Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Ako spozná žena, že sa páči mužovi

27.október 2021
Ako spozná žena, že sa páči mužovi

Len málo vecí je tak mätúcich ako snažiť sa zistiť, či sa žena páči mužovi. Je citlivý? Je škádlivý a hravý? Čo keď je, ale je len milý? Premýšľanie nad zamilovanosťou môže byť určite frustrujúce. Namiesto trhania okvetných lístkov sedmokrásky môžete prevziať aktívnu úlohu tým, že sa naučíte, ako rozpoznať známky toho, že sa chlapovi páčite, aby ste s ním mohli prejsť na vyššiu úroveň.

Jednou z najväčších výziev, ktorým ženy čelia, je to, že mnoho mužov nevie komunikovať. Z tohto dôvodu môže byť pre nich veľmi ťažké povedať ženám, ktoré sa im páčia, čo k nim skutočne cítia. Či už sú na strednej škole, na vysokej škole alebo dokonca po štyridsiatke, mnohým chlapom vyhovuje oznamovať svoje pocity svojimi činmi skôr ako slovami, čo spôsobuje, že vysielajú zmiešané signály.

Znamenie, že vás chlap má rád

Nadväzuje a udržuje očný kontakt

Reč tela hovorí veľa tam, kde slová zlyhávajú. Pokiaľ vás má chlap rád, využije na vyjadrenie záujmu očný kontakt. Očami ľudia prirodzene blúdia po miestnosti, ale pokiaľ máte pocit, že od vás nemôže odtrhnúť oči, možno vás len priťahuje. To všetko preto, že očný kontakt vám pomáha vybaviť si informácie. Jedna štúdia ukázala, že vzájomné pohľady pôsobia ako „stimulácia vzrušenia“, zvyšujú našu pozornosť a tým si viac zapamätáme, čo s nami druhá osoba zdieľa. Pokiaľ s vami teda nejaký chlap intenzívne udržuje očný kontakt, chce počuť čo hovoríte. A to môže veľmi dobre znamenať, že vás má rád.

Udržuje vaše konverzácie tak dlho, ako len môže

Pokiaľ vás má rád, neposiela vám len jednoslovné odpovede alebo banálne frázy, ktoré v skutočnosti nič neznamenajú. Bude hovoriť o svojom dni alebo sa pýtať na ten váš.

Snaží sa o ľahké, ležérne dotyky

Ľudia sa dotýkajú ľudí, ktorých majú radi. Neexistuje lepší spôsob, ako zistiť, že k vám nemá chlap romantické pocity, ako keď hľadá výhovorky, aby sa vás dotkol.

Pozerá sa pri videohovore priamo do kamery

Veľa chalanov a mužov uskutočňuje videohovor chladným spôsobom, keď sa rozhliadajú po miestnosti alebo sa pozerajú mimo kameru, alebo si len namieria fotoaparát na vlasy alebo stenu. Ale ak sa s vami nejaký chlap cíti viac prepojený alebo sa o vás zaujíma, obvykle sa naozaj pozrie do kamery a sleduje vašu tvár, keď hovoríte. Rozhodne týmto hovorom venujte pozornosť, pretože pokiaľ sa vám zdá, že môžete hovoriť o čomkoľvek a hovoríte až do neskorých hodín, pravdepodobne vás naozaj miluje.

Ozve sa zakaždým, keď zverejníte selfie

Pokiaľ napíše správu ihneď potom, čo zverejníte selfie, znamená to, že sa mu páči, čo vidí a možno dúfa, že vás zastihne online, aby ste si mohli chatovať.

Fotíte si selfie?

Obráti sa k vám

Sedí a má nohy smerom k vám, keď ste spolu? Smer, ktorým smerujú nohy človeka je považovaný za podvedomú voľbu signalizujúcu, čo ho zaujíma. Pokiaľ jeho nohy smerujú k vám, potom je veľká šanca, že na vás myslí. Pokiaľ obrátil svoje telo k vám, keď sedíte vedľa seba, pravdepodobne vás má rád. Zvlášť, keď pri tom necúva. Je to veľmi intímne držanie tela.

Osobne je hanblivý, aj keď je online priateľský

To je celkom jemné znamenie, ale ak je priateľský a sympatický online, ale plachý alebo tichší, keď ho uvidíte osobne, mohol by sa do vás zamilovať. Buďte k nemu vrelá a priateľská a uvidíte, či sa trochu uvoľní. V reálnom živote môže byť so svojim telefónom odviazanejší, ale to neznamená, že vás nemá alebo nebude mať rád.

Sleduje všetky vaše príbehy na sociálnych sieťach

Pokiaľ od neho neustále dostávate reakcie na vaše príbehy, pravdepodobne má o vás záujem.

Keď s vami hovorí, nakláňa sa k vám

Muž sa nakloní k žene, ktorá sa mu páči a dištancuje sa od tých, ktorých nemá rád. Otvorí svoju vlastnú pozíciu smerom k vám, dokonca môže roztiahnuť kolená alebo paže, aby okolo vás uzavrel kruh.

Stále vám niečo ukazuje na telefóne

Pokiaľ sa nakloní, aby vám niečo ukázal na svojom telefóne, dáva vám skvelý signál, že chce byť vo vašej blízkosti. Je tu blízkosť a intimita, ktorá sa okamžite vytvorí, keď sa k vám chlap nakloní, aby sa s vami pozrel na telefón.

Urobí si screenshoty vašej tváre

Ak si chce uložiť vaše fotografie, je to aj silné znamenie.

Chce o vás vedieť všetko a pamätá si, čo ste povedali

Tým, že sa pýta na váš osobný život, dúfa, že vás lepšie spozná a aj medzi vami dvoma vytvorí puto. A bude chcieť vedieť o všetkom: o vašom detstve, vašej rodine, vašich cieľoch a dokonca aj vašich obavách. Navyše to veľa vypovedá o jeho inteligencii. Ako ľudské bytosti máme v sebe mnoho stránok, ktoré ponúkame svetu a on to vie. Kladenie otázok je jeho spôsob, ako skutočne spoznať vaše skutočné ja.

Napríklad sa do vás už zamiloval

Zvlášť si všimnite to, či si vo svojej mysli ukladá všetky tie malé detaily o vás. Pokiaľ si pamätá, že milujete slanú čokoládu a čo si kupujete v Starbucks, má vás rád. Pokiaľ si tiež pamätá veci ako je meno vášho psa a kde ste vyrastali, je to ešte lepšie znamenie.

Pýta sa na podrobnosti z vášho dňa

Veľa otázok o vás tiež naznačuje, že si čas s vami užíva. Je to jednoduchý a bezstresový spôsob, ako udržať konverzáciu a dialóg. To, že vás počúva, mu pomáha vás lepšie spoznať a umožňuje mu ukázať vám, ako veľmi preňho znamenáte.

Rád s vami plánuje aktivity

Pokiaľ ste s ním a skupinou priateľov vonku, môže vás pozvať na futbal alebo volejbal, kde s ním môžete fyzicky flirtovať. Opäť platí, že dobrý chlap, ktorý vás má skutočne rád, si všimne, či vám to nevadí a keď áno, stiahne sa a vráti sa len k flirtovaniu alebo rozprávaniu.

Kladie veľa hlúpych otázok, len aby hovoril

Viete, že nepotrebuje poznať vašu obľúbenú postavu Simpsonovcov ani to, kde kupujete tenisky, len sa vás snaží udržať "na linke" - aj keď je to trochu trápne.

Pýta sa, či vás niekto zaujíma

Snaží sa vyradiť konkurenciu. Ak sa vám páči, zvážte, či mu to povedať, až sa spýta, pretože to je pravdepodobne to, čo sa snaží zistiť.

Snaží sa pre vás vyzerať silne

Chlap, ktorý vás má rád, urobí všetko, aby na vás urobil dojem. Môže predviesť svoju fyzickú silu a rozprávať príbehy zo svojho života, ktoré vám ukážu, aký je tvrdý alebo silný.

Dráždi vás (pekne)

Je veľký rozdiel medzi chlapom, ktorý vás ľahko a sladko podpichuje a chlapom, ktorý je hrubý. Ak vás podpichuje, tiež sa sladko usmeje, pozrie sa vám do očí, zľahka sa vás dotkne a nadviaže na svoje podpichovanie niečím pochvalným alebo sebapodnecujúcim. Ak napríklad stretnete chlapa v bare a popíjate pivo, zatiaľ čo ostatné dámy popíjajú víno, mohol by vás nazvať drevorubačom alebo sa opýtať, či tiež grgáte. A to sa môže stať zabijakom vášho ďalšieho zoznamovania.

Všímajte si náznaky, že vás má rád

Kam idete, ide tiež

Môžete urobiť malý test, aby ste zistili, či sa mužovi páčite. Odíďte zo skupiny, v ktorej je. Povedzte, že sa potrebujete napiť alebo tak niečo. Potom sa niekoľko minút nevracajte. Pokiaľ sa mu páčite, pokúsi sa zachytiť váš pohľad cez celú miestnosť alebo sa dokonca presunúť, aby bol tam, kde ste.

Na vtip nadväzuje niečím láskavým

Ak si z vás robí srandu, že pijete pivo namiesto typickejšieho "dievčenského" drinku, pravdepodobne na to nadviaže tiež niečím ako: "Vlastne si myslím, že je to fakt super" alebo "To je tiež moja obľúbená IPA", aby vám ukázal, že si len robí srandu. Jedným z dôvodov, prečo to chlapi robia, je získať a udržať si vašu pozornosť, ale je to aj spôsob, ako vám ukázať, že vám venuje pozornosť. Všimol si, že pijete to pivo alebo že nosíte nepasujúce ponožky alebo že ste si spievali na konkrétnu pesničku. Dáva pozor a chce, aby ste to vedeli.

Žartuje

Rovnaký typ chlapov sa tiež s vami pokúsi hravo žartovať. Hravé žartovanie, kde sa dvaja ľudia podpichujú a odkazujú jeden druhého tam a späť, zatiaľ čo si dávajú dohromady dôvtip, je základom klasických romantických filmov. Táto forma flirtovania ukazuje, že chce upútať vašu pozornosť a tiež že si myslí, že ste dostatočne vtipná a inteligentná, aby ste ho zaujala.

Chce sa o vás starať

Vydá sa na cesty, aby pre vás urobil pekné veci, aj keď je to niečo také malé ako je nosenie nákupných tašiek. Pár ďalších drobností, ktoré urobí, aby ukázal, že mu na vás záleží: otvorí vám dvere auta, prinesie vám šálku kávy, ponúkne vám odvoz domov alebo vám požičia bundu, keď vám bude zima. Tieto malé gestá naznačujú jednu vec. Stará sa o vás.

Naráža do vás, keď idete vedľa seba

Pokiaľ do vás pri chôdzi veľmi strká alebo do vás jemne naráža, nie je hrubý, ale flirtuje. Pokiaľ ho máte rada, jemne ho odrazte späť. To je jeden z kľúčových spôsobov, ako muži flirtujú, a je to skvelé znamenie.

Flirtovať sa rozhodne oplatí na internetovej zoznamke, kde si takýto flirt veľmi užijete. Pokiaľ ale chcete vyskúšať aj flirt dance, neváhajte a nájdite si svoj kurz, ktorý vám bude vyhovovať v Bratislave.

[ivi]

Zdieľajte tento článok na: