Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Čo ženy priťahuje na mužoch

24.marec 2015
Čo ženy priťahuje na mužoch

Nedávno mi kamarát položil zaujímavé otázky: "Čo vás na nás vôbec zaujíma? Čo vás na nás priťahuje? Ako mám zapôsobiť?". Okolo týchto otázok existuje hrozná kopa dohadov a otáznikov. Väčšinou sú to úplne mylné informácie.

Väčšina mužov totiž na Vašu otázku, čo ženy priťahuje a čo milujú na mužoch, najčastejšie odpovie, že sú to peniaze, svaly a vzhľad. Ideálny chlap je akurát dobrý, akurát pozorný, maximálne šikovný, zaistený muž a ešte naviac najlepšie s pevným pozadím a svalnatou hruďou. Ale vo výsledku nie sme zas tak náročné. Len veľmi málo z nás ešte veria na princa na bielom koni.

Všade sa dozviete veľa informácií ako ženy priťahovať. Ale čo keď ju pozvete na schôdzku, robíte zvodné pohľady a ona stále nič? Začnete si klásť banálnu otázku, čo robíte zle.

Základné poznatky by sa teda dali zhrnúť do troch bodov:

Vôňa a vzhľad

Chlap nemusí byť vyložene krásavec, ale starať sa o seba by trochu určite mal. Musí jednoducho zaujať ako elegán. Ženy nemajú rady chlapov čo o seba nedbajú, čo smrdia potom, ale naopak túžia po mužovi, ktorý vedľa nich bude voňať a za ktorým sa prípadne ďalšie rivalky aj otočia. Doma budú na krásnu vôňu spomínať a budú ju chcieť cítiť znova a znova. Samozrejme to isté platí aj o dychu, keď už nič, tak dych zachráni žuvačka. Mali by ste dbať na svoju upravenosť, čo keď pôjdete len na jedno alebo len na chvíľku niekam a bude tam zrovna tá jedna jediná. Stačí aby ste nosili čisté džínsy, čisté tričko a čisté topánky. Tých si my ženy všímame najčastejšie. Čisté topánky robia muža.

muž


Chovanie

Ak sa chcete bližšie zoznámiť s tou jedinou, hádžte najprv nenápadné pohľady a hlavne sa usmievajte. Nebojte sa ju osloviť, nebojte sa byť aktívny, možno na to čaká. Hlavne majte na pamäti, že ak to neskúsite, nič nezískate. Určite nepískajte a nekričte, nemachrujte, nekomentujte nahlas. A ak ju budete chcieť na niečo pozvať, dajte jej na výber a pozvite ju na to čo pijete obaja, nielen vy. Nemáme radi sebca a egoistu. Buďte veľmi milý, galantný, vtipný. Zaujímajte sa, určite nás nezaujme, keď budete hovoriť stále len ja ja ja a pritom nezabudnete opomenúť koľko vypijete pív a aký ste kápo na love opačného pohlavia. Samozrejme záleží aj na prejave, nie sme zvedavé na slangové oslovenia, tie patria skôr medzi kamarátov pri posedení u piva.

 gentleman

Načúvajte

Je dôležité si uvedomiť, že my ženy, stále niečo rozprávame, stále melieme a tak je potrebné nás nechať vykecať a hlavne v rámci možností počúvať, nech môžete na otázku odpovedať či prípadne sami položiť nejakú otázku, kde aj nejaké slovo zopakujete, aby bol vidieť záujem o danú vec. A pri rozhovore si dávajte pozor na ruky.
Ak ste opití, dojem neurobíte, oslovovanie teda radšej neskúšajte a nechajte na inokedy.

Zhrnutie

Pekne sa oblečte, navoňajte, vykúzlite najkrajší úsmev, správajte sa slušne, galantne, nehovorte sprosto, načúvajte a čoskoro vám budeme ležať pri nohách.

 [kač]

Zdieľajte tento článok na: