Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Charakteristika podľa dátumu narodenia 1. - 5. deň.

24.apríl 2015
Charakteristika podľa dátumu narodenia 1. - 5. deň.

Každý z nás sa narodil v určitý deň. Každý máme teda určité vlastnosti a povahové črty predurčené, neveríte? Tak schválne. K ruke som si vzala knihu od Ing. Milan Walek - Numerológia v praxi.

1. deň v mesiaci - ste nezávislý

Ste nezávislý, schopný hlbokej lásky. Ste chápavý, odolný, čestný a presný. Jasne sa vyjadrujete. Ste tvorivý a máte radi novinky. Ste sebavedomý a vynaliezavý. Tvrdo pracujete a spoliehate sami na seba. Ste dobrým spolupracovníkom a v práci máte väčšinou rýchly postup. Radi cestujete a viete si vážiť všetkého krásneho. Máte jasnú predstavu o budúcnosti. Neznášate neporiadok, flákanie a sľuby chyby. Neradi ste ovládaný druhými a zle znášate kritiku, a to, že vám chce niekto diktovať čo máte robiť. Idete si priamo za svojím, ale občas na úkor všetkého a všetkých. Občas máte potrebu utiecť do osamelosti. Presadzujete svoje ego a to dosť. Máte problémy v komunikácii, čo sa vám občas nemusí vyplatiť. Veľa vo svojom živote riskujete. Ste žiarlivý, pyšný a panovačný, pozor na to. Pozor na prehnané míňanie a prípadné následky.

2. deň v mesiaci - ste družný

Načúvate druhým a ste družný. Ste citovo založený a dokážete sa vcítiť do druhého. Držíte sa v blízkosti rodiny. Ste romantický a máte umelecké sklony. Dôležitú úlohu pre vás hrá harmónia a máte jemnú povahu. Neviete žiť osamote, potrebujete vedľa seba partnera. Hľadáte kompromisy pri dohadovaní a ľahko vás druhá osoba umlčí. Ste citlivý. Dajte si pozor na závislosti na partnerovi a pozor na prílišné obviňovanie druhých. Chýba vám odvaha a ctižiadosť. Občas ste nerozhodný a dokážete citovo vydierať. Ste hádavý a radi hromadíte majetok. Utekáte od rozrobenej práce.

charakteristické_vlastnosti_človeka

3. deň v mesiaci - ste kamarátsky

Ste spoločenský a kamarátsky. Máte veľa priateľov. Ste plný nápadov. Chcete byť nezávislý aj vo vzťahu. Všetko podriaďujete spoločnosti, teda aj výber partnera. Ste spoľahlivý, aktívny, iniciatívny. Chcete, aby po vás niečo zostalo. Máte šťastie v láske a máte radi úspech. Všetko plánujete a potom konáte. Dôležité je pre vás byť veselý a brať všetko tak ako to je. Nejde o život ide o... Je pre vás dôležité venovať sa partnerovi a deťom. Dajte si pozor na zosmiešňovanie druhých a prílišnú ctižiadostivosť. Ste nervózny a precitlivený a pozor na sklony k diktátorstvu, hlavne doma.

4. deň v mesiaci - ste vyrovnaný

Ste praktický a máte radi rutinu. Máte dobré schopnosti všetko organizovať. Ste spoľahlivý a cítite s druhými. Keď milujete, ste verný a štedrý. Ste trpezlivý. Dôležitú úlohu hrá fungujúci partnerský zväzok. Stále proti niečomu bojujete. Ste útočný a drzý. Dajte si pozor na sebectvo a na unáhlené rozhodovanie. Dajte si pozor na melanchóliu.

5. deň v mesiaci - ste vnímavý

Ste zásadový, energický a odvážny. Ste radi sami sebou. Máte radi pokrok v akomkoľvek slova zmysle. Nič pre vás nie je pevné a máte radi zmeny. Máte šarm, ktorým zaujmete ostatných. Ste veselý a ochotný riskovať. Radi komunikujete. Máte jasno v tom čo chcete a nemáte radi, keď vám do toho niekto kecá. Potrebujete byť trpezlivejší a nenudiť sa. Ste uzavretý do seba a ste náladový, v niektorých prípadoch sa z vás môže stať klamár. Keď vás niečo naštve, ste drzý a ľahko prepadáte stresu.

[kač]

Zdieľajte tento článok na: