Domov

Zoznamovací dotazník

Rýchlozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Ako na Spoznajmesa.sk

Neviete ako začať? Nezúfajte, prejdeme s vami jednotlivé časti zoznamky, aby ste sa rýchlejšie zorientovali.

Prvé kroky na Spoznajmesa

1) Vyplňte dotazník - Na vyplnenie dotazníka ste boli vyzvaný ihneď po prvom prihlásení. Ak ste tak neurobili, vráťte sa k nemu pomocou tlačidla "Vyplňte Váš dotazník", ktoré nájdete v pravom hornom rohu vedľa profilovej fotografie. Viac o vedeckom dotazníku si môžete prečítať TU.

2) Vložte fotografiu a vyplňte profil - Vloženie profilovej fotografie je pre zoznámenie dôležitým plusom. Profil si vyplňte podľa svojho uváženia, ale nezabudnite, že čím viac toho o sebe prezradíte, tým väčšiu budete mať šancu na zoznámenie. Použite tlačidlo "Vložte svoju fotku" alebo tlačidlo "Upraviť profil". TU si prečítate viac infomácií o fotozoznamke. Pre jednoduchší prístup k fotografiám užívateľov slúži tiež naša Rýchlozoznamka.

3) Vyberte si - Už vám nič nebráni vo výbere vhodného partnera. Všetky profily užívateľov nájdete pod tlačidlom "Profily", ktoré sa nachádzajú v hlavnom menu. K ľahšiemu hľadaniu využite filter, kde môžete vybrať napr. kraj, mesto, vek a zobrazovať užívateľa podľa týchto parametrov. Môžete si prečítať konkrétnejší návod Ako na zoznámenie so ženou alebo Zoznamovanie s mužom. V dolnej časti úvodnej stránky zoznamky nájdete aj rady ohľadom online zoznámenia v určitom kraji.

4) Kontaktujte - Ak vás niekto zaujal, napíšte mu správu a dajte mu tým o sebe vedieť. V detaile profilu každého užívateľa nájdete možnosť "Poslať správu". V správe môžete v konverzácii s konkrétnym užívateľom posielať aj fotky kliknutím na symbol fotoaparátu v texte správy.

5) Nebojte sa - Poriadne si prejdite jednotlivé možnosti, ktoré naša zoznamka poskytuje. Nemajte strach kliknúť na akékoľvek tlačidlo, nemôžete nič pokaziť! Ak budete potrebovať radu, obráťte sa so svojou otázkou alebo problémom na "Podporu".

Jednotlivé možnosti hlavného panela

Poďme sa tiež trochu zorientovať v tom, čo všetko vám zoznamka ponúka z užívateľského hľadiska na hlavnom paneli.

Vyplňte Váš dotazník - Po vyplnení vedeckého dotazníka sa vám tu objaví možnosť "Vaše najlepšie zhody". Nájdete tu váš vyplnený dotazník, ktorý môžete kedykoľvek upraviť, základné informácie o tomto dotazníku a ideálnych partnerov, ktoré pre vás vedecký dotazník vyhodnotil na základe vašich odpovedí.

Vložte svoju fotku - Tu vložíte svoj profilový obrázok. Fotografiu môžete buď vložiť zo svojho počítača, telefónu alebo sa rovno odfotiť.

Nastavenie účtu - Tu zmeníte svoj registračný email, heslo a nastavíte pravidlá pre emailové upozornenie. V hornej časti tiež nájdete možnosť "Upraviť profil".

Odhlásiť - Odhlásite sa.

Domov - Vrátite sa na úvodnú stránku, ktorá sa zobrazuje hneď po prihlásení.

Dotazník - nájdete tu svoj vyplnený dotazník, základné informácie o ňom a ideálnych partnerov.

Rýchlozoznamka - Ponúkame vám trochu inú formu zoznamovania, ktorá je postavená na hodnotení profilových fotografií jednotlivých užívateľov. Všetky informácie nájdete TU.

Správy - Všetky správy, ktoré ste si vymenili s ostatnými užívateľmi. Správy sú uchovávané po dobu 90 dní.

Profily - Zoznam všetkých našich užívateľov. Nachádza sa tu filter pre jednoduchšie vyhľadávanie.

Priatelia - V detaile profilu každého užívateľa nájdete možnosť "Pridať do priateľov". V zozname budete mať priateľov rozdelených aj podľa toho, či sú online a zároveň uvidíte, pre koho ste sa stal priateľom vy sám.

Online užívatelia - Zobrazenie užívateľov, ktorí sú práve prihlásení na svojom profile.

Upraviť profil - Tu upravíte všetky informácie o vašej osobe. V hornej časti menu nájdete tiež možnosti "Zobraziť profil", "Upraviť dotazník" a "Overiť profil". Svoj profil môžete overiť pomocou obrázku alebo pomocou facebookového účtu.

Podpora - Nerozumiete niečomu alebo máte problém? Kontaktujte nás zaslaním vášho dotazu. Okrem zadania dotazu, si ho tu môžete znovu otvoriť alebo skontrolovať stav dotazu.

Čo sa ďalej zobrazuje na úvodnej stránke

Po prihlásení na váš profil sa na úvodnej stránke ihneď pod hlavným panelom zobrazujú tiež zoznamy užívateľov rozdelených do niekoľkých skupín, oznámenia a udalosti.

Nové schválené profily - Tu nájdete zoznam novo schválených profilov. Zoznam sa radí od najnovších profilov. Po registrácii a schválení našim administrátorom sa tu váš profil ostatným tiež zobrazuje.

Online užívatelia - Všetci užívatelia, ktorí sú momentálne online, čo znamená, že sú prihlásení na svojom profile.

Posledný návštevníci Vášho profilu - Užívatelia, ktorí v poslednej dobe navštívili váš profil.

Oznámenia - V oznámeniach máte neustále prehľad o tom, čo sa deje v spojení s vami. Nájdete tu napríklad informácie o harmóniách z vedeckého dotazníka, hodnotenie z Rýchlozoznamky, žiadostiach o priateľstve atď.

Udalosti - Dostávate tu informácie o tom, kto sa pripojil na svoj profil a je online.

LIFESTYLE

Magazín nielen o zoznamovaní. Prečítate si tu zaujímavé články rozdelené do niekoľkých sekcií, a to: "Všetko o zoznamovaní", "Zdravie a krása", "Voľný čas" a "Recenzie".

Nachádza sa hneď pod prehľadom užívateľov, ktorí naposledy navštívili váš profil.

Neprehliadnite

V dolnej časti stránky nájdete všetky informácie k našej zoznamke, ktoré by sa vám mohli pre orientáciu tiež hodiť. V článku sme na niektoré z nich už poukázali. Našim užívateľom odporúčame prečítanie si obchodných podmienok a často kladených otázok.

Tím Spoznajmesa

Lifestyle
Magazín nielen o zoznamovaní

Ako s láskou zatočí triedny zraz

Ako s láskou zatočí triedny zraz
24.09.2018 Zdá sa, že to všetko odniesol čas. Tajné platonické lásky. Zamilovanosť, o ktorej vedeli všetci okrem dotknutého. Romantika a la… čítajte viac
Spoznajte s partnerom rôzne druhy masáží

Spoznajte s partnerom rôzne druhy masáží

21.09.2018 Potrebujete sa s partnerom trochu uvoľniť či by ste ho radi prekvapili poukážkou na masáž, ale… čítajte viac
Život vo voľnom vzťahu

Život vo voľnom vzťahu

19.09.2018 Život vo voľnom vzťahu nie je pre všetkých. A môže priniesť výhody aj nevýhody. Dokázali by ste v… čítajte viac
Naučte sa rozvinúť svoj vzťah

Naučte sa rozvinúť svoj vzťah

17.09.2018 Spísali sme pre vás niekoľko spôsobov, ako rozvíjať lásku, ktorá vydrží. Viete, ako pomôcť vášmu… čítajte viac