Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Kam vyraziť na prvé rande?

21.máj 2015
Kam vyraziť na prvé rande?

Prvé rande je najdôležitejšie, na prvom rande máte možnosť urobiť dobrý dojem. Ako ukázať tomu druhému, aký ste nápaditý a neodolateľný? Ženy rady prenechajú iniciatívu a nápady mužom. Niekedy môžete zostať u klasiky, ale čo tak skúsiť aj niečo iné?

Reštaurácia

Určite najobvyklejšie miesto na prvú schôdzku je kaviareň, cukráreň, či reštaurácia. Ak si nevyberiete "štvrtú cenovú", ale zvolíte podnik, ktorý poznáte, máte radi a je vám v ňom príjemne, nemáte čo stratiť. Vyberajte podnik, kde je viac miest a kde viete, že nejakí ľudia budú. Je to ideálne prostredie na porozprávanie sa, zároveň budete mať aj trošku toho malého súkromia v šume ostatného diania. Pozor len, pokiaľ by jeden z vás bol vegetarián alebo mal iné stravovacie návyky.

Kino alebo divadlo

Opäť jedno z najviac tradičných miest. V tomto prípade je dôležité zvážiť výber filmu. Rozhodne najlepšie je vybrať film, ktorý sa bude pozdávať vám obom. Výhodou je, že si po zhliadnutí budete mať navyše o čom rozprávať a diskutovať.

Prechádzka po okolí

Nie je nič obyčajnejšie než sa ísť prejsť. Môže to byť po meste, cestou na zmrzlinu alebo len tak. Ak bude pekné počasie a budete mať pohodlnú obuv, môžete chodiť a chodiť, než vás to omrzí či unaví a vydáte sa ďalej napríklad niekam na pohárik.

Pozvanie na pohárik

Vyberte príjemný bar, najlepšie ten, ktorý má v ponuke aj nejaké špeciálne koktaily a rozprávajte, relaxujte, spoznávajte sa. Samozrejme nezabudnite, že nie je vhodné sa na prvom stretnutí hneď opiť. Skôr tým toho druhého odradíte.

 prve_rande

Púšťanie drakov

Čo niečo hravého, napríklad púšťanie drakov. To vie každý z nás a ak vietor fúka a vám sa nechce nikde vysedávať, je to veľmi zábavný a originálny nápad.

Korčuľovanie

Či už je zima alebo teplo, môžete si zájsť zakorčuľovať. Niektoré zimné štadióny majú otvorené verejné korčuľovanie nielen v zime. Nie je nič príjemnejšie, než sa len tak prechádzať... a spoznávať toho druhého. Ak máte radi šport, nie je lepšia varianta. A samozrejme na nejaké občerstvenie sa po ceste môžete zastaviť tiež.

Piknik

Máte radi prírodu a vonku je krásne, všetko kvitne, tak prečo nezorganizovať piknik. Ak nie ste vy, ani váš partner alergický, môžete vyraziť do prírody. Stačí len zbaliť deku a pripraviť nejaké dobré jedlo a pitie. Originálny navyše budete, ak piknik zorganizujete a pripravíte na večer. Svetlu sviečok neodolá žiadna. A romantike pod hviezdnou oblohou už vôbec nikto a vôbec žiadna.

Večera

Pokiaľ hodláte mať rande doma, môžete si zahrať na reláciu Prostřeno. Spíšte si menu, nejaké zaujímavé a napríklad aj zo zvláštnych surovín, ktoré nepoužívate zrovna každý deň, vyskúšajte nejaký nový recept. Ak ste dobrý kuchár, tak nemáte čo stratiť, iba len získať, viete predsa, že platí, "láska prechádza žalúdkom". Ak to nehodláte riskovať, tak zvoľte radšej inú variantu. Nechajte si jedlo doviezť, či si objednajte kuchára priamo domov, ak vám to váš rozpočet dovolí.

Zoologická záhrada

Prečo nie? Bude to príjemná prechádzka a navyše ... kedy ste boli naposledy v zoologickej záhrade?

Lunapark

Prišiel k vám lunapark? Tak prečo sa nezísť tam. Každý deň nemáte možnosť sa ho zúčastniť. A ak ako správny muž vystrelíte žene ružu, budete originálny.

Bobová dráha alebo motokáry

V poslednej dobe veľmi obľúbená atrakcia a ak máte možnosť na nejakú vyraziť, neváhajte.

Vodné bicykle

Blížia sa dni, kedy bude slniečka veľa, ponúka sa teda aj napríklad možnosť vyraziť na vodný bicykel.

Hrady a zámky

Ak máte na schôdzku celý deň, môžete si urobiť výlet na nejaký hrad či zámok vo vašom okolí. Môžete navyše vyraziť i napríklad vláčikom. Urobíte si odpočinkový deň a ešte sa aj niečo dozviete a to nielen o vašom novom partnerovi.

[kač]

Zdieľajte tento článok na: