Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Feng-Shui a vzťahy

20.jún 2016
Feng-Shui a vzťahy

Použite Feng Shui na prilákanie lásky!

Existuje niekoľko jednoduchých tipov z Feng shui ako prilákať a využiť energiu lásky i romantiky. Lásku potrebuje každý z nás, rovnako ako všetky rastlinky a všetky živočíchy potrebujú kyslík a slniečko. Už zo skorších čias je známe a preukázané, že existuje pár tipov, ako si pomôcť lásku privolať a dosiahnuť dlhoročného vzťahu. Ak chcete mať úžasný a trvalý milostný vzťah, musíte vedieť, ako milovať sami seba a starať sa o svoje vlastné emocionálne potreby. Nič nemôže fungovať, ak nebudete mať radi sami seba a nebudete pôsobiť na svoje okolie pozitívnou energiou. Feng shui stavia svojou hlavnú myšlienku na tom, že láska je najväčším zdrojom životnej energie.

3 top tipy, ako si privolať lásku s Feng shui

Tip č. 1

Prerobte si svoju spálňu. Uistite sa, že sa vám vaša spálňa naozaj páči a že sa tu cítite dobre. Zhodnoťte maľbu, farbu obliečky, drobnosti, ktoré máte vystavené. Vytvorte energiu okolo svojej postele, tak aby bola silná a uzemnená.

Tip č. 2

Zmeňte vašu kúpeľňu v lázne, ktoré budú pôsobiť zmyselnou energiou a zároveň budú mať upokojujúce účinky. Musíte sa tu cítiť sviežo a čerstvo. Neignorujte túto miestnosť u vás doma, aj tu sa dá ovplyvniť veľa vecí. Vo Feng shui je táto miestnosť považovaná za dôležitú, už možno preto, že tu je možné všetky negatívne energie zo seba zmyť a odhodiť. Uistite sa, že vaša kúpeľňa nie je len čistá a dobre usporiadaná, ale že má tiež zmysel pre krásu a hýčkanie "lázňovskej" energie.

Tip č. 3

Ak chcete získať a vychutnať si trvalý vzťah lásky vo svojom živote, pracovať na vyjadrenie energie lásky, môžete to urobiť aj najrôznejšími Feng shui liekmi na lásku. Medzi tieto "lieky" patria napríklad dekoračné predmety, rastliny, obrazy, umenie a iné hmotné materiálne veci, ktoré sa dajú správne rozmiestniť tak, aby to pozitívne ovplyvnilo to, po čom túžite a čo naozaj chcete. Niekomu sa také banality môžu zdať zbytočné, ale dávajte si pozor na túto jednoduchú pravdu.

Viete ako ovplyvniť negatívne vplyvy podľa Feng-shui získať lásku?

Najdôležitejším symbolom, ktorý by rozhodne nemal u vás doma chýbať, sú spoločné fotografie. Akékoľvek vaše spoločné fotky z výletu, selfie od stola či fotografie z rodinných osláv, váš dom alebo byt oživia. Ak niekoho ešte len hľadáte a ste vo fáze zoznamovania, kúpte si do rámčeka fotku s akoukoľvek dvojicou a vizualizujte si to šťastie, ktoré na obrázku vidíte a vy sami chcete vídať. Dostaví sa! Každý si iste pamätá, že v skorších dobách bolo normálne, že manželia mali svoje svadobné fotky nad posteľou. O rámik fotografie sa budete musieť pravidelne starať, aby vám nezapadal prachom, značilo by to váš nezáujem. Ako ideálny symbol lásky sú odjakživa tiež hrdličky. Ak vzťah stále neprichádza, kúpte si dve sviečky v jednej miske. Číslo dva symbolizuje pár, čiže vás dvoch.

Kam umiestniť správne dekoračné predmety?

Keď sa chcete zoznámiť, keď chcete, aby váš vzťah ožil, alebo keď jednoducho chcete mať vzťah lepší, budete musieť skúsiť zapracovať na zónach podľa Feng shui.

Aj farba je veľmi dôležitá a nezanedbateľná

Feng shui má veľa rád, ako do života privolať všetko čo si prajete, chcete a po čom túžite. Keď chcete, aby sa u vás doma objavila a usadila nová láska, môžete sami vykonať Feng shui a vďaka množstvu mocných symbolov a ich nezvyčajnej sile dostať čo najväčší účinok. Vneste do vášho domova červené a oranžové odtiene. Môže to byť nová výmaľba, ale aj váza, kvetináč, vankúše, obliečky, červeno natretý nábytok... čokoľvek. Ideálne je skĺbenie hneď dvoch veľmi podstatných rád z Feng shui s využitím červených farieb. Zasaďte nejaký strom, do červeného kvetináča.

Medzi symboly, ktoré sa najčastejšie používajú na získanie lásky, patria:

Vtáčiky lásky

Ak vás prenasleduje sklamanie z minulosti alebo nejaké iné sklamanie, ktoré vám bránia v prekonaní sami seba, aby ste našli nový vzťah, tak sú pre vás vtáčiky ideálne. Majú čarovnú moc na to, aby sa vaše pomyselne zatvorené dvere opäť rozleteli a vy ste mohli začať nový vzťah a budovať nové šťastie. Keď budú vtáčiky vyobrazení v hniezde, tak si privoláte tú možnosť nájsť lasku do vášho "hniezda". Do hniezda je tiež možné vložiť lístoček s vašim tajným vzťahovým prianím.

Svadobný koč

Tento symbol vám údajne splní vaše svadobné priania. Symbol kočíka je dôležitý nielen pre tých, ktorí sú svatby chtiví, ale aj pre tých, čo už svoji sú. Tento symbol chráni akýkoľvek vzťah a puto medzi dvoma. S jeho pomocou môžete získať stabilný vzťah.

Už spomínané vtáčiky a kočík postavte u seba doma na juhozápadnej strane, samozrejme, že najlepším miestom, aby vynikli je obvývacia izba.

Ruženín

Komunikuje s vami po celú dobu, pretože jeho jediným cieľom je vaše liečenie. Neustále sa snaží vás prebudiť k životu.

Medzi symboly, ktoré sa najčastejšie používajú na upevnenie lásky, patria:

Krištáľový kvet

Pomôže absorbovať negatívnu energiu a pretransformuje ju na pozitívnu. Jedná sa o kvet lotosu, ktorý je symbolom mieru a čistoty. Pomôže vám to škaredé prerobiť na pozitívne.

Mystický uzlík

Tibetský symbol, ktorý vyobrazuje energiu lásky. Uzlík je symbolom najčistejšej a najhlbšej lásky. Takýto uzlík si môžete vytvoriť aj sami doma .

Kohút s vejárom a ametystom

Symbol nesmierne dôležitý pre partnerov. Pomôže vám predchádzať a chrániť vás a vášho partnera pred zásahmi do vášho súkromia, zo strany kolegov, priateľov, známych, súrodencov a rodinných príslušníkov. Vejár je vo Feng shui symbolom ženskej energie, ktorá vie ochrániť a tiež sa starať. Drahý kameň ametyst je zase symbolom súdržnosti, rovnováhy a v neposlednom rade i harmónie. Aby sledoval hlavné dvere, postavte kohúta do predsiene. Ide o špeciálnu figúrku, ktorú môžete zohnať v špecializovanom obchode zaoberajúcim sa Feng shui alebo na internete.

Či už sa pre vyskúšanie Feng shui rozhodnete alebo nie, bude prvýkrát potrebné, aby ste začali mať radi sami seba, našli stratené sebavedomie a do svojho okolia vysielali len a len pozitívnu energiu. Ak sa vám toto podarí, potom hneď bude všetko jednoduchšie a vám sa podarí nadviazať nový, skvelý úžasný vzťah s ešte úžasnejším a skvelejším partnerom či partnerkou než ste si vôbec kedy chceli predstaviť a pripustiť.

Zdroj: http://www.knowfengshui.com/feng-shui-tips-love-romance/

http://www.fengshuiterapie.cz

[kač]

Zdieľajte tento článok na: