Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Aké je pre ženu zdieľať kúpeľňu s mužom?

24.máj 2017
Aké je pre ženu zdieľať kúpeľňu s mužom?

Dnes trochu odľahčíme a prezradíme vám 14 emocionálnych stavov, ktoré zažije žena, keď sa do jej bytu novo nasťahuje muž. Dovtedy krásny a "nepoškvrnený" byt mužom a teraz? Premýšľali ste, aké to pre ženu vlastne je?

Zažila to každá žena, ktorá si domov už niekedy stihla nasťahovať svojho nového priateľa. Z počiatku sa vám zdá úplne dokonalý a keď nájdete nejakú malú chybičku, tak ju prehliadate a robíte, že neexistuje. A rovnako to potom funguje aj pri tom, keď spolu začnete bývať. Z počiatku vám nevadia trenky pohodené na zemi, potom ich bez slov zbierate a za rok už vás to začne naozaj štvať. Zdieľať byt s mužom má samozrejme aj veľa výhod, ale o tých zase niekedy inokedy...

Kúpeľňa predstavuje pre mnoho žien skoro až posvätné miesto. Majú tam kľud, nikto ich neruší, sú zavreté iba samy so sebou. Niektoré to môžu aj brať ako relax, vzhľadom k tomu, že sa v nej žena skrášľuje alebo si užíva pohodu vo vani. Ale hlavne je v nej čisto, popr. iba neporiadok, ktorý si žena sama narobila. A potom príde muž a toto posvätné miesto jej začne kaziť... Ako žena reaguje? S postupom času sa jej reakcie líšia, podľa toho, ako veľmi už si v podstate na partnera zvykla...

Nadšenie

Žena je nadšená, pretože začala s mužom bývať. Cíti motýliky v bruchu a plne si užíva každej chvíľky, ktorú s mužom môže stráviť. Vie, že začať spolu bývať bol veľký krok, ktorý znamená spoločnú budúcnosť a teší sa na ňu. Rovnako tak sa tešia aj na bublinkové kúpele, ktoré si spolu doprajú.

Produktivita

Rozbitý držiak na mydlo alebo rozbitá záchodová doska nie sú pre mužov žiadny problém, so všetkým si poradia. Našťastie si nemyslel, že sa sem s ním bude sťahovať aj jeho príšerný kúpeľňový záves s rybičkami. Privítať sa potom môžu sviečky, šampanské, plná vaňa a vy dvaja... A rozhodne to nebude nejaké nevinné kúpanie.

Chtíč

Žene dochádza, ako skvelé je bývať so svojím priateľom a bez spolubývajúcich. Môžu si robiť, čo chcú, kedy chcú a ako to chcú. Stále by sa dalo povedať, že sa nachádzajú na začiatku vzťahu, aj keď spolu už bývajú minimálne mesiac, teda si radi užijú pekne žeravé chvíľky v sprche. Dnes, zajtra a pozajtra tiež! Nesmie sa premárniť jediný deň.

Obozretnosť

Žena si už zvyká na bývanie so svojim partnerom, nepríde jej na tom už nič zvláštne. Dokonca aj presviedčanie, že jej bobky voňajú ako ruže, sa už stalo minulosťou. Ale stále nie je pripravená si dôjsť na veľkú, keď sa muž nachádza niekde v blízkosti.

Frustrácia

V hlave jej znie predovšetkým jedna myšlienka: "Čo tam sakra robí už hodinu ?!" Každá žena predsa vie, že dôjsť si na veľkú netrvá hodinu. Tak čo tam robí? Hrá snáď nejakú hlúpu hru na mobile? Píše knižku? Pomaly odkrýva taje spolužitia s mužom a je z toho celkom frustrovaná. Dokonca až tak, že už jej nevadí, keď to započuje, až niečo šplechne do záchodu.

Odpor

Smeje sa myšlienke, že si predtým myslela, že jej veľmi padajú vlasy. Nebola to pravda. To teraz jeho vlasy, chlpy a fúzy sú úplne všade, vrátane záchodovej dosky, vane, umývadla... Musí tiež premýšľať o tom, aké percento z nich asi tvoria chlpy z intímnych partií. Ale to sa nijako nedozvie. Plánuje pomstu v podobe chumáčov vlasov, ktoré jej vypadnú po použití kondicionéru, prilepeného na stene kúpeľne.

Užívate si tiež krásne chvíľky vo vani?

Zmätenosť

"On naozaj nevie, ako vyčistiť záchod?" hovorí si. Žena premýšľa, ako sa tento muž mohol vôbec dostať tak ďaleko bez toho, aby vedel, na čo je štetka na záchod a dezinfekčný prostriedok. Veď predsa nejde o žiadne nadprirodzené veci.

Strach

Žena sa neskutočne vydesí, keď počuje úplne zreteľný žblnkot, hoci sedí na druhej strane bytu. Dúfa v tú chvíľu v dve veci. Po prvé, že dvere od záchoda sú zatvorené. Po druhé, že nespadol do záchodu. Samozrejme nádej jej nepomôže, dvere od záchoda sú naozaj otvorené. Čo na to povedať?

Stres

Zrazu všetko obaja potrebujú v tú istú dobu. Žena si chce ráno vyfénovať vlasy, ale nemôže, pretože kúpeľňu blokuje partner, ktorý sa sprchuje. Po nejakej dobe síce kúpeľňu opustí, žena sa dostane k svojmu fénu, ale v kúpeľni sa rovnako vyfénovať nemôže, pretože je tam príšerne vlhko. A takéto situácie (s ľahkými obmenami) sa teraz stávajú skoro každý deň. Začal boj o kúpeľňu.

Vyhýbavosť

Hoci žena zistila, že sex v sprche je bomba, teraz sa javí skôr ako časovaná bomba. Kedykoľvek prehodí vetu o tom, že sa pôjde osprchovať, čím myslí urobiť si chvíľku pre seba, oholiť sa a oddýchnuť si, partner to berie ako pozvanie do vane na žeravé chvíľky. Žena si hovorí, čo to "vychovala" za monštrum.

Pocit trápnosti

Keď žena upchá záchod, tak sa zdá, že sa to stalo len kvôli tomu, aby zistila, že ani jeden z nich nikdy nekúpil zvon - druhá najmenej vkusná vec do bytu okrem štetky na záchod. Nutné ale podotknúť, že obe sú nepostradatelou súčasťou. To si ale človek uvedomí väčšinou, až keď už je pohroma na svete a musí sa jej rýchlo nejako zbaviť. Tak začne žena googlit, čo sa dá robiť s upchatým záchodom bez zvonu. Nájde pár rád, aplikuje ich a tesne pred zdárným koncom príde partner a odhalí ju. Každému sa niekedy stane nejaký ten trapas. Teraz aspon môžu ísť kúpiť ten zvon spoločne.

Rozčúlenosť

Jej partner si našiel novú obľúbenú činnosť. Zakaždým, keď sa žena vysprchuje, pripomína jej, aby si vybrala vlasy z vane. Čo ju rozzúri, pretože on už si asi nepamätá na to, ako sa jeho chlpy, fúzy a boh vie, čo všetko, hromadili v umývadle. A nielen tam. Dohoda môže všetko vyriešiť. Nebudú nikde žiadne jeho chlpy ani jej vlasy. Čistota pol života predsa, že? A dohováranie a kompromisy sú jedna z najdôležitejších súčastí vzťahu, nakoniec sú obaja radi za to, ako to dopadlo.

Súcit

Keď žena vychádza z toalety, rada mužov upozorní, že na použitie toalety by mal ešte tak 10 minút počkať, pre svoje dobro samozrejme.

Zmierenie

Nakoniec sa žena so všetkým zmieri. S obsadenou aj nevábne voňajúcou kúpeľňou, s pár chlpami aj so stratou intimity. Dôležité je, že im to vo vzťahu klape a dokážu sa na všetkom dohodnúť. Po takej dobe už pred sebou ani nemajú čo tajiť, takže nejaký stres zo šplechnutia a podobné veci tiež odpadajú. Zároveň už poznajú svoje denné rituály a vedia približne, kto kedy bude v kúpeľni a koľko tam strávi času. Prispôsobia sa sebe navzájom, a tak to má byť.

Možno vás to z počiatku vydesilo, ale nebojte, má to dobrý koniec. Chceli by ste tiež nájsť rozumného partnera, s ktorým by ste si rozumeli a vždy by ste sa zhodli na kompromise? Skúste takého nájsť na online zoznamke.

[Lil]

Zdieľajte tento článok na: