Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Šialenosti nielen vo vzťahu

26.september 2018
Šialenosti nielen vo vzťahu

Urobili ste niekedy naozaj niečo šialeného? Vydali ste na cestu za niekým, koho ste skoro ani nepoznali? Niekedy môže aj ozajstná šialenosť skončiť veľkou love story.

Ľudia robia šialené veci, keď sú zamilovaní, ale napriek tomu je mnoho ľudí, ktorí chcú vedieť, aké sú to tie pravé bláznivé veci, ktoré sa robia zo zamilovanosti.

Tetovanie

Tetovanie je nový trend v láske a láska nemá žiadne hranice. To je dôvod, prečo sa muži aj ženy chvália svojím milovaným partnerom vo forme tetovania na svojom tele, až už vo forme abstrakcie alebo vo forme vytetovaného mená. Ďalším dôvodom aby si dvaja zamilovaní nechali urobiť tetovanie, je vždy pocit spolupatričnosti a lásky vášho partnera alebo vás k nemu. Je to jedna z bláznivých vecí, ktoré sa v láske robia celkom často. Muži sa zvyčajne nechávajú tetovať na rukách alebo na hrudi. Zatiaľ čo ženy na krk, pažiach, dolnej časti chrbta alebo do slabín.

Klamstvo a kecanie

Láska robí človeka vášnivým partnerom. Ľudia preto veľmi často klamú svojmu partnerovi len preto, aby nejaký vzťah udržali. Väčšina z týchto klamstiev znie podobne ako typu: "Som tehotná.", "Som chorý." alebo nejaká iná lož snažiaca sa zabrániť rozpadu partnerstva. Klamstvo je úplne bežné a patrí určite medzi šialené veci, ktoré sa dajú robiť v láske a vo vzťahu. Nikdy by ste ale nemali klamať a kecať preto, aby ste si partnera udržali. Klamstvo a kecania vám vzťah vždy len skomplikuje a nejedno partnerstvo sa kvôli tomuto rozpadlo.

Sledovanie sociálnych sietí

Sociálne médiá sú tým najlepším pre prezeranie obrázkov a kontrolovanie profilov. Zamilovaní preto stále kontrolujú svoje aj partnerovi účty na sociálnych médiách. Dôvodom tejto aktivity je sledovať tú druhú osobu po celú dobu. Je to jedna z bláznivých vecí, ktoré sa robia v láske. Len pozor na to, aby ste rozpoznali zavčas obyčajné pozorovanie sociálnych sietí od stalkingu, ktorý sa môže zmeniť v trestný čin. Vzťah by sa mal žiť skutočne a nie na fotkách zdieľaných na sociálnych sieťach.

Zmena v premýšľaní

Máte iný názor na niekoľko vecí a väčšinou nesúhlasíte s ostatnými. Máte svoje vlastné názory a len málokedy si ich necháte vyhovoriť, lenže keď sa zamilujete, je všetko inak. Občas prikývnete, bez toho aby ste s týmito vecami súhlasili, pretože váš partner má nejakú pozitívnu a pre neho dôležitú myšlienku. Ďalším dôvodom je to, aby ste boli na rovnakej vlne s osobou, do ktorej ste zamilovaní. Táto zmena je vždy známkou, že ste zamilovaní.

Správanie a etiketa

Ľudia sa veľmi často správajú neopatrne. Láska ale človeka mení, a tak sa začneme správať inak. Najmä pred tým, koho milujeme. Keď začnete niekoho milovať, začne sa meniť aj vaše správanie. Začnete byť viac empatickí a ohľaduplní, budete chcieť, aby bol váš partner šťastný a on bude chcieť to isté pre vás. To je jedna z prvých bláznivých vecí, ktoré treba urobiť v láske.

Meno v ktorejkoľvek konverzácii

Vždy príde na rad meno toho, pre vás zvláštneho človeka, vo vašich rozhovoroch s priateľmi alebo rodinou. Láska riadi celkový proces myslenia. Chcete o vašom partnerovi alebo o tom, do koho ste zamilovaní, neustále hovoriť a niekedy je to až šialené, ako moc často. Keď ste zamilovaní, tak si toho vaše okolie počas vašej konverzácie všimne.

Šialenosti nie len vo vzťahu

Bláznivé plány pre vašu budúcnosť

Znakom vašej zamilovanosti je, že neustále vykonávate príliš ambiciózne plány pre vašu budúcnosť spoločne, ako treba zachrániť všetky túlavé zvieratá. Premýšľanie o budúcnosti je dobré. A niekedy ani prehnane odvážne plány nie sú na škodu. Zamilovaní ľudia robia veľa bláznivých vecí a stavba ružových zámkov do nich neodmysliteľne patrí. Nehanbite sa teda za svoje sny a plány o spoločnej budúcnosti.

Pozornosť

Láska vám môže dať niekedy pocit neistoty. Ľudia niekedy vraj dokonca vedú osobné záznamy o rozhovoroch, ktoré majú ich partneri so svojimi priateľmi alebo rodinou. Tiež premýšľate o určitej veci po celú dobu, kedy sa spolu bavíte, a potom sa spýtate, a nejakým rýchlym spôsobom zhrňiete to, o čom váš milovaný alebo milovaná hovorili. To preukazuje na vašu ochotu byť s partnerom po celý život. Je to jedna z bláznivých vecí, ktorú ľudia milujú.

Čo šialeného ste urobili vy?

Urobili ste aj vy niečo šialeného? A vyplatilo sa vám to? Niekto môže považovať za šialenosť už len to, že sa chce zoznámiť na zoznamke. Lenže kde inde v dnešnej dobe nájsť toho pravého partnera? Ako si ho vôbec vybrať? Môžete naraziť na niekoho skvelého napríklad na dovolenke, lenže to chce veľa odvahy a odhodlania, aby ste ho alebo ju oslovili. A keď sa tak stane, tak čo ďalej? Čo ak je z inej krajiny?

Sťahovanie za láskou

Príde vám to šialené alebo úplne normálne? Dokážete si predstaviť, že by ste svoje zázemie nechali ďaleko za sebou a odsťahovali sa trebárs aj do inej krajiny? Môže to pre vás byť výzva alebo utópia. A mal by sa sťahovať muž alebo žena? Tak ani v tomto nie sú názory jednotné. Niekto to posudzuje podľa pracovnej pozície a platobných podmienok a niekto zase podľa svojho zázemia a eventuálne i podľa možnosti štúdia detí a ich budúcnosti. Je strašne veľa parametrov, nad ktorými je potrebné sa zamyslieť, než sa rozhodnete zabuchnúť dvere a odísť o dom, alebo dokonca krajinu, ďalej.

Dovolenka s neznámym

Stretli ste niekoho, strávili ste spolu niekoľko spoločných večerov pri poháriku vína alebo nejakého iného drinku, ale potom ste sa museli obaja rozbehnúť domov. Medzi vami sú nejaké tie kilometre, ste si sympatickí a chceli by ste o sebe navzájom vedieť do budúcnosti oveľa viac, ale zároveň ihneď nechcete oznamovať adresu a pozývať sa navzájom domov. Ako to teda urobiť? Čo treba ďalšie spoločná dovolenka? Išli by ste? Ak by ste sa poznali tri dni osobne a potom si štrnásť dní len písali SMS a občas si cez messenger zavolali? Dokázali by ste s takým človekom niekam odísť? Niekto by sa najskôr bál, lenže kto sa bojí, nesmie do lesa. Keď dodržíte pár pravidiel o zachovaní svojej bezpečnosti, môžete si dovolenku skvele užiť a trebárs aj takto nájsť toho pravého partnera.

Aspoň niektoré pravidlá pre vašu bezpečnosť:

  • Rozhodne by ste mali svojim známym dať vedieť, kam sa chystáte.
  • Pošlite kamarátovi, ktorému veríte a ktorý vie cudziu reč, skenovaný pas alebo občiansky preukaz. Musí to byť predovšetkým ale niekto, komu dôverujete.
  • Nechajte si zaslať kópiu alebo foto cestovného dokladu toho, s kým sa na dovolenku chystáte alebo toho za kým sa chystáte vydať. Pokiaľ bude o vašu návštevu naozaj stať, nebude mať problém poslať vám kópiu všetkých svojich dokladov.
  • Peniaze si schovajte na viac miest nielen do peňaženky, urobte si rovnomerné kôpky, ktoré rôzne poschováváte.
  • Nedávajte pas z ruky alebo si zariaďte trezor, len sami pre seba.
  • Informujte priebežne svoje okolie, ako sa máte.
  • Všetky letenky a vouchery majte pri sebe v telefóne.
  • A predovšetkým, ak sa vám na tej osobe nepáči hneď niečo málo na samotnom začiatku, nejazdite. Nesmiete mať o seba obavy.

Občas je dobré niečo šialeného urobiť, ale nemalo by to nikdy ohroziť ani vás, vašu rodinu či vaše blízke okolie. Buďte teda opratrní pri šialených veciach a skúste sa zoznámiť v pokoji a teple vášho domova. Vedecký zoznamovací dotazník urobí najväčší kus práce za vás.

[kač]

Zdieľajte tento článok na: