Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Muži, prekvapte svoje partnerky!

4.máj 2015
Muži, prekvapte svoje partnerky!

Milé prekvapenie urobia radosť každému. Tak muži, smelo do toho, prekvapte svoje partnerky!

Ženy majú rady pocit, že sú hýčkané. A čo je lepšie ako spokojná žena? Určite im teda nebude proti srsti, keď im občas pripravíte nejaké pekné prekvapenie, či už "jednorazové" alebo v podobe vášho správania.

Maličkosti

Väčšina žien nepotrebuje kúpiť nové auto alebo drahé šperky, aby mali pocit, že ju ten druhý miluje. Sú to skôr maličkosti, ktoré ju urobia šťastnou. Hoci aj obyčajná pusa na tvár. Ak ju dáte žene ráno, hneď to ráno bude pre ňu o niečo lepšie (a že to je väčšinou potrebné), ak keď prídete z práce, dáte jej najavo, že sa vám cnelo. Večer pri sledovaní televízie, že je vám s ňou príjemne. Ak k tomu pridáte objatie, dávate jej tým ďalší kúsok seba. Medzi také maličkosti možno zaradiť aj letmé dotyky, také, ktorých si ľudia veľa vážia na začiatku vzťahu, ale postupom času sa buď úplne vytrácajú, alebo menia na "obyčajné".

Za maličkosť, ktorú môžete pre ženu urobiť, sa dá považovať aj to, že ju začnete vnímať. Keď vám už roky opakuje, že tie vysoké ponožky k vašim teniskám a kraťasom jednoducho nejdú, choďte a kúpte si členkové. Keď po vás musí dennodenne zbierať vaše špinavé prádlo na zemi, uvedomte si to a začnite ho upratovať. To sú veci, ktorých si žena stopercentne všimne a bude viac než príjemne prekvapená!

Takých vecí je samozrejme množstvo, muži sú kreatívni, určite prídete sami na nejakú maličkosť, ktorá by vašej partnerke vyčarila úsmev na tvári.

Klišé?

Veľa mužov hovorí, že nedá žene len tak kvetinu, alebo ju len tak neprekvapí fľašou dobrého vína, pretože je to jednoducho klišé. Ale aj klišé dokáže potešiť. Kvety sú symbol akejsi nežnosti, ženskosti a krásy. Prečo svojej partnerke nedať najavo, že o nej takto premýšľate? A ak by ste chcel, aby váš čin nebol tak rýchlo zabudnutý, kúpte kvetinu v kvetináči, určite tiež neurobíte chybu.

Väčšina žien má víno rada. Pokiaľ práve tá vaša nie, skúste Lambrusco, alebo sa tomu postavte čelom a vyskúšajte doma vytvoriť nejaký drink. S návodom to tak ťažké nebude, navrch dajte nejakú ozdobu, využite svoju kreativitu naplno. Ktorá žena by nebola nadšená zo svojho partnera, ktorý sa snaží pre ňu urobiť niečo špeciálne? Aj keby to nedopadlo podľa vašich predstáv, pamätajte, aj snaha sa cení.

Také rande v reštaurácii tiež nemusí byť len nálepka čerstvého vzťahu. Vyberte reštauráciu s príjemnou atmosférou a zarezervujte stôl. A najlepšie takú, kde viete, že si vaša partnerka vyberie niečo na jedenie, neberte vegetariánku do steak house a pod., Aj keď tam predsa majú vyprážaný syr alebo šalát, ktorý si môže dať.

A ak na peknú reštauráciu nemáte financie, uvarte doma. Jedlo zjete v pohode domova, s pohárom vína, vyberte pekný film, ktorý by sa mohol páčiť obom a užite si večer. Po jedle (ak nebudete veľmi najedený) si môžete urobiť krátku prechádzku v prírode, taká prechádzka v lese vám pomôže nechať problémy doma a zrelaxovať vašu myseľ.

Raňajky

Raňajky do postele je sen nielen žien ale aj mužov. Stavím sa, že aj ľudia, ktorí normálne neraňajkujú, podľahnú pripravenému, krásne vyzerajúcemu pokrmu. Môj tip sú vafle. Recept na ne je veľmi jednoduchý a vaflovač nie je drahá záležitosť a určite sa v kuchyni nestratí. Upečte ich, pridajte šľahačku, jahody, škoricu, zmrzlinu (čokoľvek, čo má rada) a urobte k tomu kakao alebo kávu. S týmto vás proste žena len tak nevyhodí. Musel to byť veľmi múdry človek, ktorý povedal, že láska prechádza žalúdkom.

vafle

S tým tiež súvisia stravovacie odlišnosti spomínané v jednom z predošlých odsekov. Aj keď sa vaša partnerka stravuje alternatívne (vegetariánka, vegánka, makrobiotička, ...) a vy ju v tom úplne stopercentne nepodporujete, možno ju ani nechápete, urobíte jej určite veľkú radosť tým, že jej raňajky pripravíte podľa jej predstáv. Ak si nie ste istý, na internete je na tieto témy nespočetné množstvo článkov, ktoré vám pomôžu nájsť správne suroviny a inšpiráciu.

Spodné prádlo

Páči sa vám, keď si vaša partnerka kvôli vám kúpi peknú nočnú košieľku? Iste áno. Urobte pre ňu to isté a vyberte nejakú peknú sexy spodnú bielizeň pre seba. Ženám sa páči, keď sa muž kvôli nim snaží aj s výberom spodnej bielizne, ešte sa trochu predviesť a žena vás určite neodmietne :)

Masáž

Chodí vaša partnerka z práce unavená a "všetko ju bolí"? Pripravte jej vaňu, povedzte, nech si nájde čas pre seba a medzitým pripravte pár sviečok, voňavé telové mlieko a nejakú upokojujúcu hudbu. Za toto vám bude vaša partnerka naozaj vďačná a ak sa na vás usmeje šťastie, bude vám masáž v budúcnosti opätovať.

Koníčky

Ak máte obaja rovnaké koníčky je to jednoduché. Ak nie, skúste jej ponúknuť, že si ten jej chcete vyskúšať alebo sa ho nejako inak zúčastniť a ona určite bude prekvapená. Nerobte to, ak viete, že budete znudený, znechutený, nepríjemný. Ale ak vašu partnerku baví napr. tenis a vy ste nikdy tenis nehral, tak aj keď si myslíte, že to bude nuda, aj tak to skúste! Neviete, čo vás môže začať baviť a môžete si takto užiť spoločne veľa zábavy.

Vo vzťahu sa žiadny peňažný darček nevyrovná času, kedy ste spolu, objímate sa, ležíte vedľa seba, smejete sa alebo ste napríklad aj úplne ticho. Láska prináša do života veľa utrpenia, ale aj radosti. Je na nás, čomu dáme prednosť. Vážte si svojich partneriek (ženy partnerov) a robte ich šťastnými kedykoľvek je to možné.

[Lil]

Zdieľajte tento článok na: