Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Získajte ho/ju späť!

11.august 2015
Získajte ho/ju späť!

"Nie som pripravený na vzťah. Nie som si istý. Potrebujem trochu času. Dáme si pauzu. Neviem, čo chcem." Povedal vám partner niečo podobné a vy ho aj napriek tomu máte stále v hlave? Cnie sa vám? Čo skúsiť pár trikov pre návrat? Veď už predsa nemáte čo stratiť! Skúste svojho ex získať späť.

Najprv sa zamyslite, aký bol vôbec dôvod vášho rozchodu. Nechcete ho späť len preto, že vám vadí samota a jeho nezáujem? Alebo ho naozaj milujete? Keď vás rozdelila nevera, tak si moc dobre premyslite, či to naozaj chcete skúšať vrátiť. Keď začnete podnikať nejaké kroky pre návrat, presvedčte sa, že mu na vás naozaj záleží. Ak zistíte opak, tak zase rýchlo vycúvajte. Pri prejavení najmenšieho záujmu vyrazte do boja! Keď ste došli k záveru, že to chcete skúsiť a je možnosť partnera získať späť, potom si prečítajte pár rád.

Začnite od začiatku

Skúste sa zamyslieť, aká ste bola na začiatku vášho vzťahu. Na začiatku ste ho priťahovala a cítil sa s vami dobre, skúste zistiť v čom ste sa zmenila. Až na to prídete, odstráňte vaše chyby a zlozvyky, ak nejaké boli. Ukážte mu, že sa netrápite minulosťou, idete ďalej, ste optimistická, samý smiech a pozitívne naladená.. poplakať si môžete doma do vankúša. Ukážte mu, že máte svoje záujmy a váš život nabral nový smer. Kúpte si niečo nové na seba, v čom vás nepozná, čo vám pristane. Tento váš postoj aj nadhľad ho donúti sa na vás pozrieť z úplne iného uhla.

Nevšímajte si okolie

Čo je okolie do vás? To vám šťastie neprinesie, to s vami žiť nebude. Ak sa stále rozhliadate a riešite, či ste dosť vtipná, či ste dosť blond alebo či nebyť radšej bruneta, stále sa dokola sama seba pýtate, či vás neohovárajú, či nehovoria, že ste moc tučná, moc hlúpa, moc škaredá, moc vysoká, moc malá... STOP...týchto strachov a obáv sa musíte raz a navždy zbaviť. Každý sme nejaký. Musíte byť sama sebou a byť na seba hrdá! A keď vás nechcel pre to aká ste, tak za to nestál. Ako by ste chcela žiť s takým človekom? Prajete si žiť celý život v strese, ako sa na vás niekto pozerá? To budete len strácať čas. Skúste sa uvoľniť a nechať čas jednoducho plynúť.

Pripravte si, čo budete hovoriť

Je dôležité, čo svojmu ex poviete, keď sa znova uvidíte. Ak budete hovoriť hlúposti, vytiahnete niečo zlé z minulosti alebo niečo, na čo bol alergický, môže sa tiež stať, že ho odradíte a stratíte možnosť získať tú vytúženú druhú šancu. V každom prípade pred ním nesmiete kňučať, prosiť, plakať. Musíte stále veriť, v jeho slabosť pre vás a myšlienky, či urobil dobre, keď sa na vás vykašľal.

Povedzte mu, že by ste si s ním chcela porozprávať

Skúste mu vyjadriť svojou ľútosť nad tým, že vám to nedopadlo a opýtajte sa ho, či by sa nechcel len tak porozprávať. Predsa len teraz už máte obaja trochu viac nadhľadu nad celou situáciou.

ziskejte_ho

Použite minulosť ako vaše plus

Viete, v ktorom oblečení ste sa mu páčila, vezmite si ho znovu. Podeľte sa s ním v ten správny okamih o spoločnú spomienku na ten moment, kedy vám bolo spolu dobre. Ak sa s ním budete niekde schádzať, tak vyberte miesto, na ktoré máte obaja pozitívne spomienky a kde vám bolo dobre.

Načúvajte čo hovorí a vnímajte ho

Opakuje nejaké slovíčko často a vy viete, ktoré to je? Použite ho tiež. Vyvolá to v ňom pocit niečoho spoločného. Ak niečo rozpráva, opýtajte sa občas otázkou, kde použijete časť toho, čo vám práve povedal. Poteší ho to.

Vzhľad

Vykašľala ste sa v poslednej dobe na svoj ​​zovňajšok? Či už to bolo tým, že ste nemali čas kvôli svojmu zdrveniu z celej situácie, kedy ste videla, ako sa vám odďaľuje, dajte sa dohromady. Začnite dbať na svoj ​​vzhľad, najmä ak ste sa na to v poslednej dobe trošku vybodli. Nalakujte si nechty, urobte si pedikúru, dajte si relaxačnú vaňu, zájdite si ku kaderníkovi, kamkoľvek kam vás to láka a užite si to.

Nezájdeme niekam?

Máte tú možnosť? Spýtajte sa ho, či by s vami niekam nešiel. Vyberte niečo, čo môžu robiť ako kamaráti, tak ľudia na prvom rande. Ak pôjde, snažte sa o pokoj, buďte veselá, nepúšťajte sa do žiadnych debát ani do vysvetľovania či riešenia nejakej situácie. Užívajte si len jeho prítomnosť. Snažte sa, aby začal byť uvoľnený a začal hovoriť sám od seba. Pokúste sa mu pomôcť túto situáciu zľahčiť.

Opatrne mu naznačte, že ste na neho veľa myslela

Keby sa vám podarilo dostať sa na miesto, ktoré vás predtým spájalo a vyvoláva vo vás spomienky, napíšte mu odtiaľto hoci esemesku, že ste práve na tom a tom mieste, myslíte na neho a premýšľate, ako sa vlaste má. Bude to taká nenápadná správa, na ktorú, keď bude chcieť, môže odpovedať veľmi pekne a môže pokračovať príjemná konverzácia.

Ak to aj napriek snahe nevyjde

Niekedy je lepšie nelámať veci cez koleno. Môže sa stať, že človek niekedy vidí len pozitíva a to zlé radšej hneď zabúda. To dobré jednoducho vytlačí to zlé. A pamätajte, že ak sa dáte dokopy, tak to zlé sa hneď zase objaví. Zlepované vzťahy sú krehkejšie ako tie, čo len tak samé plynú. Skúste zobrať hrnček, hodiť ním proti múru a potom ho zlepiť dohromady, obdobné je to aj so vzťahmi.

[ Kač ]

Zdieľajte tento článok na: