Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Aj flirtovanie má svoje medze

19.máj 2020
Aj flirtovanie má svoje medze

Flirtovanie k ženám patrí. Len dajte pozor, aby ste to s ním neprehnali. Nech je to ako chce, flirt patrí jednoducho k ženám, a tak teraz necháme pánov chvíľu "na ľade". Dámy, dajte im letmými gestami najavo, že sa vám páčia, že cesta je voľná. A potom to nechajte na ňom.

Kedysi stačilo, aby žena odhalila kotníček a zvádzanie bolo na svete. Ubehlo pár sto rokov a odhalené ženy a svalnatí muži nie sú už ničím výnimočným, a tak spôsob flirtovania musel postúpiť do vyššieho levelu, kam patrí nielen flirt po telefóne, ale skvele sa k nemu hodia napríklad aj esemesky alebo chat. Napriek tomu klasické zvádzanie neumrelo, ešte stále stačí uprený pohľad či vypnuté prsia a môžeme hovoriť o flirtu.

Flirt každopádne nie je tak neškodný, ako si mnohí myslia. Aj v tomto prípade je potrebné poznať mieru a vedieť, kam až je možné zájsť,  zvlášť keď sa do flirtu často púšťajú aj ľudia zadaní.

Ruka v rukáve

Krásne vlasy, dokonalé líčenie, žiadúca postava, zvádzajúce oblečenie... To všetko ženám pomáha v tom, aby zaujali muža. Hocikedy stačí pohodiť hlavou, prižmúriť oči, prehodiť nohu cez nohu. Jasným signálom flirtu je dlhý (údajne dlhšie ako štyri sekundy) pohľad do očí alebo opakovaný očný kontakt. Opomenúť nesmieme ani hryzenie sa do pier či dotýkanie seba samej, pohrávanie s vlasmi či letmý úsmev, pootvorené ústa a vlhké pery.

Skrátka ženy majú v registri až päťdesiat spôsobov, ako muža zaujať natoľko, aby sa o ne začal zaujímať. Prieskumy totiž hovoria, že aj keď muži myslia, že oni ženu "zbalili", deväť z desiatich kontaktov vyprovokuje žena. Nájsť však tú správnu mieru nie je ľahké. Aby žena nedopadla ako niektorá tridsiatnička, ktoré tak veľmi tlačí na pílu, až sa dostane do osídiel trápnosti.

Ak sa celý večer žena snaží a on nič, potom skutočne možno zašla až príliš ďaleko. Vyššie popísaná gestá majú byť totiž skôr v náznakoch, než aby bola okatá. Muž je totiž lovec, ako už ste si iste niekedy za svoj život prečítali. Ak je lovený, potom si ženy nebude vážiť, je pre neho totiž príliš jednoduchá korisť. Stačí mu dať letmým gestami najavo, že sa vám páči, že cesta je voľná. A potom to nechať na ňom. Keď príde, príde. Keď nie, bude niekto iný.

O čo jej ide?

Každý muž každopádne ťažko nesie, keď zvádza a potom... odchádza sám. Naviac je niekedy ťažké rozkľúčovať, či sa žena chce vážne zoznámiť, či jej ide len o jednorazové sexuálne povyrazenie. Preto by si mal muž nechať zadné vrátka a včas zaraziť neverbálnej komunikácii a pristúpiť ku konverzácii. A či sa žena ďalej bude hrať a nedá najavo, o čo jej ide, maximálne si vziať na ňu spojenie a ísť o dom ďalej.

Flirtovanie je fajn, vyskúšajte to!

Ženy flirtujú rady, záujem ostatných mužov im dodáva sebavedomie, pretože čo žena chce? Byť žiadúca. Aj preto medzi nami chodia také, ktoré sa vo flirtovaní doslova vyžívajú. Keď sa rozhliadnete po svojich zadaných kamarádkach a budete zisťovať, či aj napriek tomu, že už majú doma toho svojho, ešte stále flirtujú, nájdete možno medzi nimi jednu takú. Verte ale, že určite nie je dobre vo chvíli, keď už je žena pod čepcom, skončiť s flirtovaním, ale je potrebné - opäť - nájsť tú správnu mieru.

Ak žena, ktorá má o muža skutočne záujem, vyráža do boja so všetkými svojimi zbraňami, potom tá, ktorá ich chce len "prevetrať", musí zase vedieť, koľko si toho môže dovoliť. Priazeň a náklonnosť muža nie je nič, kvôli čomu by sa žena mala cítiť zle. Naopak, nechať sa milým jednaním iného muža vyživiť a užiť si ho. Avšak musí poznať svoje hranice, pretože je to hra na veľmi tenkom ľade. Aby žena nerobila to, čo by sa jej samotnej nepáčilo, aby robil jej partner. Prijať kompliment a opätovať milý úsmev je v poriadku. Pokiaľ si však flirtami dokazujete svoju hodnotu a príťažlivosť, spýtajte sa sami seba, prečo to vlastne robíte a čo vám chýba.

Flirt ako hra

A potom sú tu ženy, ktoré flirtujú ostošesť, hoci sú šťastne vydaté. Tvrdia, že ich to baví a že bez toho nemôžu byť, patrí medzi tie ženy, ktoré si neustále musia dokazovať, že o ne má opačné pohlavie záujem. Ísť s nimi do spoločnosti je náročné, pretože sa neustále snažia na seba strhávať pozornosť mužov, a to všetkými možnými spôsobmi. Vypracovali si svoj systém flirtovania: Pohľad, úsmev, noha cez nohu, potriasanie hlavou a znova pohľad... Ak sa zadarí a chlap nikam neodchádza ani si nedohaduje schôdzku, vezme si na neho spojenie a pokračujú formou správ.

Nakoniec sa nechajú pozvať na večeru, kde sa chovajú slušne, ale napriek tomu suverénne, tak aby ich náprotivok ani nenapadlo, chcieť niečo viac. A ak chce, dokážu ho presvedčiť, že práve ten deň nie je pre pokračovanie ich vzťahu najvhodnejší. A prejdú mu nocí taxíkom. Takéto flirtovanie len pre zábavu však môže byť veľmi nebezpečné. Nikde nie je povedané, že sa to nedozvedia ich manželia.

Alebo že jedného dňa nerozbalia arzenál svojich zbraní na ich kamaráta alebo na niekoho, kto ho bude poznať. Príčinou takéhoto správania môže byť buď nevybúrená sexuálna energia, alebo potreba dokazovať si vlastnú atraktivitu.

Ženská sexuálna energia s vekom narastá a stáva sa výbušnejšia ako u mužov. Ak je príslušná vo vzťahu, ktorý sa nijako nevyvíja, je logické, že hľadá povyrazenie inde. Mnoho mužov totiž v dlhodobom spolužití zlenivie, na svoju ženu si "zvyknú" a prestanú sa jej venovať.

Flirtujú poriadne aj muži?

Nový svet

Vďaka moderným technológiám sa posunulo flirtovanie na úplne inú úroveň, takže nie je potrebné donekonečna pohadzovať hrivou a posielať oslnivé úsmevy, stačí získať na objekt svojho záujmu spojenie a je možné pokračovať, navyše oveľa rafinovanejšie. Písomne nie je problém vystrihnúť kompliment, ktorý by ste nikdy nevyslovili, ako napríklad: "Fúzy u muža sú sexy." Flirtovanie prostredníctvom správ zaváňa istou anonymitou a nahrávajú mu aj všelijaké smajlíky, ktoré, aj keď ide trebárs o pusinku či okrídlené srdce, je možné používať úplne beztrestné.

Ešte o stupeň vyššie sú chaty a sociálne siete. Aj tento flirt má svoje zákonitosti, predovšetkým platí, že žena by mala fungovať tak trochu ako v skutočnom živote, takže je oveľa lepšie prejsť k veci a napísať objektu svojho záujmu: "Páčiš sa mi, nezoznámime sa?" než písať pod jeho príspevky smiešny komentáre a dúfať, že si vašej detinskosti všimne.

Flirt dance

Flirt dance v ženách prebúdza zmyselnosť, ale jeho absolventky sa rozhodne netromfnú počtom zvedených mužov za deň. Flirt dance sa často prezentuje ako tanec, ktorým máte niekoho zvádzať, lenže ak nie ste schopné zviesť samy seba, potom váš pokus zviesť niekoho ďalšieho bude v najlepšom prípade pôsobiť nedôveryhodne. A neužijete si ho ani vy samy. Zvádzanie by si žena mala vychutnať ako vo vnútri, tak navonok. To, že u muža navyše vyzerá sexi, je už len vedľajší produkt.

Na flirt dance chodia ženy od osemnástich do šesťdesiatich. Bojazlivejšie záujemkyne majú predstavu, že do toho môžu ísť len mladé štyridsaťpäťkilové blondíny s umelými riasami. Ale je to veľký omyl! Učia sa v priestoroch, ktoré tanci absolútne vyhovujú - so zrkadlami až na zem, bez ostrých žiariviek aj povaľujúcich sa činiek a iného cvičebného náradia všade okolo. Maximum tanečníc na hodine býva 12, pri viacerých ľuďoch už nie je veľmi možné pre lektorku sústrediť sa na každú z nich.

Hodiny flirt dance nie sú o precvičovaní a opakovaní, ale ide o interakciu a vedenie. Z kurzistiek nechcú mať cvičené kópie, ale chcú, aby boli krásne. Červenou niťou každého kurzu je potom nácvik choreografie, ale tá nie je hlavnou časťou hodiny. Pre omračujúci dojem z tanca je skôr nevyhnutnosťou dokonale pretiahnuté telo a jeho posilnenie v takej miere, že tanečnicu umožní udržať vnútorné napätie v akejkoľvek fáze pohybu.

Žena ho musí dokonale ovládať, ako celok aj jednotlivé jeho časti izolovane, na to sa v hodinách zameriavajú. A potom to tiež musí všetky baviť, takže je to celé jedna veľká jazda. Platí pri tom, že na dráždivé oblečky, podväzky a korzety v začiatkoch zabudnite. Je to asi ako s predminulým časom pre začiatočníka v angličtine, musíte ho vedieť použiť správne. Ak sa ale do nácviku flirt dance poriadne obujete, určite si jedného dňa tanec v podvazkách ako sa patrí vychutnáte.

Flirtovať sa rozhodne oplatí na internetovej zoznamke, kde si taký flirt veľmi užijete. Ak ale chcete vyskúšať aj flirt dance, neváhajte a nájdite si svoj kurz, ktorý vám bude vyhovovať napríklad v Bratislave.

zdroj: http://www.flirtdance.cz/

Zdieľajte tento článok na: