Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Ovplyvňuje znamenie to, aké ženy si muži vyberajú?

14.marec 2017
Ovplyvňuje znamenie to, aké ženy si muži vyberajú?

Ako váš dátum narodenia môže ovplyvniť to, kto vás priťahuje? Alebo naopak, koho priťahujete vy? Pozrieme sa na to, akým ženám pripadajú muži konkrétnych znamení a prečo...

Jednou z vecí, ktoré astrológia dokáže, je dať nám pár náznakov a vodítok a trochu nám objasniť niektoré veci. Dokáže napríklad určiť, ktoré ženy alebo muži nás priťahujú a ktoré typy partnerov si vyberáme pre naše dlhodobé vzťahy. Občas sa zdá, že hviezdy o nás vedia oveľa viac, než vieme my sami o sebe...

Existuje mnoho stupňov príťažlivosti: Niekto sa vám môže páčiť trochu, niekto len svojím zovňajškom a niekto naopak len svojou dušou. Potom sú tu ale prípady, keď sa nám niekto páči tak veľmi, že ​​na neho nemôžeme prestať myslieť. Príťažlivosť by sa ale v žiadnom prípade nemala zamieňať s posadnutosťou.

Posadnutosť sa prejavuje tak, že na niekoho neustále myslíte, ale už je to za hranicou "normálnosti". Hoci každý považuje za normálne iné veci, je v takýchto chvíľach dobré si sadnúť a byť na chvíľu úprimný sám k sebe, popr. s dobrým a úprimným kamarátom, ktorý nás upozorní na to, že už prekračujeme nejakú hranicu. Často sa tiež stáva, že sme posadnutí ľuďmi, ktorí o nás vôbec nemajú záujem. A posledná, asi najhlavnejšia vec: Posadnutosť nás núti robiť bláznivé veci, ktoré nás strápňujú a ničia. Alebo oboje.

Oproti tomu keď vás niekto priťahuje, cítite určitú iskru v podobe túžby spoznať ho viac. Môžete už dopredu odhadnúť, čo vás k danej osobe priťahuje - jeho vzhľad alebo osobnosť alebo oboje. Potom sú tu ale tí ľudia, ktorí nás priťahujú niečím neurčitým, niečím, čo nedokážeme sami popísať a správne vyjadriť, a napriek tomu sami cítime, že tá príťažlivosť tu je.

Ak uvidíte niekoho, kto vám je sympatický a priťahuje vás, ucítite zvláštny pocit. S ním môžete nakladať, ako chcete - môžete vďaka nemu začať nový vzťah alebo si ho nechať pre seba ako tajomstvo. Väčšinou sa tento pocit neustále prehlbuje, až tomu druhému prepadneme a zamilujeme sa.

Hviezdy vám môžu trochu pomôcť lepšie sa zorientovať, keď dôjde na vzťahy. Ak si toto prečítajú ženy, rozhodne by sa nemali celé meniť len kvôli tomu, aby sa na sto percent zapáčili svojmu novému objavu. Ženy rovnako najlepšie samy vedia, ako zapôsobiť na mužov, ale malá barlička nikdy neuškodí. Poďme sa teda pozrieť na to, akí sú muži v jednotlivých znameniach a aké ženy ich priťahujú.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Barani sú nadšení zo silných a nezávislých typov žien. Milujú, keď ženy hovoria, čo si naozaj myslia a tiež keď sa neboja žiadnej výzvy. Úspech a schopnosti sú pre Baranov neskutočnými afrodiziakami.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Pozornosť Býka zaujme žena, ktorá je veľkou oporou, zábavná a nechýba jej dostatok prirodzenej ženskosti. Aj keď je táto žena schopná Býka trochu zmeniť, stále to bude tá úžasná žena, ktorej úplne prepadne.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Blíženci zaručene prepadnú ženám, ktoré oplývajú inteligenciou, kreativitou a humorom. Aj potom, čo táto žena zaregistruje Blížencov záujem, neprestáva sa snažiť a prekvapuje ho doslova na každom kroku, aby sa mu zdala neodolateľnou.

Rak (22. júna - 22. júla)

Raci majú tendenciu priľnúť k ženám, ktoré okolo seba majú závoj nevinnosti a budú mu úplne oddané. On si bude pripadať, že zachraňuje zraneného vtáčika, pomáha mu a ochraňuje ho a bude spokojný. Ak to vyhovuje obom stranám, jeho odhodlanie bude nevyhnutné.

Aký partner priťahuje vás?

Lev (23. júla - 22. augusta)

Muža v znamení Leva okúzľujú ženy spoločenské, okázalé a sebavedomé. Tieto typy žien, ktorým Levy podľahnú, sú sebaisté a vždy sa najprv uistí, že samy seba prezentujú ako najlepšie vedia - ich obočie je na správnom mieste, ich make up je bezchybný, ich telo je úžasné a pre ich vlasy by ste zomreli. Ale nie sú len krásne, ale aj chytré, vtipné a skvelé.

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Muži, ktorí sa narodili v znamení Panny, majú tendenciu ťažko prepadať ženám, ktoré by sa dali opísať ako "baby od vedľa". Sú pekné, ale trochu nenápadné. Tiež sú inteligentné, citlivé, rozumné a tolerantné k mužovej výstrednosti. Naopak ale nebudú prehnane emocionálne a ani sa nebudú konať žiadne obrovské prejavy náklonnosti. Ale to je jedno, pretože to sa Pannám rovnako nepáči.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Páni v znamení Váh veria v perfektné vzťahy, takže neustále hľadajú tú pravú, s ktorou by bol taký vzťah možný. Keď takého dokonalého partnera nájdu, urobia všetko, čo je v ich silách, pre to, aby sa tomuto vzťahu darilo. Zlou správou však je, že je pre Váhy veľmi ťažké nájsť ženu, ktorá sa im vyrovná emocionálne a intelektuálne. Všeobecne ale ľahko prepadajú ženám, ktoré dobre vyzerajú, sú vtipné, sebavedomé, podporujúce, oddané a inteligentné.

Škorpión (24. októbra - 22. novembra)

Škorpióni chcú vždy byť tými najlepšími a tiež to najlepšie mať a toto platí aj pri výbere svojich partneriek. Škorpiónov priťahujú ženy chytré, sexy, vášnivé a nezávislé a tie, ktoré majú rady šport a dobrodružstvo.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Strelci majú radi ženy, ktoré podnecujú nejakú aktivitu, sú radostné a plné energie. Takéto ženy nútia Strelca premýšľať a prekonávať sami seba, ale mužom sa táto provokácia páči.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Kozorožcom dá veľa zabrať nechať niekoho ísť, ale rovnako tak aj niekomu prepadnúť. Zaujmú ich ženy, ktoré sú sebavedomé, ale nie bezohľadne ambiciózne, sexi, ale nie prelietavé, prítulné, ale nie na verejnosti. A hlavne tiež ženy, ktoré majú svoj vlastný život, kariéru, koníčky, záujmy a sny.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Ženy, ktoré sa páčia mužom Vodnárom, nemajú žiadnu núdzu a pochodujú vo vlastnom rytme. Tieto ženy vôbec nezaujíma, čo si o nich okolie myslí. Vždy budú robiť to, čo budú ony chcieť, a to je presne to, čo Vodnára priťahuje...

Ryby (21. februára - 20. marca)

Muži v znamení Rýb milujú lásku a často sú do niekoho zamilovaní, ale žena, ktorá je schopná Rybám ukradnúť srdce, je nežná, veľkorysá, láskavá a vnímavá. A pretože Rybám sa páči umenie, ich partnerkám by malo tiež. Zároveň majú tieto ženy radi Zem a správajú sa milo ako k ľuďom, tak ku zvieratám.

Každý je jedinečný a nakoniec si aj tak všetci vyberú podľa svojho najlepšieho uváženia. Trochu sme vám ale načrtli, ktoré typy ľudí k sebe "pasujú" podľa konkrétnych znamení. Na znamenie ako mužov, tak ženy sa môžete opýtať aj pri chatovaní na online zoznamke.

[Lil]

Zdieľajte tento článok na: