Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Charakteristika podľa dátumu narodenia 6. - 10. deň.

27.apríl 2015
Charakteristika podľa dátumu narodenia 6. - 10. deň.

Ako už bolo napísané v prvom článku, týkajúci sa tejto témy, tak každý z nás sa narodil v určitý deň. Každý máme teda určité vlastnosti a povahové črty predurčené, neveríte? Tak schválne. K ruke som si vzala knihu od Ing. Milan Walek - Numerológia v praxi.

6. deň v mesiaci - ste harmonický

Potrebujete teplo domova a lásku. Ženiete sa za dosiahnutím harmónie. Ste citlivý, ohľaduplný a milujete svoju rodinu a všetkých, ktorí žijú usporiadaným životom a vo vzťahu nepodvádzajú. Máte veľa priateľov, ale občas je dobré si urobiť čas aj na seba. Ste jemný a spravodlivý. Milujete krásu a luxus. Ste tímový hráč a je to pre vás dôležité. Ste domáci typ. Občas ťažšie hľadáte partnera, pretože trpíte nedostatkom sebadôvery. Máte sklon k leňošeniu. Ste pomstychtiví a dajte si pozor na závislosti. Zle zvládate neveru a mimomanželský pomer. Pozor na stratu dôstojnosti vo vzťahu a sebeckosť.

7. deň v mesiaci - ste skúsený

Ste vnímavý a citlivý, potrebujete partnera. Ste duchovne založený a máte kladný vzťah k životnému prostrediu a prírodnej medicíne. Ste obetavý a pomáhate radi druhým. Často sa ocitáte pred výzvou. Každá takáto výzva je pre vás hnacou silou vo vašom osobnom raste. Veríte si a ste spoločenský, romantický, sentimentálny a máte sklony k umeniu. Ste bohatý aj bez materiálneho zabezpečenia. Nepočúvate varovania druhých a skúšate na vlastnú päsť. Neznášate nepoctivosť a pokrytectvo. Nechávate všetkému prirodzený priebeh. Ste úzkostlivý a vo vzťahoch naivný. Ste roztržitý a tiahnete k intrigám na zničenie druhých. Rýchlo meníte názory a neodpúšťate. Väčšinou hneď všetko realizujete bez rozmyslu.

charakter_človeka

8. deň v mesiaci - ste rovnovážny

Máte vodcovské sklony, máte veľa energie, ste bystrý, podnikavý, odhodlaný a pracovitý. Máte pevnú vôľu a za cieľom sa dostanete cez prekážky, ktoré beriete vážne a vždy o nich veľa premýšľate. Ste poctivý a trpezlivý. Dôležitú úlohu vo vašom živote hrá úspech, odmena, peniaze a postavenie. Ženiete sa za materiálnym bohatstvom. Snažte sa udržať rovnováhu medzi mocou, energiou, citmi a bohatstvom. Nezabúdate na krivdy, ktoré na vás niekto spáchal. Dajte si pozor na vašu neústupnosť a na vašu večnú kritiku. Nechváľte sa. Pozor na zlosť a reakcie, dokážete zničiť všetko okolo seba. Pozor na sklony k závislostiam na alkohole a drogách. Skúste zabudnúť na minulosť a nerozširujte klebety. Ste tvrdohlavý, panovačný a máte sklon terorizovať druhých svojou mocou. A nezabudnite, že všetko čo pripravíte a urobíte druhým, sa vám vráti!

9. deň v mesiaci - ste uvážlivý

Ste spoľahlivý a ste veľmi citlivý. Všetko najprv dôkladne premyslíte, až potom konáte. Chcete byť zachraňovateľom. Ste priateľský, otvorený, úprimný, nezávislý a dovediete sa popasovať s obtiažnou situáciou. Pracujete tvrdo a ste zodpovedný, máte radi slávu a ocenenie. Snažíte sa získavať obdiv a sympatie. Beriete sa taký aký ste, neriešite príliš okolie a jeho pohľad na vás. Máte organizačné schopnosti. Dokážete odpustiť a ste tak trochu perfekcionista. Nič neodkladáte na potom. Ste nedotklivý a ťažko ovládateľní, dáte sa ľahko vyprovokovať. Ste impulzívny, až krutý. Vytvárate si spory v partnerstve a bezhlavo riskujete. Pozor na pýchu, netolerantnosť a pokrytectvo. Nehľadajte chyby len na druhých. Pozor na uštipačné poznámky.

10. deň v mesiaci - ste silný

Ste veľmi silný, emocionálny. Ste hrdý a sebestačný. Ste zásadový, sebavedomý a veľa pracujete. Úspech sa väčšinou dostaví po veľkej drine. Ste tvorivý a máte sklon k vodcovstvu. Dokážete dobre presadiť svoje záujmy a ciele. Ste oddaný svojej práci a svojim koníčkom. Máte málo dobrých priateľov. Pozor na upínanie sa len k jednému cieľu, strácate potom prehľad o tých ostatných, možno aj dôležitejších a pre vás podstatnejších. Pozor na uzatváranie sa do seba. Vo vašom prípade je dobré sa vyhýbať rutinným záležitostiam. Ste uzavretý a občas je ťažké vám porozumieť. Pozor na závislosti na druhých a na závislosti na liekoch. Pozor na vašu nevšímavosť a hádky. Nebuďte neústupný.

[kač]

Zdieľajte tento článok na: