Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Zaregistrujte sa na Spoznajmesa.sk cez Facebook

Spoznajmesa.sk nezostáva pozadu, a tak sa tu môžete zaregistrovať aj pomocou Facebooku. Táto registrácia je veľmi jednoduchá, zvládne ju každý a následné prihlasovanie bude záležitosťou jedného kliknutia.
 
Ako prvé kliknite na hlavnej stránke hore na text "Prihlásenie cez Facebook".

Stránka sa vám presmeruje na oficiálne stránky Facebooku, kde sa dozviete, ktoré informácie z vášho Facebook účtu zoznamka využije (nemusíte sa báť zneužitia informácií, spoznajmesa.sk aj Facebook sú chránené sieťovým protokolom https).

Jedná sa vo väčšine prípadov o informácie, ktoré vidia všetci užívatelia Facebooku, keď navštívia váš profil - verejný profil (teda len verejné príspevky), e-mailová adresa, dátum vašich narodenín a osobný opis, ak tieto informácie máte uvedené. Zároveň sa nemusíte obávať, že by zoznamka pridávala na váš profil akékoľvek príspevky, spamovali vás alebo sa niekto z vašich priateľov dozvedel, že ste sa práve zaregistrovali.

Ďalej kliknite na políčko "OK". Dostanete sa späť na spoznajmesa.sk, kde vyplníte povinné polia na vytvorenie vášho účtu na zoznamke, to sú prezývka, pohlavie, stav, kraj, mesto a dátum narodenia. Ďalšie položky necháme na vašom zvážení, ak budete mať záujem ich vyplniť. Čím viac toho o sebe prezradíte, tým viac sa toho o vás váš potencionálny partner z vášho profilu dozvie.

S profilovým obrázkom nebudete mať žiadnu prácu, automaticky sa vloží váš profilový obrázok z Facebooku. Ak chcete nahrať iný obrázok, vyberte "Vybrať súbor".

Registráciu dokončíte zaškrtnutím súhlasu s všeobecnými obchodnými podmienkami a kliknutím na "Dokončiť prihlásenie cez Facebook".

A máte hotovo, Váš profil je vytvorený! Odteraz sa môžete jednoducho prihlasovať kliknutím na "Prihlásenie pomocou Facebooku" na hlavnej stránke.

Lifestyle
Magazín nielen o zoznamovaní

Poznáte prekliatie sedavého zamestnania?

Poznáte prekliatie sedavého zamestnania?
08.03.2021 Pojem sedavé zamestnanie sa dlho držal v povedomí ako symbol nenáročnej práce. Dnes je synonymom zdravotných problémov a aj… čítajte viac
Je preč? Odrazte sa od dna...

Je preč? Odrazte sa od dna...

05.03.2021 Manželstvo - zákonom chránená inštitúcia, ktorá je, aspoň podľa štatistík, pomaly na vymretie.… čítajte viac
Pozor na slanú pasť!

Pozor na slanú pasť!

03.03.2021 Maximálna denná dávka soli je podľa Svetovej zdravotníckej organizácie 5 gramov. Najnovšie údaje… čítajte viac
Zlá psychická kondícia sa môže prejaviť aj chorobami

Zlá psychická kondícia sa môže prejaviť aj chorobami

01.03.2021 Rad psychosomatických lekárov sa domnieva, že ľudstvo po dlhé storočia ani veľmi neriešilo, čo to… čítajte viac