Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Charakteristika podľa dátumu narodenia 16.- 20. deň.

29.máj 2015
Charakteristika podľa dátumu narodenia  16.- 20. deň.

Ďalšie pokračovanie charakteristiky podľa vášho dátumu narodenia. Tentoraz zameraná na ľudí narodených od 16. dňa do 20. dňa v mesiaci. Je totiž dokázané, že deň, kedy ste sa narodili vás ovplyvní na celý život.

16. deň v mesiaci - ste priamočiary

Viete veľmi dobre, čo je v živote zlé a dobré, dokážete rozlíšiť biele od čierneho. Máte dobré schopnosti čo sa týka pozorovania a máte veľký zmysel pre harmóniu. Chápete čo druhí potrebujú a dokážete dotiahnuť veci do konca. Máte vedľa seba radi nezávislého partnera. Načúvate druhým, ste spoločenský a pomáhate radi druhým. Máte analytické myslenie. Radi sa púšťate do nových vecí a skúšate ich na vlastnej koži. Pozor na fixovanie sa na rodinu a okolie. Pozor na život v planých nádejách, ilúziách a život na ružovom obláčiku. Nemáte radi obmedzovanie a trápi vás neistota. Keď neuspejete ste veľmi skľúčený. Ste málo priebojný a občas zahľadený do seba. Neberiete názory druhých a radi provokujete.

17. deň v mesiaci - ste zdatný

Ste odvážny a ctižiadosť vám nechýba. Ste bystrý a pracovitý s ​​vodcovskými schopnosťami. Je pre vás nevyhnutné mať milostný vzťah. Máte sklony k liečiteľstvu a ste spoločenský. V zrelom veku dosiahnete úspech a bohatstvo. Máte správne myslenie a máte zmysel pre realizáciu svojich plánov. Máte dobrú logiku a ste skôr materiálne založený. Neprepadávate panike a máte radi život. Ste odhodlaný a ambiciózny. Vzniknuté situácie riešite väčšinou netradične a preberáte na seba povinnosti. Idete si za svojím cieľom, a nemáte nedostatok sebadôvery. Pri probléme sa obraciate výhradne na rodinu a blízkych priateľov. Dajte si pozor na citové drámy. Občas je ťažké s vami zdieľať domácnosť, ste panovačný a nemáte radi odpor. Ste egoistický a pokiaľ sa vám niečo nepodarí, dokáže vás to zraziť na kolená.

18. deň v mesiaci - ste zodpovedný

Ste starostlivý, premýšľavý a máte reflex ochrancu. Ste starostlivý a dokážete načerpať inšpiráciu z iných zdrojov. Ste zásadový a úprimný. Nechýba vám sklon k filozofovaniu. Robíte všetko pre rozšírenie a získanie svojho majetku. Máte organizačné schopnosti a radi experimentujete. Máte silnú vôľu. Chcete mať vždy a stále pravdu. Nevychvaľujete sa so svojimi úspechmi a postavením. Dajte si pozor na kritizovanie druhých a na prehnané získavanie informácií o vašom partnerovi. Ste nedotklivý a často sa hneváte. Dosť často vás trápi vnútorné napätie a nerovnováha vašich energií vedie k zdravotným ťažkostiam. Samozrejme si tým narušujete aj pohodu vo vzťahu a medzi priateľmi. Pozor na krutosť. Pozor na agresivitu a skepsu.

astrologia

19. deň v mesiaci – ste empatický

Ovplývate veľkým elánom a silou pre život. Ste trpezlivý a intelektuálne založený. Ste veľkorysý a chcete za každú cenu vyhovieť druhým a porozumieť partnerovi. Ak máte vzťah, tak ste oddaný. Ste úspešný a v práci ste väčšinou dobre ohodnotený. Ste tvorivý a oplývate novými nápadmi. Pokiaľ sa jedná o dosiahnutie vašich cieľov, tak pri ich dosiahnutí ste veľmi vitálny. Ste sebavedomý a tvrdo pracujete. Ste nezávislý a niekedy až skoro osamelý. Pozor na lipnutie na vlastných názoroch a prehnaných požiadavkách. Občas je ťažké vám porozumieť. Partner je pre vás najdôležitejší bod vo vašom živote. Ste tvrdohlavý a žiarlivý. Pozor na výbušnosť a kritiku druhých. Pozor na sebaľútosť.

20. deň v mesiaci - ste intuitívny

Ste láskavý, oddaný, dôležitú úlohu pre vás hrá partner. Potrebujete k svojmu plnohodnotnému životu nehu a dostatok lásky. Stále a stále hľadáte harmóniu. Ste starostlivý a otvorený. Pri sporoch sa snažíte o dosiahnutie prijateľnej dohody pre obe strany. Ste premýšľavý a umiernený. Ste náladový a zle znášate samotu a osamotenie. Voči druhým máte vyhranený postoj. Ste prchký a nahnevaný. Pozor na stres a následné zdravotné problémy, ktoré sú s tým spojené. Trpíte nervozitou a netrpezlivosťou. Prepadáte občas smútku a nerozhodnosti. Ste zraniteľný a radi manipulujete s druhými. Pozor na emocionálne výlevy.

Zdroj: Walek, Milan. Numerológia v praxi - Tajná reč čísel. Poznanie 2001

[kač]

Zdieľajte tento článok na: