Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Charakteristika podľa dátumu narodenia 11. - 15. deň.

19.máj 2015
Charakteristika podľa dátumu narodenia 11. - 15. deň.

Tretie pokračovanie na tému "Charakteristika podľa dátumu narodenia", tentoraz zamerané na osoby narodené od 11. do 15. dňa v mesiaci.

11. deň v mesiaci – ste citlivý

Ste intuitívny a máte záujem o duchovno. Ste charizmatický a ste rojko, čo má rád druhých ľudí. Neradi prejavujete svoje pocity a city. Uprednostňujete kolektívne rozhodovanie. Potrebujete mať istotu harmónie doma a zázemia. Pozor na ruky, na šúchanie alebo hryzenie. Ste zraniteľný, občas jedovatý a je pre vás potrebné mať v rovnováhe to, čo dávate a beriete. Ste diplomatický. Dajte si pozor na denný odpočinok, je potreba tiež odpočívať a nielen stále niečo robiť. Ste tvrdohlavý a pozor na výbuchy hnevu. Pozor na nedorozumenia, dostávate sa potom do veľkej neistoty.

12. deň v mesiaci – ste všestranný

Ste bystrý, schopný, všestranný a máte bystré myslenie. Ste obľúbený a múdry. Nechýba zmysel pre rodinu a rodinné zázemie. Ste spoločenský, priateľský, veselý a potrebujete svoju nezávislosť. Máte radi cestovanie a dokážete sa radovať zo života. Radi sa zúčastňujete všelijakých osláv a párty. Ste dobrý kuchár a baví vás to. Potrebujete si ochraňovať svoje súkromie a ste veľmi náročný. Neznášate, keď vám niekto hovorí, že niečo nedokážete. Väčšinou sa rozhodujete chaoticky a na poslednú chvíľu. Ste impulzívny a občas vás prepadajú stavy úzkosti. Ste tvrdohlavý, uzavretý a dajte si pozor na svoje správanie čo sa týka žiarlivosti a majetníckosti. Máte prudké emócie a hľadáte chyby v druhých.

 dátum narodenia

13. deň v mesiaci – ste zraniteľný

Ste ctižiadostivý, samostatný, zodpovedný, verný, otvorený voči ostatným a voči ostatnému. Ste spoľahlivý a nechýba vám praktickosť. Stále hľadáte nové ciele, za čím ísť. Prácu máte ako koníček. Ste aktívny a máte veľa nápadov. Dokážete inšpirovať a byť inšpiráciou pre druhých. Máte radi zodpovednosť a ste vodca. Ste zraniteľný. Trpíte nedostatkom sebadôvery. Je pre vás vhodné vyhýbať sa rutinným záležitostiam. Pozor na vznetlivosť a osobný pocit, že ste jednoducho na nič a "naničhodník". Dokážete ublížiť druhým osobám iba slovom. Pozor na váš prístup čo sa týka extrémov, keď niekoho milujete a nenávidíte, nevidíte nič medzi. Radi vyvolávate scény. Máte sklony k závislostiam, pozor na drogy, lieky, ale aj na závislosť na jedle, sexe a inom.

14. deň v mesiaci – ste cieľavedomý

Základom je pre vás dobré povolanie a rodinné zázemie. Dokážete zarobiť peniaze a tiež preto tvrdo pracujete. Ste dobrý v obchodoch a podnikaní. Ste spoľahlivý, múdry, aktívny a pohotoví. Môžu sa u vás prejaviť sklony k nadprirodzeným javom, náboženstvu či hudbe. Ste veľmi ambiciózny a zodpovedný. Púšťate sa radi do veľkých akcií. Ste prispôsobivý. Rýchlo myslíte. Niekedy radšej využívate reč čísel a symbolov. Pozor na upadnutie do lenivosti a pohodlnosti. Ste impulzívny a veľmi ťažko zabúdate na staré krivdy. Utekáte, ak sa dostanete pred nejakú zmenu ktorú je potrebné urobiť. Ste nervózny a dajte si pozor na chybný odhad pri plánovaní. Občas zahadzujete dobré príležitosti. Pozor na závislosti a zbrklosť.

15. deň v mesiaci – ste odvážny

Ste energický, aktívny, ambiciózny, láskavý a starostlivý. Obrovskú úlohu vo vašom živote zohráva rodina. Ste pracovitý a hrdý. Máte radi popularitu a majetok akéhokoľvek druhu. Máte radi prepych a dokážete si vážiť a oceniť krásu. Ste vtipný a máte radi voľnosť. Všetko si chcete vyskúšať. Strážite svoje vydobyté súkromie. Ste posadnutý získavaním majetku. Míňate značné sumy a pozor na míňanie nad pomery. Pozor na emocionálne výkyvy. Pozor na alkohol. Ste neústupný a pomstychtivý. Pozor na zlomyseľnosť a hádzanie špiny na druhých. Pozor na nadbytočný sentiment a hrubosť.

[kač]

Zdroj: Walek, Milan. Numerologie v praxi - Tajná řeč čísel. Poznání 2001

Zdieľajte tento článok na: