Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Čo vás čaká v roku 2020 v láske a vzťahoch?

1.január 2020
Čo vás čaká v roku 2020 v láske a vzťahoch?

Každý sa teší, čo mu nový rok prinesie, a každý dúfa, že to bude niečo skvelé. Mnoho ľudí v túto dobu premýšľa o svojom milostnom živote a niektorí si možno želajú aj nejakú tú zmenu. Príde v roku 2020? A čo všetko v láske a milostnom živote zažijete práve vy? Nájdite si v článku svoje znamenie a dozviete sa to.

Ste zvedaví, čo si pre vás rok 2020 pripravil v láske? Najprv začneme tým, čo veľkého sa bude diať na oblohe, o čom by ste určite mali vedieť.

Čo veľkého sa na oblohe počas roka 2020 bude diať a ako vás to ovplyvní?

Poznačte si do kalendára nasledovné dátumi, pretože budú všetky v niečom významné.

Merkúr sa bude pohybovať retrográdne (v opačnom smere)

16. februára - 9. marca v znamení Rýb a Vodnára

Sny, emócie a vaša intuícia zasiahnu. Preklad: racionálne nad problémami premýšľajte, než vás emócie pohltia.

18. júna - 12. júla v znamení Raka

Rak = vrchol (po) citov, takže sa snažte veci nebrať osobne.

13. októbra - 3. novembra v znamení Škorpióna a Váh

Možno sa budete cítiť trochu neisto, budete žiarliť alebo budete mať nejaké tajomstvo. Možno aj veľmi.

Zatmenie

Zatmenie Slnka na nove je skvelou príležitosťou pre začiatok nových projektov. Zatmenie Mesiaca, ktoré prebieha za splnu, zase dodajú správne vibrácie, aby ste dokončili, čo ste začali, a opustili to, čo vám nevyhovuje.

10. januára - zatmenie Mesiaca v Rakovi

Znamenie Raka je ovládané Mesiacom, takže toto zatmenie je naozaj veľmi mesačné (čo znamená materské, domáce a emocionálne) a o vyrovnávanie rovnováhy medzi domovom a prácou.

5. júna - zatmenie Mesiaca v Strelcovi

Jupiterom ovládaný Strelec je optimistický a búrlivý. Pogratulujte si, že ste úžasní, a nejako extravagantne to oslávte. Chýbať by nemali potrebné trblietky.

21. júna - zatmenie Slnka v Rakovi

Redekorujte, naplánujte si výlet a počúvajte poriadne svoje emočné potreby.

5. júla zatmenie Mesiaca v Kozorožcovi

Skontrolujte si svoj pracovný život. Verte nám, bude vám to na úžitok.

30. novembra - zatmenie Mesiaca v Blížencoch

Všetko to bude o komunikácii a zvedavosti - hviezdny čas sa rozhodnúť, na čo sa zamerať.

14. decembra - zatmenie Slnka v Strelcovi

Teraz je správna doba na premýšľanie vo veľkom, napríklad o plánovaní výletu. Alebo ovládnutie sveta.

Nový rok 2020 je již za dveřmi

Horoskop na rok 2020: Čo vás čaká v láske

Pri každom znamení nájdete navyše 3 dni v roku, ktoré práve pre vaše znamenie budú tým neajzamilovanejším dňom, najdramatickejším dňom, alebo najsexi dňom. Poďte rýchlo zistiť, ktoré to sú.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Uistite sa, že váš partner bude zvládať váš úspech v práci. Nemali by ste si vyberať medzi svojou vysnívanú prácou a vaším vzťahom! Keď bude rok skoro v polovici, môže vám vzťah s vaším partnerom pripadať dosť zložitý a môžete sa častejšie hádať, ale nenechajte sa tým odradiť. Všetko bude zase v poriadku ku koncu roka, kedy to vaším milostným životom dosť otrasie (ale sexy spôsobom).

Najzamilovanejší deň: 5. júla

Najdramatickejší deň: 9. septembra

Najsexi deň: 14. decembra

Býk (21. apríla - 21. mája)

Komfortná zóna? Tak tú nepoznáte. Nasledujúci rok bude u vás definovaný množstvom vzrušujúceho skúmanie. To znamená, že nejaké rozchody budú možno nevyhnutné, ale bude to len preto, že je na obzore nová romantická kapitola vášho života. Či už vstúpite do úplne nového vzťahu, alebo necháte prúdiť sviežu energiu do toho existujúceho, tento rok bude hlavne o tom, že načnete to, čo naozaj chcete.

Najzamilovanejší deň: 4. apríla

Najdramatickejší deň: 4. marca

Najsexi deň: 31. októbra

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Veci začnú byť trochu vážnejšie a budete sa cítiť pripravení na skúmanie naozajstných, mocných pocitov a skutočnej intimity. Pripravte sa, že dáte zbohom krátkodobým vzťahom, ktoré boli len o sexe, a ponoríte sa do jedného dlhotrvajúceho. Ku koncu roka 2020 budete presne vedieť, čo potrebujete k tomu, aby ste sa cítili spokojní (a uspokojili myseľ, telo i ducha), a budete aj vedieť, ako to získať.

Najzamilovanejší deň: 17. december

Najdramatickejší deň: 13. mája

Najsexi deň: 30. novembra

Rak (22. júna - 22. júla)

Raci, vy ste naozaj šťastlivci, pretože láska vám tento rok spadne do lona. Mocné a extrémne zriedkavé kozmické spojenie na začiatku roka ovplyvní ako vaše romantické vzťahy, tak aj tie platonické. To vás donúti zbaviť sa zlého správania alebo negatívneho myslenia. Niekedy nie je jednoduché povedať zbohom, ale verte tomu, že to pre vás bude mať pozitívny koniec a doženie vás to k niečomu veľkému.

Najzamilovanejší deň: 21. júna

Najdramatickejší deň: 12. januára

Najsexi deň: 12. novembra

Co najdete v horoskopu na rok 2020?

Lev (23. júla - 22. augusta)

Tento rok pre vás bude začiatok úplne novej kapitoly, ktorá bude vyplnená zmluvami, záväzkami a vesmírnym párovaním. Dokonca aj tie najobyčajnejšie konverzácie budú môcť mať doživotné následky. Či už budete na prvom rande s človekom, ktorého ste stretli cez zoznamovaciu aplikáciu, v bare až do záverečnej, alebo budete so svojim partnerom preberať životné ciele nad neskorými raňajkami v posteli, všetko to bude mať veľkú váhu. Vo vzduchu bude toľko magickej energie, že bude nasledujúcich 12 mesiacov váš milostný život žiariť.

Najzamilovanejší deň: 21. marec

Najdramatickejší deň: 13. októbra

Najsexi deň: 18. augusta

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Aj keď spočiatku vám bude pripadať, že váš život je jeden veľký neporiadok, veľa planét sa bude nachádzať vo vašej zóne lásky a kreativity. Spojíte sa s ľuďmi, ktorí vás niečím inšpirovali, sú energickí a naozaj veľmi sexy. Obvykle chodíte s intelektuálmi, ale teraz vaše putá budú silnejšie s naozaj chytrými ľuďmi.

Najzamilovanejší deň: 20. februára

Najdramatickejší deň: 11. mája

Najsexi deň: 2. októbra

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Váš vážny vzťah (ktorý ale nie je zas tak vážny) nebude práve dvakrát dobre fungovať (bude to dráma) a vám sa bude cnieť po flirtovaní a roztopašnosti a budete k tomu tiahnuť. Nebojte sa začať rozhovor s niekým, kto sa vám bude zdať sexy v reštaurácii, s chlapíkom, čo vám dovezie obriu pizzu a nebude vás za to súdiť, alebo v zoznamovacej aplikácii občas skúste zvoliť možnosť, že sa vám daná osoba páči. Hlavne sa pri tom bavte a nič nehroťte.

Najzamilovanejší deň: 17. december

Najdramatickejší deň: 4. marca

Najsexi deň: 19. marca

Škorpión (24. október - 22. november)

Vaše znamenie je známe svojou horkokrvnosťou a chtivou dušou - a tento rok to ukážete. Budete mať náladu na robenie neplechy, a tak sa nečudujte, keď zostanete uväznení v nečakanom, pôvodne nezáväznom, pomere. Okolo polovice roka si ale uvedomíte, že toto puto nie je stvorené pre dlhodobé trvanie. Aspoň sa ale vďaka tomu niečo naučíte. A potom si môžete zase začať užívať svoj single život.

Najzamilovanejší deň: 21. novembra

Najdramatickejší deň: 13. októbra

Najsexi deň: 10. januára

Co si pro vás nachystal rok 2020 v oblasti lásky a vztahů?

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Poslednou dobou vám všetko pripadalo celkom intenzívne, ale verte, že vás to dostane presne tam, kde chcete (alebo potrebujete) byť. Nová séria zatmenia na osi Blíženci - Strelec práve začala a do decembra roku 2020 konečne budete pripravení sa začať viazať. Či už sa bude jednať o prvú schôdzku, zvýšenie statusu vášho nezáväzného vzťahu alebo napríklad prehodnotiť vzťah s vaším ex, toto veľmi silné zatmenie vás bude môcť doviesť až k vášmu partnerovi na celý život.

Najzamilovanejší deň: 3. apríla

Najdramatickejší deň: 14. mája

Najsexi deň: 27. júna

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Kozorožci, všetko bude pekne bláznivé a nie je sa čomu diviť, môže za to veľké množstvo planét, ktoré budú prechádzať vaším znamením a doslova všetko vo vašom živote sa bude nejakým spôsobom meniť. Ak už máte partnera, očakávajte, že sa váš vzťah dramaticky zmení a tým máme na mysli napríklad aj žiadosť o ruku. Ak ste single, nájdete svoju spriaznenú dušu v prvej polovici roka.

Najzamilovanejší deň: 21. decembra

Najdramatickejší deň: 18. júna

Najsexi deň: 16. februára

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Vodnári, sami o sebe asi najlepšie viete, že svoje emócie nedávate najavo úplne radi a že posledný roky boli v tomto ohľade veľmi náročné. Nebojte ale, pretože prichádza dobrá správa. Rok 2020 je počiatkom 3-ročného cyklu, kedy sa začnete cítiť konečne sami sebou a vďaka tomu sa aj váš vzťah alebo milostný život vyjasní. Majte oči otvorené. Na konci roka by ste vďaka týmto divokým tohtoročným hviezdam mohli ťažko spoznať sami seba a tiež spôsob, akým randíte.

Najzamilovanejší deň: 17. december

Najdramatickejší deň: 21. júna

Najsexi deň: 6. septembra

Ryby (21. februára - 20. marca)

Chyby ostatných ľudí vnímate ako ich krásu, a aj keď je to od vás veľmi milé, niekedy vám tento slepý optimizmus môže pekne zavariť. Tento rok dostanete lekciu - raz a naposledy. Stojte si za svojím. Ak niečo nebude fungovať, odkopnite to a nenechajte si tým obťažovať život. Takáto očista sa vám podarí v lete. A nová láska bude na obzore...

Najzamilovanejší deň: 7. októbra

Najdramatickejší deň: 16. februára

Najsexi deň: 13. januára

Planéty ovplyvňujú náš život, ale vo finále rovnako záleží predovšetkým na nás, ako sa budeme rozhodovať a ako bude náš život plynúť ďalej. Rozhodujte sa tak, aby to nebolo v rozpore s vašim vedomím, svedomím a srdcom, aj keď je to niekedy veľmi, veľmi ťažké. Srdce nás ťahá inam než rozum. Pokúste sa poučiť z predchádzajúcich chýb, ktoré ste urobili v predošlých rokoch, aby tento nový rok 2020 bol lepší a priniesol do vášho života šťastie a radosť. A ak hľadáte lásku, niekoho, kto by vám porozumel a mal vás rád takých, akí ste, zaregistrujte sa na internetovú zoznamku a nájdite si takého partnera online.

[Lil]

zdroj:

https://www.cosmopolitan.com/

Zdieľajte tento článok na: