Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Ako získať lásku späť

7.jún 2019
Ako získať lásku späť

Ak sa s vami váš partner rozišiel a vy ho chcete späť, musíte na to opatrne. Musí začať chcieť on sám. Vy chcete, on musí zistiť, že chce.

Získať svojich partnerov späť nie je naozaj ťažké. Ťažké je si ich udržať. Konieckoncov raz vás opustili, čo im teda bráni, aby vás opustili znova? Aký je zmysel dostať vašich ex späť, pokiaľ si ich nemôžete udržať navždy? Keď dostanete svojich ex späť, chcete, aby sa zaviazali a aby to tentokrát fungovalo. Tento článok vás naučí, ako na to. Môžeme vám zaručiť, že pokiaľ budete postupovať podľa tohto plánu, vaše šance na získanie expartnera späť sa výrazne zvýši. Pokiaľ chcete získať expartnera späť, čítate správny článok. A je jedno, ak je expartnerom bývala priateľka, bývalý priateľ, bývala manželka, bývalý manžel alebo bývalý snúbenec. Môže to byť ktokoľvek. Pokiaľ ste sa práve rozišli a premýšľate o tom, ako ho dostať späť, čítajte ďalej.

Tento článok je rozdelený do niekoľkých krokov. Pozrieme sa krok za krokom na to, ako získať vášho expartnera späť. Je dôležité mať plán a tento nasledovať, pretože po rozchode ste zranení, emocionálne vyčerpaní a predovšetkým zmätení. A počas tohto stavu zmätku robíme veľa chýb, ktoré vám v skutočnosti nakoniec iba uškodia. Mať plán vám dá zmysel pre smer a odstráni všetok zmätok. Plán vám dá pocit istoty a dá vám niečo, na čo sa môžete tešiť, keď sa cítite na dne a nie ste si sám istí. Plán vám dá nádej.

Volanie a esemesky

Toto naozaj nefunguje! Veľmi veľa ľudí sa aspoň raz za život zúfalo snaží dostať svojho bývaleho priateľa alebo expriateľku späť. Ale je to obrovská chyba mu v takom rozpoložení písať alebo volať. Je potrebné si uvedomiť, že predovšetkým musia obaja. A väčšinou je aj obrovská chyba chcieť už raz rozíjdený vzťah späť. Vaše inštikty by vám skôr mali povedať, že pokiaľ zostanete v kontakte so svojim expartnerom a nebudete tlačiť na pílu, nezabudnite na vás a možno sa aj vráti. A keď sa nevráti hneď, tak po čase zistí, že vy ste boli tí najlepší. Nepokúšajte sa teda o žiadne citové výlevy a bombardovanie formou esemesiek alebo telefonátov. Zakaždým, keď zavoláte alebo napíšete esemesku vašim expartnerom, ukazujete im, že ste bezradný človek a ste bez nich nešťastní. Táto potreba je ale neatraktívna a skôr od vás posúva vášho expartnera ďaleko preč. Mali by ste byť veľmi opatrní, keď idete na nejakú party alebo oslavu. Môže to skončiť volaním svojmu expartnerovi a vo výsledku urobíte blázna iba sami zo seba. Takže vždy, keď idete piť, mali by ste mať so sebou nejakého spoľahlivého priateľa, ktorý vám môže zabrániť v tom, aby sa táto chyba stala.

Chcete ho zpět, i když vám zlomil srdce?

Žobranie

Keby žobranie fungovalo po rozchode, nikto by sa s nikým nikdy nerozišiel. Myslíte si, že by sa ľudia rozhodli vás opustiť a sú pripravení na vaše žobranie a prozby? Či už bol dôvod rozchodu akýkoľvek, so žebraním sa nič nezmení. Jediné, čo sa stane na základe tohto správania je, že budete vyzerať ako slabá a neistá osoba. Iba zvieratá žobrajú a môžu žebrať, napríklad o jedlo alebo o pozornosť. Podobne vás ale vaše inštinkty presvedčí, že pokiaľ len ukážete svojmu expartnerovi, že bez neho nemôžete žiť, vezmú vás späť, tak to skúste. Ale z väčšiny prípadov to vyvolá opačnú reakciu. Verte, že nikto vás nevezme späť na základe súcitu. Nikto nie je priťahovaný k niekomu, kto je nešťastný. A aj keď by sa váš expartner vrátil z ľútosti alebo vás z ľútosti prijal späť, naozaj by ste to chceli? A bol by to vzťah trvalý, ktorý by vydržal navždy?

Podriaďovanie

Vaše inštinkty vám povedia, že pokiaľ súhlasite so všetkým, čo váš bývaly chce, vráti sa. Vaše inštinkty vám potom môžu ale tiež povedať, že vaše potreby, vaše hodnoty, vaše túžby, vaše ciele sú to, na čom záleží. Vaše inštinkty vám povedia, že jediné, na čom záleží, je dostať späť svojho expartnera. A za to všetko sa asi budete musieť obetovať. Súhlasite s tými najnezmyselnejšímu požiadavkámi vášho ex a vaše inštinkty vám hovoria, že je to v poriadku. Váš expartner je vo vašom živote jedinou vecou, na ktorej záleží. Nebuďte rohožkou vo vzťahu. Zamyslite sa nad tým, čo od vás váš partner naozaj chce a čo vám to naozaj prináša. Ako vás môžu rešpektovať aj inak? Nikto nechce byť s niekym, koho nerešpektuje. A aj keď sa vráti, onedlho si uvedomí, že pre takého človeka nemá žiadnu úctu.

Prehnaná starostlivosť

Vaše inštinkty vám hovoria,, že pokiaľ si vaši ex uvedomujú, ako veľmi ich milujete a ako veľmi sa o nich staráte, vrátia sa? Musíte ich len presvedčiť, že ich nikto na svete nebude milovať tak, ako to robíte vy. Ako vás potom môžu odmietnuť, akonáhle si uvedomia, ako veľmi vás miluju? Pravdou je, že už vedia, že ich milujete, ako ich zbožňujete a ako veľmi sa o nich staráte. Ale aj napriek tomu sa rozhodli rozísť. Podliezanie a prehnaná starostlivosť vám nepomôže. V skutočnosti, čím viac ich dusíte svojou starostlivosťou, tým viac sa budú cítiť, že to nie je to pravé. Možno im to bude chvíľočku robiť dobre, ale omrzí ich to. Chcete predsa vášho partnera získať po rozchode späť.

Prečo by to prvé malo byť - žiadny kontakt?

Váš ex potrebuje nejaký priestor a čas, aby odstránil všetky negatívne asociácie z rozchodu a začalo sa mu cnieť. Ľudia majú spoločnú mylnú predstavu, že pokiaľ nebudete kontaktovať svojho ex, zabudnú na vás. Ale v skutočnosti, pokiaľ nebudete kontaktovať svojho ex, dáte mu čas, aby ste mu chýbali a on sa bude zaujímať po celú dobu, prečo ste ho už nekontaktovali skôr. Tým, že sa s ním nebudete kontaktovať, sa v jeho mysli nestanete nepotrebným. Že vás požiadal o rozchod, znamená, že pokiaľ im nedáte ozajstný rozchod, nikdy nebudete vedieť, čo to vlastne znamená - stratiť vás. Aj vy sami potrebujete nejaký priestor a čas. Faktom je, že po rozchode ste rozobraní na kusy. Musíte sa ale ukľudniť a zanalyzovať váš vzťah dôkladne, aby ste si uvedomili, či je alebo nie je vo vašom najlepšom záujme, aby ste sa zase dali dohromady.

Nehovorte o tom, ako sa vrátiť k sebe späť

Chcete naozaj, aby váš partner dostal nápad, že sa k sebe vrátite? Na vašom novom prvom rande sa zamerajte na to, aby ste sa spolu dobre bavili. Pokiaľ sa objaví táto téma, ako sa vrátiť späť, stačí počúvať, čo hovorí. Pokiaľ sa vás spýta na váš názor, vyznajte sa opatrne zo svojich citov, ale spomeňte, že si nie ste istí, či je to správne rozhodnutie. Nechoďte do toho zase hneď rýchlo, overte si jeho skutočné záujmy.

Stojí váš ex partner naozaj za to? Chcete, aby sa skutočne vrátil alebo je to len pocit zvyku, že bol vedľa vás niekto? Môžete si nájsť aj niekoho lepšieho, skúste vedecký zoznamovací dotazník.

[kač]

Zdieľajte tento článok na: