Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Vzťah s celebritou má svoje pre i proti

14.september 2016
Vzťah s celebritou má svoje pre i proti

Kto by sa občas nepohrával s myšlienkou, aké by to bolo, keby mal vzťah s niekým slávnym a známym.

Niekomu sa môže pošťastiť mať vzťah s celebritou, ale na druhú stranu, je čo závidieť? Stojí to naozaj za to? A čo to vlastne všetko obnáša? Veľa ľudí sníva o stretnutí s celebritou. Bohužiaľ ale väčšina ľudí má tiež obrovský strach z odmietnutia, a to nielen čo sa týka stretnutia s celebritou. Boja sa odmietnutia aj pokiaľ ide o stretnutie s niekým, kto sa im páči. Chcete si skúsiť schôdzku s niekým slávnym? On-line komunikácia s celebritou môže byť skvelým spôsobom, ako začať kontakt. Keď sa vám podarí zohnať na celebritu aspoň e-mail, môžete sa pokúsiť ju kontaktovať. Dajte si ale pozor na stalking, slávne osobnosti majú veľa obdivovateľov a je teda potrebné na to ísť opatrne a s rozmyslom. Žiadne milióny správ a tiež musíte počítať s tým, že môžu mať svojich agentov, ktorí sa im o kontakt s verejnosťou starajú. Tým pádom sa k nim ani pošta od širokej verejnosti nemusí vôbec dostať.

Ako inak môžete celebritu kontaktovať?

 • Sledujte ju na Twitteri
 • Facebook
 • Instagram
 • Obráťte sa na slávnu osobnosť prostredníctvom ich agenta alebo manažéra.
 • Pozrite sa, či vaše celebrity zverejňujú ich e-mail na ich internetových stránkach.
 • Skúste kontaktovať svoju osobnosť na niektorý z jej sociálnych účtov médií.
 • Zvážte písanie listu namiesto e-mailu.
 • Nevolajte svojej celebrite, môže to brať ako inváziu do svojho súkromia.

Aké to je byť vo vzťahu s celebritou?

Je to rozhodne úplne iné a odlišné ako vzťah s "obyčajnou" osobou. Určite by o tom mohla svoje rozprávať aj napríklad "nová" priateľka najslávnejšieho hokejistu. Kauzu o ich zoznámení postrehol snáď každý.

 • Ľudia vás budú pozorovať a ostatní fanúšikovia a fanúšičky sa budú pýtať: "Prečo je s vami?" alebo "Ako sa vám to podarilo?"
 • Svojmu okoliu nebudete môcť povedať nikdy všetko. Nebudete môcť nikomu veriť, pretože akákoľvek informácia môže byť prekrútená a byť použitá proti vám.
 • Musíte počítať s tým, že aj keď si myslíte, že je váš život príkladný a nemáte žiadne prehrešky, tak na vás bulvár určite niečo nájde. Vždy na kohokoľvek nájde čokoľvek.
 • Ďalším a v dnešnej dobe veľkým problémom pre vás budú sociálne médiá. Nebudete môcť prezentovať len tak kadejaké príspevky a chváliť sa.
 • Pripravte sa na to, že tento vzťah bude naozaj úplne odlišný od tých bežných, veľa známych ľudí vyžaduje predovšetkým tzv. otvorený vzťah.
 • Prídete o svoju slobodu.

vztah s celebritou

Stojí za to byť vo vzťahu so známou osobou?

Určite to má popri určitých záporov aj svoje klady, otázkou je, či to naozaj stojí za to. Medzi tie pozitívne veci, ktoré pre vás môžu byť prínosom je určite napríklad to, že vďaka randeniu so známou osobou si môžete zdvihnúť svoju vlastnú prestíž. Do budúcnosti si môžete vybudovať svoju popularitu, ak budete pre bulvár zaujímaví. Je veľa slečien, pani a mužov, ktoré vďaka tomu, že chodili alebo si dokonca vzali niekoho, koho mal bulvár rád, naštartovali svoju kariéru. A bolo v podstate jedno, či išlo o osobnú reklamu v dobrom slova zmysle, alebo zlom slova zmysle. Akákoľvek reklama je reklama. Čo by ešte mohlo byť pozitívne na vašom vzťahu s niekým slávnejším?

Byť celebritou má svoje svetlé aj tienisté stránky

Byť celebritou alebo byť slávny má svoje výhody aj nevýhody. Všeobecná predstava je, že celebrity a známe osobnosti musia a majú v živote všetko. Ale to asi platí aj u "obyčajných ľudí", ktorí si v porovnávaním zamestnania, bývania a všelijakého porovnávania myslia, že inde je tráva zelenšia. Ale myslíte si, že byť slávny, je sranda?

Výhody byť celebritou:

 • Slávni ľudia majú celkovo vždy lepšie zaobchádzanie. Nemôžete počítať s tým, že niekto taký ako napríklad Karel Gott bude mať rovnaké zaobchádzanie v reštaurácii ako vy. Známi ľudia majú špeciálne miesta, VIP vstupy do klubov.
 • Byť slávny znamená byť bohatší. Sláva väčšinou prináša aj určitý druh šťastia. Celebrity a ďalší slávni ľudia sú všeobecne bohatší, majú väčšinou luxusné autá, drahé značkové oblečenie a ľahšie si môžu zrealizovať svoje sny. Niektorí extra slávni a bohatí majú dokonca aj svoje ostrovy.
 • Slávni sú uznávaní všade. A keď ich niekde niekto neslávny stretne a chce sa s nimi odfotiť, určite im to dvíha ich sebavedomie.
 • Títo slávni ľudia majú svojich fanúšikov a tých, ktorí ich obdivujú.Ssamozrejme to môže byť inšpiratívne, motivačné, ale na druhú stranu existujú aj fanúšikovia a obdivovatelia, ktorí im môžu život znepríjemniť.
 • Keď je niekto slávny, má viac príležitostí na najrôznejšie spojenie, zoznámenie, ale aj kariéru. Títo ľudia môžu zakladať svoje značky oblečenia, najrôznejšie firmy a utvárať najrôznejšie projekty postavené na ich mene.

Nevýhody byť celebritou:

 • Ako slávni nemôžu robiť tie veci, čo obyčajní priemerní ľudia. Ako by to asi vyzeralo, keby niekto extra slávny vyrazil napríklad na nákup do supermarketu? Možno by sa nedostal ani od auta, kvôli fanúšikom a všetkým podpisom, ktoré by musel podpísať. Títo ľudia nemôžu ani len tak ležať na pláži, sedieť len tak na lavičke v parku, nieto ísť do obyčajnej reštaurácie len tak na večeru.
 • Majú veľa nepriateľov a stalkerov. Slávni ľudia sú dosť často prenasledovaní najrôznejšími indivíduami. Posadnutosť týchto ľudí im môže byť veľmi nepríjemná a na obtiaž.
 • Slávni nemajú súkromie. Stačí sa len niekde objaviť a hneď o tom vedia všetci. Nedostatok súkromia je najväčšia nevýhoda byť celebritou.
 • Ostatní ľudia slávnych neustále súdia. Bulvár im k tomu dáva každý deň veľa podnetov. Články o známych ľuďoch sú dosť často ponižujúce, hrubé, škaredé, urážlivé a lživé.
 • Celebrity priťahujú veľa falošných priateľov a kamarátov. V ich pozícii je ťažké spoznať, kto je skutočný priateľ a kto nie. Dosť ľudí ich chce využívať a zároveň na nich aj niečo zarobiť.

Svet show-businessu je veľmi lákavý a zároveň aj veľmi zložitý. Ak sa vám podarí s niekým slávnym randiť, ​​musíte si byť vedomí, že svoj osobný život budete musieť prispôsobiť jemu alebo jej. Budete sa musieť obrniť, aby ste nežiarlil a nerobili zbytočné scény. Je jasné, že okolo slávnych ľudí je vždy čulý ruch a veľa fanúšikov a fanúšičiek, ktoré vám môžu váš osobný život a váš partnerský vzťah veľmi znepríjemniť. Musíte počítať aj s tým, že vaša celebrita sa vyskytuje medzi ostatnými celebritami a niekedy, hoci si to nepriznajú hneď na začiatku, tak pre nich môže byť ich kariéra a ich prestíž na prvom mieste.

[kač]

Zdieľajte tento článok na: