Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Ako získať srdce osoby Vašich snov?

27.august 2015
Ako získať srdce osoby Vašich snov?

Páči sa vám? Tak sa staňte magneticky príťažlivým. Zapáľte plameň túžby, nech po vzťahu s vami začne túžiť. Nemusíte byť David Beckham ani Angelina Jolie, aby vám ležali pri nohách. A my pridáme pár rád, ako na to...

Staňte sa magneticky príťažlivým a neodolateľným

Prvou a najväčšou chybou žien je, že nedokážu vyvážiť svoje pocity, ktoré voči danému mužovi cítia. Buď sa na neho kompletne vrhnú a začnú mu dávať nadbytok lásky aj keď si ju ešte ani nezaslúžil, čím ho vydesia a od seba samozrejme odoženú. Muž sa na začiatku randenia bojí najviac toho, že stratí slobodu a bude uväznený vo vzťahu so záväzkami. Druhým problémom, ktorého sa ženy najčastejšie dopúšťajú je, že sa správajú ako ľadové kráľovny. Dávajú najavo nedostupnosť aj keď to vnútri nich vrie láskou a emóciami k pánovi Božskému. Neustále len čakajú, až pán vyvolený urobí prvý krok. Až ich začne sám od seba dobývať a bude do nich pobláznený. Lenže nič také sa samozrejme nestane, týmto správaním urobí žena len veľkú chybu. Vyvolá vo svojom objekte túžby iba strach z odmietnutia či sklamania. Jemu to aj zabráni urobiť prvý, akýkoľvek krok. Prvým krokom k jeho/jej srdcu je niečo viac, než zdravé sebavedomie a otvorenosť. Sebavedomie samo o sebe nie je všetko. Na mužov zafunguje ako magnet žena, ktorá sa dokáže správať prirodzene a otvorene. Rozhodne zaujmú tých, ktoré s nimi budú konať bez zábran a nebudú riešiť, či ich vyvolený miluje alebo nemiluje. Ženy budú nadšené z muža, ktorý bude prirodzený a k ich osobe ohľaduplný.

Buďte viac, než len obyčajný úlet

Ženská myseľ je komplikovaná a pochopiť ju, je nutné. Existuje jedna veľká rada. Mužská potreba je všeobecne najčastejším dôvodom pre sklamanie mnohých žien. Ženy majú svoj milostný rituál zvádzania a jeho podobu si vo svojich predstavách vytvárajú sami. O forme zvádzania väčšinou rozhodujú ženy, a to až do výsledného tzv. ulovenia, zatiaľ čo muži okolo nich krúžia v príjemnom očakávaní, že vysloví to svoje áno. Muži sú odlišní od žien a nestrácajú čas nad úvahami o budúcnosti a o tom, či sa ich vzťah uberá tým správnym smerom. Pre ženy je teda dôležitou úlohou tieto myšlienky do ich hlavy a podvedomia zasadiť. Muži chcú od vzťahu skôr pokoj, voľnosť a toleranciu k ich priateľom a koníčkom. Ženy naopak očakávajú, že ich vzťah bude ako na horskej dráhe emócií. Chcú neustály prísun vzrušenia. Je potrebné sa vyhýbať tým najväčším chybám, ako sú hádky a ultimáta. Tým muža totiž akurát odoženiete, je potrebné mu dať pocit pokojného vzťahu, po ktorom tak túžia a nedokáže mu ho dať žiadna iná žena a za ktorý sa vám on sám odplatí iniciatívou a vzrušením, ktoré vy od neho očakávate.

Zapáĺte potrebný plameň, aby po vzťahu s vami začal/začala túžiť sám/sama

Ako už bolo napísané, muži naozaj neznášajú akékoľvek ultimáta a ani hádky na ne nefungujú. Ak ho násilím postavíte pred voľbu skutočného vzťahu alebo sobáša, bude zaiste vášmu vzťahu koniec. Tento spôsob komunikácie naozaj nefunguje. Muž sa vám skutočne odovzdá, keď bude mať pocit, že to bol jeho nápad a tvrdo si to vybojoval. Je potreba hrať tzv. hru na nedostupnú a dať pozor na to, aby vás neprekukol. Páni, vy buďte hlavne gentlemani. Aj keď správať sa len ako gentleman nestačí, jednoducho ním buďte. Múdra žena nesleduje len to, či jej muž otvorí dvere, ale tiež to, či to urobí aj pre napríklad pani Sklenárovú z rovnakého domu. Každá žena totiž vie, že za pár rokov sa k nej jej muž bude správať presne tak, ako k tej starej pani z domu.

Pravda o dôležitosti vzhľadu

Krása nie je ani zďaleka tak dôležitá, ako si myslíte. Atraktívna a príťažlivá môžete byť pre mužov skutočne aj bez dennodenného mučenia svojho tela diétami alebo posilňovňou. Krásna tvár a telo nemajú u mužov tak obrovský význam, aký mu ženy všeobecne prisudzujú. Samozrejme, že ženy priťahujú pekní muži, ale ak ich krása nie je sprevádzaná správnymi morálnymi hodnotami, ktoré sú dôležité pre život, nemá takú hodnotu. Oveľa dôležitejším hľadiskom je pre ženy, či postretli muža citlivého, inteligentného a či má zmysel pre humor. Nie je to všeobecným pravidlom, ale inteligencia, zmysel pre humor, alebo jemnosť, môže byť výhodou pre tých, ktorí nie sú tak krásni. Škaredý, ale šikovný človek môže dokonale dosiahnuť svoj cieľ ženu zaujať a získať. Rovnaké je to aj u žien. Krása je veľmi subjektívna záležitosť, ktorá sa líši od človeka k človeku, každý ju vnímame inak. Ženy majú rady mužov, ktorí dokážu rozosmiať. Nesmie byť priamo klaun, to by ich odradilo. Ich vtipy a vtipné hlášky musia byť vkusné. Takže páni, o intimitách sa nevtipkuje! Keď sa podarí vykúzliť úsmev na tvári ženy, potom to býva jasný pokrok v získaní jej pozornosti a náklonnosti. Smiech a úprimné nenútené úsmevy dokážu náladu posunúť smerom k uvoľnenej atmosfére, čo otvára cestu k ďalšiemu poznávania.

Nechoďte loviť v partii

Partia síce dáva pocit bezpečia, ale zároveň každý člen vašej partie je aj vaším konkurentom. A viete, ako to tiež môže fungovať? Tí menej úspešní sa snažia úspešnejším ich lovenie prekaziť. Poznáte predsa vetu: "Tu je nuda, nepôjdeme niekam inam? " Muži sa ženských partičiek trochu boja. Oveľa ľahšie oslovia ženu samotnú, ako ženu, ktorá má okolo seba partiu sudičiek. Ak aj napriek tomu chodíte radšej s partiou, ktorá vám dáva pocit bezpečia, dajte mužom šancu, aby vás videli ako tú sebavedomú, usmievavú. Nechajte im čas na to, aby si vás prezreli. Usmievajte sa, je to vaša najsilnejšia zbraň. Môžete byť pekní, ale ak budete sedieť v kúte, máte smolu. Váš úsmev a vaša bezprostrednosť dodá opačným proťajškom odvahu.

[kač]

Zdieľajte tento článok na: