Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Charakteristika podľa dátumu narodenia 21.- 25.deň

8.jún 2015
Charakteristika podľa dátumu narodenia 21.- 25.deň

Tentoraz predposledná časť na tému Charakteristika podľa dátumu narodenia. Teraz si popíšeme typické vlastnosti ľudí, ktorí sa narodili medzi 21.- 25. dňom v mesiaci.

21. deň v mesiaci - ste chápavý a máte pochopenie pre druhých

Ste tolerantný, láskavý, snažíte sa vžiť do druhých a chápať ich. Máte radi spoločnosť, diplomatičnosť a ste obdarený veľkým potenciálom. Je pre vás nevyhnutne dôležitá komunikácia. Dosiahnete dobré postavenie v práci, pretože sa viete presadiť. Máte optimistický prístup k životu. Holdujete novým výzvam a úspechu. Cez svoje vlastné záujmy nevidíte druhých. Pozor na vaše sklony k nahnevaniu a hnevu. Ste úzkostlivý a netrpezlivý. Dajte si tiež pozor na nadradenosť, náladovosť, striedanie emócií a na vyvolávanie sporov. Trpíte nedostatkom sebadôvery a občas lipnete na rodine.

22. deň v mesiaci – ste vytrvalý

Ste láskavý, praktický, dôsledný, citlivý a potrebujete oporu svojho partnera. Máte organizačné schopnosti a môžete dosahovať úspech v politike. Dôležitú úlohu pre vás zohráva rodina a jej materiálne zabezpečenie. Oplývate spoľahlivosťou a zodpovednosťou. Máte radi harmóniu, povinnosti, rutinné činnosti, ste štedrý a starostlivý. Vo svojom živote potrebujete nejakú istotu. Pozor na prehnané pracovné nasadenie, ktoré vás môže doviesť až k workoholizmu. Radi zhromažďujete materiálne hodnoty, ktoré prevládajú nad vašimi pocitmi. Pozor na výbuchy emócií a nedostatok sebadôvery. Máte snahu manipulovať s druhými. V neposlednom rade bývate necitlivý, nečestný a niekedy až dokonca krutý.

23. deň v mesiaci – ste samostatný

Nedáte sa nikým a ničím ovplyvniť, zásadne dáte len na svoje rozhodnutie. Síce pôsobíte ako by ste potrebovali a chceli voľnosť, ale v skutočnosti partnera potrebujete. Ste milý, nežný, spoločenský a pracovitý. Máte nadanie na podnikanie. Vaša osobnosť je inteligentná a má dôvtip. Ľudia narodení v tieto dni sú dosť často slávni, obľúbení a otvorení k realizovaniu svojich predstáv. Máte dobrú pamäť a ste premýšľavý. Ľahko sa vyjadrujete a dokážete konať prakticky. Niekedy sa správate až veľmi detinsky a máte väčšie sklony k neporiadku. Ste zasnený rojko a skrývate svoje cítenie pred ostatnými. Naučte sa tiež odpočívať. Medzi vaše horšie vlastnosti sa radia necitlivosť, sebeckosť, výbušnosť a občasné utekanie pred zodpovednosťou. Vo vzťahoch patríte medzi partnerov nestálych a prelietavých.

astrologia

24. deň v mesiaci – ste privetivý

Ste starostlivý, veľkorysý, citlivý, láskavý, nežný, štedrý a kamarátsky. Máte radi krásu a harmóniu. Rodinný život je pre vás veľmi dôležitý. Ovplývate organizačnými schopnosťami, vytrvalosťou, konštruktívnosťou a usilovnosťou. Snažíte sa pomáhať neustále druhým, hľadáte dohody. Sklony k hudbe a k romantickým chvíľkam sa vám nevyhýbajú. Občas odďaľujete riešenia a veríte, že všetko má svoje správne načasovanie. Vaše rozhodovanie je pomalé a opatrné. Povinnosti beriete až veľmi vážne. Pozor na emócie, hnev, unáhlenosť a tajnostkárstvo. Ste náladový, nezodpovedný a niekedy až lenivý a pasívny. Vyhýbajte sa práci pod vplyvom stresu.

25. deň v mesiaci – ste nenáročný

Oplývate nenáročnosťou, skromnosťou, láskavosťou a citlivosťou. Hľadáte aj rovnako citlivého partnera pre život. Máte radi zábavu a radi tvoríte. Niekde vo vnútri vás sa skrýva umelec. Vaša predstavivosť je výborná. Radi komunikujete a viete načúvať druhým osobám. Analytické myslenie je na výbornej úrovni so zmyslami pre detail. Dobre využívate príležitosti, ktoré sa vám naskytujú. Ostatní občas nevedia, ako zareagujete vo svojom správaní na určitý podnet. Ste nerozhodný a náladový. Mávate obrovský strach zo zmien a myslíte predovšetkým na seba. Pozor na zlobu, zlosť, roztržitosť, podráždenosť a pocit ublíženia. Občas máte problém s riešením stresových situácií, ktoré sa vyskytujú vo vašom vzťahu a láske.

Zdroj: Walek, Milan. Numerologie v praxi - Tajná řeč čísel. Poznání, 2001

[kač]

Zdieľajte tento článok na: