Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Nech na vás stále myslí!

11.február 2022
Nech na vás stále myslí!

Jedným z najúčinnejších spôsobov, ako prinútiť niekoho, aby sa do vás zamiloval, je naprogramovať jeho myseľ, aby na vás neustále myslela. Keď to urobíte, je to ako zasadiť semienko do mysle človeka, ktoré rastie a rastie s každým dňom. Až nakoniec sa do vás ten človek zamiluje.

Zdieľajte s ním osobné údaje

Aj keď vy sami s niekým zdieľate osobné informácie (aj keď vám to spočiatku nevracia), môže to mať silný vplyv na to, ako vás vidí jeho podvedomie. A to, ako vás podvedomie danej osoby vidí, je rozhodujúce pre to, aby sa do vás zamiloval.

Ako toto funguje

Keď s vami niekto zdieľa osobné údaje, vaše podvedomie sa naprogramuje tak, aby si myslelo, že táto osoba vám musí byť nablízku. Je to preto, že zraniteľné myšlienky a pocity zdieľajú iba ľudia, ktorí sú si blízki. A ak dokážete naprogramovať podvedomie človeka, aby si myslelo, že vy dvaja ste si blízki, môže to človeka prinútiť, aby to začal prijímať ako už existujúci fakt. Podvedomie toho človeka vás vyradilo z kategórie byť len ďalším obyčajným človekom v jeho živote. A do kategórie jedného z jeho blízkych spoločníkov.

Toto je dôležitý prvý krok v procese prinútiť niekoho, aby sa do vás zamiloval. Proces zdieľania osobných informácií a tajomstiev je sám osebe intímnym aktom. A pretože to od vás daná osoba nečakala (až doteraz), spôsobí to, že na vás bude v nasledujúcich dňoch stále viac myslieť.

Aký druh informácií by ste mali zdieľať

Práve teraz si urobte zoznam osobných vecí, ktoré sa dejú vo vašom živote. Môže to byť rodinná situácia, situácia človeka v práci alebo ambície alebo cieľ, ktorý máte vo svojom živote. Malo by to byť niečo, čo o vás veľa ľudí nevie. Keď danej osobe oznamujete tieto informácie, je dôležité, aby si uvedomil, že ide o informácie, ktoré zdieľate iba s niekoľkými vybranými (a možno dokonca len s nimi).

Môžete použiť riadky ako:

  • "Snažím sa to zamlčať, ale dnes v práci..."
  • "Mnoho ľudí to nevie, ale moja mama je..."
  • "Momentálne mám zlú osobnú situáciu v práci. Zaujímalo by ma, či by som to mohol s tebou prebrať?"
  • "Vyzeráš ako niekto, kto by vedel, čo robiť v situácii, v ktorej sa momentálne nachádzam. Súvisí to s...."

Ako vidíte, všetky tieto riadky zdôrazňujú skutočnosť, že to, čo zdieľate, sú súkromné ​​a osobné informácie a že tieto informácie majú určitú úroveň výlučnosti. Nie je to niečo, čo by ste zdieľali len tak s kýmkoľvek.

Ste stále zasnení?

Posielate ľuďom podvedome správu, že sa s nimi cítite dostatočne pohodlne na to, aby ste s nimi zdieľali takéto osobné informácie. Dávate tiež najavo podvedomie danej osoby, že si vážite jej názor (ľudia majú radi, keď sa cítia byť dôležití) na niečo, čo je pre váš život dôležité. To všetko zvyšuje úroveň vzájomného vzťahu vytvoreného zdieľaním informácií na prvom mieste.

Páry (už spolu vo vzťahu) spolu pravidelne zdieľajú osobné údaje. Takže tým, že robíte vyššie uvedené, pomáhate nepriamo naprogramovať myseľ osoby, že vy obaja môžete byť potenciálnym párovým materiálom. Skutočnosť, že už medzi sebou zdieľate osobné údaje, pomáha naprogramovať ich myseľ, že ste (nejakým malým spôsobom) už začali defacto vzťah...jednoducho vďaka tomu, že medzi vami oboma boli zdieľané súkromné ​​údaje. Toto je jeden z prvých kľúčových krokov, ktoré musíte urobiť na ceste k tomu, aby ste nielen prinútili niekoho, aby o vás premýšľal... ale aj aby sa do vás zamiloval.

Ako sa zamilovať pomocou psychológie

Láska je tak náročná – nájsť ju, udržať si ju, a čo je zo všetkého najťažšie, získať lásku späť od osoby, pre ktorú máte svoje srdce. Láska je rovným dielom šťastia, chémie, načasovania a vedy. Áno, za láskou je veda a tá môže pracovať vo váš prospech, keď sa snažíte prísť na to, ako prinútiť niekoho, aby sa do vás zamiloval. Ale môžete naozaj niekoho prinútiť, aby sa do vás zamiloval? Láska nie je len o tom, nájsť niekoho, kto je pre vás atraktívny a usadiť sa, je to o kompatibilite a zdieľaných citoch a hodnotách.

Existuje však niekoľko psychologických trikov, ktoré môžete použiť na to, aby sa do vás zamiloval. Nemáte sa úplne meniť alebo robiť niečo, čo vám nie je príjemné, len zdôraznite niektoré veci, ktoré pravdepodobne aj tak robíte. Pokiaľ teda chcete, aby sa do vás niekto nakoniec zamiloval, tu je pár spôsobov, ako využiť psychológiu vo svoj prospech.

Uistite sa, že ste typ hľadaného človeka

Väčšina ľudí má zoznam vlastností, ktoré od partnera chcú. Môžu byť povrchné, ako je farba ich vlasov, alebo môžu byť dôležité ako je láska k zvieratám. Je zrejmé, že na zozname vecí, ktoré musíte mať, sú niektoré veci, o ktorých sa dá vyjednávať.

Už ste sa zamilovali? A ako sa to stalo?

Uistite sa, že spĺňate kritériá toho, čo váš potenciálny partner chce, tým, že urobíte malý prieskum a dozviete sa o jeho záujmoch.

Zistite, čo v ich živote chýba

Ľudia, ktorí hľadajú partnerov, všeobecne hľadajú podrobnosti, ale možno si neuvedomujú, že tiež potrebujú niekoho so silnými stránkami, ktoré nemajú, poskytujúci rovnováhu. Ak je vaše dievča alebo chlapec neistý a chýba sebavedomie, ukážte im, ako sebavedomí a sebaistí ste. Budú vás podvedome priťahovať, pretože ste príkladom toho, akí by chceli byť.

Buďte tajomní

Nehovorte o sebe na prvom rande objektu svojej náklonnosti každú vec. Dajte im malé kúsky informácií, aby stále chceli viac. Každý má rád dobré tajomstvo a pokiaľ neprezradíte všetko, bude to vášho potenciálneho partnera zaujímať.

Buďte k dispozícii do určitej miery

Ako dlho trvá, kým sa do vás niekto zamiluje? Zatiaľ čo priemerná doba je zhruba tri mesiace, sprístupnenie objektu svojej náklonnosti môže zvýšiť šance a urýchliť proces. Čím pozitívnejšie interakcie s vami budú mať, tým viac s vami budú chcieť tráviť čas. Ľudia ale príliš ľahko nechcú to, čo môžu mať, a tak je dobré byť občas nedostupný. Urobte si odstup bez toho, aby ste pôsobili príliš odťažite a bez záujmu. Chcete im ukázať, že ste úžasní a máte plnohodnotný život.

Nech to nevyzerá, že sa príliš snažíte

Ak budete vyzerať ako zúfalí, vydesíte svojho potenciálneho partnera, a ak budete príliš vytrvalí, môžete vyzerať ako príliš núdní a posadnutí. Je v poriadku ukázať, že vás to zaujíma, ale nie, že je to jediné, na čo myslíte. Ako napríklad prinútiť niekoho, aby sa do vás zamiloval po sms? Môžete byť koketní, ale pokiaľ rýchlo odpovedáte, začnú sa čudovať, prečo trávite všetok svoj čas chatovaním namiesto plnenia svojich povinností. A čo je horšie, môžu sa začať pýtať na to, ako veľmi ste ľahostajní a odradí ich prehnané písanie SMS alebo nerešpektovanie hraníc.

Máte radi deti a zvieratá?

Mať spoločných priateľov

Pokiaľ budete zdieľať priateľov s osobou, do ktorej ste zamilovaní, dá vám to nielen všelijaké veci, o ktorých môžete hovoriť, ale podvedome im to dá najavo, že vám môžu veriť. Sme napojení na to, aby sme dôverovali tým, za ktorých môžu ostatní ručiť, a to je jeden z dôvodov, prečo toľko ľudí stretáva lásku svojho života prostredníctvom spoločných priateľov.

Odrážať ich akcie

Zdá sa to trochu strašidelné, ale s určitým úspechom sa to používa už roky. Zrkadlenie je o spojení s partnerom tým, že zostanete v kroku s jeho činmi. Ak usrknú oni zo svojho nápoja, vy si usrknete zo svojho. Ak sa pri rozprávaní fascinujúceho príbehu priklonia, prikloníte sa aj vy. Keď skopírujete niečie pohyby tela, povedie to k presvedčeniu, že vy dvaja ste v synchronizácii a nebudú schopní odolať pocitu, že vás priťahujú.

Opakujte veci bez toho, aby ste boli nudní

Pokiaľ sa počas konverzácie zmienite o niečom, čo ich zrejme zaujme, urobte z toho pravidelnú tému konverzácie. Táto neustála konverzácia utkvie v podvedomej časti ich mysle a bude to pre nich ďalší spôsob, ako si vás spojiť s niekým, kto je inteligentný a skvelý konverzátor.

Robte veci, vďaka ktorým o vás budú premýšľať ako o pozitívnom človeku

Keď ľudia počujú vaše meno, premýšľajú o vás ako o zábavnom a šťastnom človeku, alebo si vás spoja s niekým, kto je extrémne negatívny a nepríjemný? Všetci vieme, že každý z nás má nejaké negatívne vlastnosti, ale to by nemala byť vaša celková image. Osoba, do ktorej sa chcete zamilovať, sa na vás bude musieť opýtať. Chcete, aby ľudia vedeli, že ste zábavní, dobrodružní, čestní a dôveryhodní. Robte dobrovoľnícku prácu alebo zaplaťte za osobu za vami v kaviarni.

Dajte im vedieť, že máte radi deti a zvieratá

Keď premýšľame o tom, s akým typom človeka by sme chceli byť v dlhodobom vzťahu, všetci chceme niekoho, kto je starostliví a milujúci. Tým, že im ukážete, že vám záleží na ostatných, najmä na domácich maznáčikoch a deťoch, budete považovaní za vhodného partnera.

Noste červenú

Tento trik existuje už nejaký čas, ale stále prináša výsledky. Štúdie zistili, že muži sú viac priťahovaní k ženám v červenej farbe ako akejkoľvek inej farbe. Pokračujte a vyskúšajte tieto návrhy. Nemusia fungovať, alebo vás môžu prekvapiť a dostať vás bližšie k tomu, koho budete milovať.

Vybudujte si svoj perspektívny a úspešný vzťah, dokážete to. Toho pravého partnera, ktorý vás bude nielen milovať, ale bude vás tiež ctiť, tolerovať a chcieť s vami nejaký skvelý partnerský vzťah naozaj vybudovať, nájdete napríklad vďaka vedeckému zoznamovaciemu dotazníku alebo partnerskej zhode podľa zverokruhu.

[ivi]

Zdieľajte tento článok na: