Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Charakteristika podľa dátumu narodenia 26.- 31.deň

22.jún 2015
Charakteristika podľa dátumu narodenia 26.- 31.deň

Záverečné poohliadnutie po charakteristikách podľa vášho dňa narodenia. Posledná časť je zameraná na osoby narodené v dňoch od 26. do 31. dňa v mesiaci.

26. deň v mesiaci – ste priebojný

Medzi vaše vlastnosti patrí citlivosť, pochopenie a láskavosť. Vďaka vnútornej sile dokážete prekonať akékoľvek problémy. Nič vám neunikne vďaka vášmu výbornému úsudku. Ste veľkorysý, ctižiadostivý, nazávislý a bystrý. Dokážete oddeliť prácu od osobného života. V zrelom veku, na základe trvdej práce a nasadenia, dosiahnete vytúženého úspechu a dobrého postavenia. Máte dobré srdce, ste mierny a láskavý. Radi riešite problémy druhých a podporujete ich na ceste k úspešnému riešeniu. Dokážete inšpirovať druhých a ovplyvníte ich tým aký ste diplomat. Vzťahy a kariéra sú pre vás veľmi dôležité. Niekedy sa u vás môže objaviť závislosť na druhých a pocit neistoty. Beriete všetko vážne a trpíte posadnutosťou svojich pocitov. Pozor na aroganciu, problémy v láske, preceňovanie sa, náladovosť, pýchu, emocionálne vypätie, agresivitu a na nenávisť k ľuďom, ktorí vám ublížili. Ak sa dostanete do vedúceho postavenia ste neznesiteľný.

27. deň v mesiaci – ste svedomitý

Nepodliehate novým trendom a vyhýbate sa povrchným vzťahom. Ste citlivý, citovo založený, intuitívny, podnikavý a dokážete presadiť svoje plány a nápady. Najdôležitejšie je pre vás vzťah a rodina. Celý život hľadáte jeho zmysel a získavate informácie o ňom. Dobre sa cítite v prírode a keď môžete pomôcť druhým. Rozhodujete sa až po dôkladnom premyslení a zamyslení. Niekedy sa môže stať, že sa neviete len tak rozhodnúť. Ak vás niečo alebo niekto sklame, hlboko to prežívate a veľmi často podliehate ilúziám o lepšej budúcnosti. Mávate pocit, že ste k ničomu a sami seba trestáte. Pozor na závislosť na alkohole, drogách, nervové zrútenie, zraniteľnosť, uzavretosť, pocity úzkosti a na samovražedné sklony. Nekritizujte druhých.

28. deň v mesiaci- ste rozporuplný

Snažíte sa uspieť a prvýkrát sa rozhodujete na základe citov a až potom z rozumu. Naháňate sa za úspechom a dôležitá je pre vás rodina, rodinná pohoda a partnerský vzťah. Rozhodujete sa sami za seba a máte radi všetko pod kontrolou. Nechýba vám zmysel pre humor, ste nežný, vrelý, milujúci a nežný. Zaujímate sa o pokrok a moderné veci. Ženiete sa za svojimi ambíciami. Medzi vaše klady patrí otvorenosť, chápavosť, priamosť a trpezlivosť s povzbudzovaním druhých pri riešení ich problémov. Oceňujete spoluprácu. Neplatí na vás obmedzovanie a nenecháte sa k ničomu prinútiť. Máte o sebe pochybnosti, ste občas konfliktný, výbušný až agresívny a dominantný. Pozor na tvrdohlavosť, precitlivenosť, neprispôsobivosť, impulzívnosť, agresivitu. Objavujú sa u vás diktátorské sklony, užívate si sekírovanie druhých.

cisla_podla_narodenia

29. deň v mesiaci – ste nepriehľadný

Máte veľmi vyvinuté mimozmyslové vnímanie a patríte medzi citlivé bytosti. Vaše vnímanie vám veľa pomáha pri hľadaní pravdy a získavaní múdrosti. Duchovné činnosti sú pre vás veľmi dôležité a vynikáte výbornými myšlienkovými postupmi. Ste vytvalý, vynaliezavý, pracovitý a prahnete po majetku a hmotnom zabezpečení. Ľahko sa zoznamujete a nadväzujete kontakty vďaka svojej príťažlivosti a pohotovosti v komunikácii. Ste dosť často pre druhých inšpiráciou. Neviete dobre hovoriť o svojich citoch. Máte vysoké nároky na druhých a je jednoduché vás po citovej stránke raniť. Občas ste tajomný ako hrad v Karpatoch a vďaka tomu môže dôjsť k nebezpečným nedorozumeniam. Pozor na puntičkárstvo, prešibanosť, manipuláciu s druhými, chuť sa hádať, citové výlevy a sklamanie. Nebojte sa strát materiálnych hodnôt.

30. deň v mesiaci – ste rázny

Vynikáte bystrosťou a tvorivou predstavivosťou. Najskôr premýšľate, než sa rozhodnete niečo urobiť. Ste vynaliezavý, máte svoje čaro a v milostnom vzťahu je pre vás najdôležitejšia komunikácia. Ste ťahúň, dokážete robiť viac vecí naraz a radi pomáhate druhým. Nechýba vám zmysel pre humor, priateľská ruka pre druhých a vrelosť. Ľahko sa prispôsobíte, radi tvoríte, máte radi spoločnosť a humor. Nepostrádate temperament, tvorivosť a milujete spánok. Vaše názory na život sú vyhranené a nepripúšťate si prehru. Priemernosť vám nič nehovorí, máte vyššie ciele. Pozor na prehnanú výstrednosť, ohováranie a obviňovanie druhých. Ste neporiadny, máte sklony k lenivosti a k sexuálnej nevyrovnanosti. Občas je dosť problém prinútiť vás ku komunikácii, máte ostrý jazyk, ste vypočítavý a ste dosť zložitá osoba, ktorú je tažké pochopiť.

31. deň v mesiaci – ste motiváciou pre druhých

Ste ochotný a schopný urobiť pre dosiahnutie úspechu čokoľvek. Za najdôležitejšiu považujete komunikáciu a máte radi spoločnosť inteligentných ľudí. Robíte veľa pre rodinu, máte odvahu, vodcovské sklony. Potrebujete k životu rôznorodosť a pocit bezpečia. Milujete spoločenský život, ústretovosť, vernosť a ohľaduplnosť. Pozor na prudké a nečakané zmeny, nadradenosť a prehnaný pocit výnimočnosti. Trpíte nedostatkom odvahy a máte sklony k podvodnému jednaniu. Pozor na zlomyseľnosť, panovačnosť, výsmech, klamanie, klamstvo a využívanie bezbrannosti druhých.

Zdroj: Walek, Milan. Numerologie v praxi - Tajná řeč čísel. Poznání 2001

[kač]

Zdieľajte tento článok na: