Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Ako zbaliť atraktívneho muža svojich snov!

30.apríl 2015
Ako zbaliť atraktívneho muža svojich snov!

Čo je základom a ako na to? Hoďte sa do gala, nahoďte úsmev a prečítajte si pár overených rád ako naňho ...

Snáď každá žena má predstavu o tom svojom idole a poväčšinou, keď sa ich spýtate, tak odpovie, že by mal byť vysoký, mal by mať tmavé vlasy, mal by byť citlivý, milovať deti, pokiaľ možno s tučným kontom, samozrejme by mal byť atraktívny, úspešný, inteligetný, dobrý a najlepšie ešte so širokými ramenami a pevným zadkom.

Ako sa k takémuto modelu vôbec priblížiť? Samozrejme to chce najprv takého vôbec niekde nájsť. Už to bude prvý problém, kde nám asi nejaké naše požiadavky odpadnú. Ale keď ho náhodou stretneme, ako získať jeho pozornosť? V tú chvíľu nesmiete zaváhať a musíte sa vrhnúť do akcie.

Ako teda zbaliť muža svojich snov?

Snaha

Prejavte snahu a zaujmite hneď na prvej schôdzke. Je potrebné si dať na čas s prípravou. Všetko zlaďte dohromady a dbajte na detaily. Muži si radi všímajú. Je dobré zaujať a zanechať dojem. Samozrejme platí aj pravidlo, že čo je veľa to je veľa. Takže na večeru pokojne lodičky, ale na prechádzku niečo pohodlnejšie. Chcete si to predsa užiť a zaujať a nie si celú cestu sťažovať a otráviť ho hneď na začiatku.

Zahaľte sa tajomstvom

Buďte tajomná. Neprezraďte na seba hneď všetko. Nie je potrebné mu hneď rozprávať o svojich problémoch. O tom, ako vás bývalý podvádzal, ako vám to a tamto nevyšlo. Povedzte mu o sebe dosť, ale zase nie príliš. Ten čas na prezradenie niečoho ďalšieho ešte príde. Buďte tajomná a sebavedomá. Muži nenávidia zúfalky a zároveň tie typy, ktoré sa na nich prilepia hneď od prvého okamihu. Všetci milujeme výzvy, takže sa správajte ako že nič a nebudte z neho hneď viditeľne paf. Jednoducho sa snažte správať tak, ako že je vám ľahostajný.

Úsmev

Tým je myslené, usmievajte sa. Smejte sa jeho vtipom, jeho srandičkám. Budete pre neho vďaka úsmevu neodolateľná a dodá vám to iskru.

Hovorte pravdu

I keď budete zahalená tajomstvom, v každom prípade hovorte pravdu. Nemá zmysel klamať. Pokúste sa to iniciatívne hneď nerozoberať. Zároveň buďte sama sebou. Verte si, že ste neodolateľná, jedinečná a najlepšia. Tým, že budete veriť sama sebe, tak budete zaujímavá aj pre neho. Budete pre neho príťažlivá a atraktívna.

rande

Letmý dotyk

Dotyk, alebo tajný trik, vďaka ktorému dáte najavo, že máte záujem. Aby ste sa páčila mužom viac, je potrebné sa ich letmo dotýkať.

Buďte trochu zlá

Ukážte sa aj v inom svetle, ukážte toho čertíka v sebe. Určite bude prekvapený.

Použite eleganciu

Muži chcú byť záchrancovia a rytieri. Naučte sa ho nechať vyniknúť. Nechajte ho, aby vám pomohol a zavesil kabát. Používajte drobné zmyselné gestá. A nehovorte hlavne vulgárne, tak sa dáma nespráva.

Pochváľte ho

Muži majú skladať komplimenty a my to berieme ako samozrejmosť, ale rozhodne ich aj radi prijímajú, kto tiež nie? Takže sa nebojte ho pochváliť a trochu mu zvýšiť ego.

Nájdite hranicu

Na záver asi to najdôležitejšie, buďte tajomná, veselá, usmievavá, taká, aby mal pocit, že je na vás spoľahnutie a môže sa o vás oprieť. Majte jednoducho od všetkého trochu, ale nenechajte ho myslieť si, že zapíska a vy pobežíte. Pokúste sa nájsť hranicu, kde už vás využíva a ukážte svoju hrdosť. Nemá zmysel čakať až sa zem zatrasie a on zistí, keď to vôbec zistí, že vy ste tá naj!

[kač]

Zdieľajte tento článok na: