udalosti - Dostávate tu informácie o tom, kto sa pripojil na svoj profil a je online.

LIFESTYLE

Magazín nielen o zoznamovaní. Prečítate si tu zaujímavé články rozdelené do niekoľkých sekcií, a to: "Všetko o zoznamovaní", "Zdravie a krása", "Voľný čas" a "Recenzie".

Nachádza sa hneď pod prehľadom užívateľov, ktorí naposledy navštívili váš profil.

Neprehliadnite

V dolnej časti stránky nájdete všetky informácie k našej zoznamke, ktoré by sa vám mohli pre orientáciu tiež hodiť. V článku sme na niektoré z nich už poukázali. Našim užívateľom odporúčame prečítanie si obchodných podmienok a často kladených otázok.

Tím Spoznajmesa

Lifestyle
Magazín nielen o zoznamovaní

Miláčik, ukľudni sa a daj si čokoládu

Miláčik, ukľudni sa a daj si čokoládu
16.07.2024 Hostória čokolády má svojú temnú stránku. Je súčasťou najrôznejších druhov skladkostí, ale skvelá je sama o sebe. Je to… čítajte viac
Práca už nešľachtí...

Práca už nešľachtí...

10.07.2024 Máte pocit, že driete od rána do večera a už vám nejako dochádzajú sily? Tak to je asi niekde chyba… čítajte viac
Nie som tvoja slúžka

Nie som tvoja slúžka

23.06.2024 Je upratovanie hlavnou výsadou žien? Kedy je upratovanie ešte v norme normálnych práci, kedy už je… čítajte viac
Starajte sa o ne, prinesú vám sebavedomie

Starajte sa o ne, prinesú vám sebavedomie

16.06.2024 Tápete, ako a čím sa o svoje vlasy starať? Je lepšie inzenzivne ošetrenie alebo nemáme vlasy radšej… čítajte viac