Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Je ženatý, je vydatá...

5.august 2015
Je ženatý, je vydatá...

Máte doma partnera, s ktorým si maľujete spoločnú budúcnosť a zrazu stretnete niekoho nového? Otázkou je, prečo ho stretávate. Má vám ukázať zlé stránky Vášho vzťahu? Že nie ste tak šťastní, ako si myslíte ? Otázok je veľa a tou najdôležitejší zostáva, ako sa zachováte a rozhodnete.

Stretnete niekoho, spoznávate sa, veríte na spoločné lepšie zajtrajšky. Trávite spolu dovolenku, dokážete prekonať aj to, že sa vidíte len cez víkendy, nejako fungujete. Zrazu si začnete uvedomovať stereotyp vzťahu a že vám vlastne niečo chýba. Budete sa chcieť posunúť ďalej. Ženy chcú mať nejakú istotu, či už vo forme pokľaknutia s prstienkom či riešenia spoločného bývania. Druhá strana na to nemusí počuť. Môže sa zľaknúť a začne sa sťahovať do svojej ulity. Môžete zvoliť a čakať. Ale! Čo keď sa zrazu objaví niekto, kto bude úplne iný? Kto vo vás vyvolá záujem? Vaše pocity sa pretočia a vy nebudete vedieť ako ďalej. Ako sa rozhodnúť? Zostať v niečom na čo ste zvyknutí, alebo ísť o dom ďalej? Bude to zase to isté? Alebo snáď ešte horšie? Asi nejtrefnejšou otázkou je, či vám to za to stojí. Vždy to jedného z dvojice bolí viac, samozrejme toho, ktorý je tým vylúčeným. Ak sa rozhodnete pre nový začiatok, bude to krásne. Je ženatý/vydatá? Ak si vyberiete práve taký náprotivok, verte, že okolo vás bude behať, ale stojí to za to?

Kedy má vzťah so ženáčom/vydatou zmysel a kedy je dobré na neho zabudnúť?

Nikdy nebudete ten/tá prvá

Milenky/milenci sú vždy označovaní ako tí druhí, také bokovky. Aj keď by vás presviedčal o opaku, vždy na tom druhom mieste zostanete. Ak pristúpite na vzťah inkognito, budete čakať a čakať a stále len čakať. Bude vám síce nedostatok času kompenzovať drahými darčekmi, romantickými gestami, ale príde čakanie, až sa vráti z dovolenky s rodinou, až povezie syna k lekárovi, až bude mať čistý vzduch. Málokto na to má nervy a povahu. Milenky/milenci sú vnímaní ako zlatokopovia, ktorí chlapov/ženy využívajú len na sex a pre svoj luxus a pohodlie. Zamilovali ste sa? Budete sa trápiť a vaša vysnívaná predstava bude mať len boľavý a horký koniec. Určite máte okolo seba niekoho, kto si tým istým prešiel alebo zrovna prechádza. Iba jednej štvrtine mileniek sa podarí svojho vyvoleného (ženatého) rozviesť a opatriť si s ním vlastnú rodinu.

Nerieši?

Hovorí vám rozprávky? Tak práve tá vaša nemusí mať šťastný koniec. Rozpráva vám, ako už s ňou/ním nespí, ako mu robí doma peklo, aká je to vypočítavá potvora alebo zlá krivá osoba, ako musí v tom vzťahu pokračovať kvôli deťom, ako sa nemôže rozviesť kvôli majetku? Vezmite rozum do hrsti! Ak by mu/jej na vás naozaj záležalo a naozaj všetko nefungovalo, tak to predsa bude okamžite riešiť. Zamyslite sa, čo v tomto vzťahu hľadáte, čo od neho očakávate a či vám to za to stojí. Skúste si so svojim partnerom/partnerkou prehovoriť na túto tému a pokúste sa rozobrať svoje dojmy a pocity.

Ako stíhačka

Sľubuje a sľubuje a sľubuje. Nič sa nemení a vy si ťažko zachováte svoju iskru roztomilosti, prestanete byť chápavá, milá, bezstarostnná. Bude to s vami mlátiť zo strany na stranu, budú sa vám striedať nálady a pocity šťastia a naprostej beznádeje. Budete protivní sami sebe. Začnete na neho/ju tlačiť a aký bude výsledok? Môžete o svojho "partnera/partnerku" prísť. Potom sa len naskytá otázka, či to vlastne nie je lepšie, keď sa nemieni rozhúpať rovno.

Tajná láska

Ste si vedomí, že sa o svojej láske budete môcť zveriť len sami sebe? Ako vám bude, keď vaše kamarátky/kamaráti budú rozprávať o ich partneroch? Ako vám bude, keď pôjdete po ulici a budete vídať šťastné a usmievavé páry vedúce sa za ruky? Vy máte na verejnosti jednoducho smolu a budete to vaše šťastie musieť držať v sebe.

Žiarlivosť

Idete si ľahnúť a v hlave máte predstavu, ako váš partner/vaša partnerka zaspáva vedľa neho/jej. Budete čakať, kedy si na vás urobí čas a budete žiarliť na čas, ktorý strávi s jeho rodinou a nebude sa venovať vám. Ak budete v úlohe milenca/milenky, bude na vás žiarliť, budete mu musieť byť neustále k dispozícii . Môžete potom prísť aj o svoj ​​osobný život, o svojich priateľov a koníčky.

zenaty_vydata

Nedôvera

Budete mu/jej niekedy veriť? Budete mu veriť, že to neurobí nikdy znova, aj keby vy ste bola tá jedna z tej štvrtiny, ktorým sa to podarilo ho dostať zo súčasného vzťahu? Budete celý zvyšok života v strehu a čakať, kedy príde iná, ďalšie?

Ten/tá najhoršia

Uvedomili ste si niekedy, aké to bude, keď to praskne? Vy budete zlí. Bude to, že vy ste ho/ju zviedli a že za to nemôže. Nikoho nebude zaujímať, že za vami behal/a niekoľko mesiacov a že manželke/manželovi klamal/a niekoľko mesiacov. Vy budete ten/tá čo rozbíja rodinu, ktorá by určite inak fungovala.

A zamýšľali ste sa vôbec nad dôvodom, prečo je s vami?

Môže to byť kvôli intímnostiam, ale na druhú stranu to môže byť len kvôli atraktívnejšiemu vzhľadu. Čo keď sa len zmieta vo vlastných pocitoch a berie vás ako spestrenie na jednu noc, aby to doma fungovalo lepšie? Hlavným dôvodom sú ale určite emócie, ktoré doma prebiehajú, keď sa nebude doma cítiť dobre, bude hľadať inde. A tieto emócie sa málokedy vyvinú v mileneckom vzťahu. Je jasné, že hormóny ho/ju dokážu odtiahnuť a dostať do úplne iných situácií, kde je potrebná obrovská vôľa k odolaniu veľkého pokušenia.

Existujú vôbec nejaké dôvody, prečo byť s ženatým či vydatou?

Hovorí sa, že láska hory prenáša... a môže to byť aj váš prípad. Existuje niekoľko párov, ktorým to jednoducho vyšlo. Prebehol rozvod a našli spolu to ozajstné šťastie, ktoré postrádali a hľadali. V každom prípade, než ukončí ten pevný zväzok, si vás bude rozmaznávať a bude vám venovať všetok čas, ktorý pre vás bude vyhradený. Ak ste žena a nechcete dieťa, tak ho po vás určite chcieť nebude. A ak ste muž, budete zahrnutí drahými darčekmi, samozrejme rovnako ako aj ženy. Budete si užívať spoločných večerí, výletov a budete rozmaznávaní.

[ Kač ]

Zdieľajte tento článok na: