Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Ako vás ovplyvní novolunie v Strelcovi?

8.december 2021
Ako vás ovplyvní novolunie v Strelcovi?

Keď sa Slnko každý rok od 22. novembra do 21. decembra pohybuje astrologickým znamením Strelca, všetci máme šancu načerpať ľahkú atmosféru, ktorú prináša, bez ohľadu na naše konkrétne slnečné znamenie.

Strelcovi vládne planéta Jupiter, ktorú starí Gréci nazývali „Väčšia prospešnosť“, pretože verili, že jej energia nám vliala zmysel, dobrodružstvo a šťastie. Podľa astrológie, ak sa narodíte s Jupiterom na prominentnom mieste v horoskope, predpokladá sa, že ste sa narodili pod šťastnou hviezdou. A naozaj, kdekoľvek sa Jupiter objaví vo vašom horoskope narodenia, počas tejto doby pocítite trochu extra žiary a ľahkosti v oblasti vášho života, ktorú jeho umiestnenie predstavuje.

Strelec v decembri

Kedy je novolunie v decembri 2021 v Strelcovi a ako jeho pozitívna a idealistická lunárna energia ovplyvní všetky znamenia zverokruhu, pokiaľ ide o lásku a vzťahy? Práve v čase pred sviatkami. Novolunie v Strelcovi prichádzajú 3. decembra a naplní vás pocitom radosti, slobody a optimizmu - dokonalý recept na to, ako s priateľmi a rodinou stráviť báječný čas. Samozrejme, že táto energia bude super nabitá počas troch dní pred a po novoluní, pretože ako Slnko, tak Mesiac tancujú tvárou v tvár. Novolunie je všeobecne silným obdobím na zasievanie semienok nápadov, plánov a akcií, ktoré chcete v nadchádzajúcich týždňoch vypestovať, pretože Mesiac opäť speje k splnu.

Vlastnosti novolunia Strelca

Strelec je ohnivé znamenie, rovnako ako Baran a Lev, takže všetky znamenia zverokruhu budú priťahované k vytváraniu zámerov dynamickými a rozsiahlymi spôsobmi. Túto energiu dokonale reprezentuje Lukostrelec, ktorý je v astrológii symbolom Strelca. Rovnako ako Archer, aj toto novolunie je časom, kedy sa môžete pozerať dopredu so zmyslom na účel – zamerajte sa týmto smerom a nechajte svoju kreativitu a sústredenie, aby vás tam niesli, ako vo vašom milostnom živote, tak vo vašich vzťahoch.

Máte predstavu, že túto energiu Streleckého novolúnia je celkom ťažké potlačiť? A je toho viac. Aj keď je pravda, že sa dobre pobavíte, keď nasadíte svojho Strelca, toto znamenie milujúcu zábavu má aj hlbšiu stránku. Rovnaká túžba „žiť vo veľkom“ sa tiež prejavuje ako túžba po zážitkoch, ktoré presahujú váš každodenný životBudete chcieť cestovať na nové miesta, preskúmať iné kultúry a filozofie, všeobecne si duchovne aj intelektuálne rozšíriť obzory. Najväčším varovným problémom so Strelcami (a každé znamenie zverokruhu má svoje vlastné) je nepreháňať to v akejkoľvek oblasti alebo činnosti, ktorú počas tohto cyklu zverokruhu skúmate.

Ste znamenie Strelca?

Z ktorejkoľvek vlastnosti Strelca získate obrázok: príliš zhovievavý, príliš sebavedomý, príliš optimistický, príliš aktívny. Našťastie tá istá energia so sebou nesie aj veľa šarmu a priateľskosti, takže aj keď niekoho urazíte alebo premôžete, pravdepodobne vám bude rýchlo odpustené. Ako teda môžete bujarosť novolunia v Strelcovi 3. decembra vo svojom milostnom živote a milostných vzťahoch? Ak chcete vytvoriť nejaké výkonné aktivity na maximalizáciu tejto energie a zostaviť svoju sadu nástrojov magickej lunárnej energie, je dôležité poznať tieto základné asociácie a symboly Strelca:

  • Elementárna energia: Oheň
  • Farba: Fialová
  • Drahokamy: Topaz, tyrkys a lapis lazuli
  • Kvety: Exotické kvety ako jazmín, mečík, amaryllis
  • Esenciálne oleje: Geranium, kadidlo, rozmarín, High John the Conqueror (tradičný olej pre šťastie z amerického folklóru)
  • Hudba: Jazz, dychovka, slobodomyseľná
  • Jedlo/Nápoj: Exotické, netradičné, multikultúrne

Pokiaľ si naozaj chcete zabaliť svoju sadu nástrojov až po okraj, môžete tiež skúmať filmy s témou Strelca, knihy, oblečenie, zvieratá, miesta v prírode... zoznam je nekonečný, v závislosti od toho, čo vás a vášho partnera láka preskúmať. Ak ste vo vzťahu, môžete ho zlepšiť tým, že nezabudnete zostať na svetlej strane, skôr sa sústrediť iba na dôležité, hlboké rozhovory. Od žien aj mužov je možné počuť, že majú problémy nájsť si dostatok času na to, aby ho trávili jeden s druhým bezstarostným, radostným spôsobom.

Takže využite pozitívnu stránku Strelca vo svoj prospech a chopte sa iniciatívy a nájdite si zábavné aktivity. Vytvorte si mesačné hniezdočko lásky tým, že si naplánujete večer v novoluní počnúc špeciálnou večerou a končiac dobrodružnou hrou v spálni.

7 hravo romantických nápadov na rande

Naplánujte si dobrodružstvo

Pre niektorých z vás môže "dobrodružstvo" vyzerať ako zoskok padákom, bungee jumping alebo rafting. Možno bude stačiť návšteva neďalekej vonkajšej umeleckej inštalácie alebo parku exotických zvierat. Alebo, ak ste skôr na "dobrodružné dobrodružstvá v kresle", pritúľte sa so svojím miláčikom pri televízii s nejakým cestovným programom.

Nasmerujte svoju vnútornú Katniss Everdeenovú

Berte to doslova. Pre nezasvätených je Katniss Everdeenová hrdinkou trilógie Hunger Games s lukom a šípmi. Svoje schopnosti zdokonalila v bitke, ale vy si môžete naplánovať výlet do neďalekého lukostreleckého centra s priateľmi alebo so svojim milencom a dať si pár lekcií. Správny čas okolo 3. decembra.

Choďte sa precvičiť v lukostreľbe

Urobte z večere medzinárodný zážitok

Majte na pamäti, že so Strelcovou spoločenskou energiou „tam vonku“ nemusí byť tichá večera doma to správne, pokiaľ z toho neurobíte multikultúrny zážitok. Marocký tagine, indické biryani alebo čínske jedlo s práškom z piatich korenín sú zábavné nápady alebo si zájdite do obľúbenej etnickej reštaurácie. Ako nápoje sú dobrou voľbou pižmové chai latte alebo korenené víno, ktoré naštartujú chuťové bunky Strelca.

Vydajte sa do komediálneho klubu alebo karaoke baru

Po večeri sa môžete vydať tam, kde sa akcia odohráva – len sa uistite, že je tu veľa rozmanitosti, pretože energia Strelca na vás môže pôsobiť trochu nepokojne. Možno niekde so skvelou zostavou komikov alebo hercov z nočného klubu. Alebo, ak niekto z vás pociťuje túžbu stať sa stredobodom pozornosti, nájdite si skvelé miesto na karaoke. A samozrejme, Strelec je vždy pripravený na tanečnú párty. Len sa uistite, že DJ alebo kapela hrá kreatívny mix radostnej hudby.

Navštívte miestny kláštor alebo meditačné centrum

Pamätajte, že toto novolunie v Strelcovi je tiež navrhnuté tak, aby vás prinútilo premýšľať o hlbšom zmysle života. Mnoho stredísk ponúka zhromaždenia pre hľadačov pravdy, alebo posvätné spievanie. Oboje sú silné skupinové zážitky. Samotárske zážitky by boli so Strelcovou sociálnou energiou naozaj ťažké. A okrem toho chcete mať možnosť zdieľať blaženosť so svojim miláčikom.

Urobte si zoznam všetkého, čo vo vašom milostnom vzťahu funguje

Či už ste prirodzene "poloplný pohár" alebo nie, všetci máme chvíle, kedy sa cítime emocionálne, duchovne alebo fyzicky vyčerpaní. Strelecké novolunie vám môže dať nádejný, optimistický základ, aby ste sa na tieto výzvy pozreli a našli v nich dary, rovnako ako by ste ocenili veľké aj malé veci, za ktoré už musíte byť vďační. Je to rozhodne dôležitý rozhovor, ktorý by ste mali viesť so svojim partnerom.

Prineste do spálne energiu Streleckého novolunia

So svojou nepokojnou povahou nemusí byť Strelec tým najzvodnejším zo znamení zverokruhu, takže pri vytváraní svojho lunárneho hniezdočka lásky nezabudnite zahrnúť veľa rozmanitosti. Začnite s magickými asociáciami Strelca, ako sú fialové šatky, sviečky s vôňou pelargónie a skvelá hudba na tému Sag, ako je "Freedom" od George Michaela alebo "Go Your Own Way" od Fleetwood Mac.

Sledujte svoj kompas lásky

Môžete tiež skúsiť Beethovenovu Symfóniu 9, „Ódu na radosť“, aby ste načerpali optimizmus Strelca, alebo „Heal the World“ Michaela Jacksona pre trochu duchovnejšiu atmosféru. Nech už si vyberiete čokoľvek, buďte kreatívni a experimentujte so svojim milovaním. Zaspávanie z nedostatku predstavivosti nie je na Streleckom novoluní možné. Existuje toľko smerov, ktorými sa môžete vydať, keď sa hráte s akoukoľvek mesačnou energiou novolunia a zvlášť so Strelcom môže byť vaša lunárna milostná mágia ešte rozmanitejšia.

Väčšinu nápadov je možné upraviť aj pre sólové skúmanie nezadaných. Aj keď niektoré z nich vyžadujú partnera, považujte to za dôležitú prípravu na to, až si do života pritiahnete toho správneho partnera. Možno si práve teraz myslíte: "Som pripravený na vzťah? Samozrejme, že som! Na to som tak dlho čakala! Potrebujem len zistiť, ako môžem začať!" Určite sú to dve odlišné veci. Chcieť vzťah alebo byť pripravený na skutočný vzťah. Ako teda viete, či ste pripravení na vzťah?

Varovné signály, že na vzťah nie ste pripravení

Váš kompas neukazuje na sever

Váš kompas je vypnutý. Neustále vám ukazuje na nesprávny typ ženy alebo muža. To sa obvykle stáva, pretože sa podvedome snažíte sabotovať vzťah od začiatku tým, že si vyberiete partnera, ktorý v skutočnosti nie je tým pravým materiálom na vzťah. Vaši priatelia a rodina vás varovali, že je to zlá voľba. Vnútri viete, že toho človeka nezmeníte a podvedome sa vzťahu bojíte.

Potrebujete partnera, aby ste boli šťastní

Cítite sa mizerne, pokiaľ nemáte vzťah. Ak dostanete pozvánku na večierok a nemáte nikoho, koho by ste priviedli, potom si pravdepodobne vymyslíte ospravedlnenie. Celú noc strávite googlovaním najlepších miest na stretnutie s druhou polovičkou.

Veríte v záchranu

Mnoho žien má spasiteľský komplex a sú „projektantmi“. To v skutočnosti znamená, že hľadáte dysfunkciu, aby ste mali vo svojom živote drámu, po ktorej podvedome túžite. Môže pochádzať z rôznych zdrojov, ale konečným výsledkom je, že dostanete presne to, čo hľadáte, skutočný projekt. Čo v preklade znamená niekoho, kto má nejaké vlastné vážne osobné problémy.

Nepodceňujte akékoľvek znamenia, pozerajte sa do očí a premýšľajte o tom, ako toho druhého človeka vidíte tými naozajstnými očami. Jedno také znamenie sa môže objaviť aj online. Nezostávajte teda sami a zoznámte sa - v Bratislave, Žiline.

[ivi]

Zdieľajte tento článok na: