Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Zamerané na mužov

11.apríl 2017
Zamerané na mužov

V nasledujúcom článku sa zameriame na to, ako očariť muža. Ste sama a chcete byť pre mužov neodolateľná, aby sa do vás zamiloval a našla ste konečne ten vytúžený vzťah s mužom na bielom koni?

Nie vždy je hlboký výstrih a krátka suknička tým jediným a zaručeným, čo na nich zaberie. Obzvlášť, ak hľadáte nejaký perspektívny vzťah a nie len na jednu noc. Niekedy je potreba odpustiť si lacné triky a zamyslieť sa nad tým, čo od vášho budúceho vzťahu naozaj očakávate a ako sa teda najlepšie stať neodolateľnou.

Viete, prečo vás žiadny muž neosloví?

Môže to mať niekoľko príčin. Sama so sebou môžete byť spokojná, ale dosť závisí aj od toho, ako pôsobíte na svoje okolie.

Ste úspešná

Znie to síce divne, ale je to tak. Môžete byť úspešná manažérka alebo majiteľka firmy, ktorá nemá núdzu o finančné prostriedky, ale budú sa na vás vešať predovšetkým tzv. vyžierači. Bude pre vás veľmi zložité rozpoznať, kto to s vami myslí naozaj vážne a kto si chce len prilepšiť na úkor vás. Muži sú tak trochu ješitní a asi to nemusí byť ani samoľúbosťou, ale tým, že máloktorý muž dokáže mať vedľa seba veľmi úspešnú ženu, ak on sám zase tak nie je. Muži chcú ženy, ktoré im neprerastú cez hlavu. Je teda potrebné pozerať sa aj na sociálne vrstvy, keď sa zoznamujete.

Máte nároky

Niekedy je potreba zo svojich prehnaných nárokov tiež trochu zľaviť. A keď budete vypĺňať nejaký špecifický vedecký dotazník na zoznámenie, vypisujte pravdu. Môžete si partnera vybrať ako napríklad sveter. Budete chcieť výšku, váhu, farbu očí, farbu vlasov atď., ale práve tak si oni vyberajú vás. Kdežto na druhej strane sa môže stať, že vstúpite do miestnosti a tam ho zrazu stretnete. A v tú chvíľu vám bude úplne jedno že je blond, miesto čiernych vlasov, pretože bude neodolateľný svojím správaním a iskra jednoducho preskočí. Skúste si teda nejaké špecifické črty, ktoré sa týkajú vzhľadu odpustiť a možno sa na vás šťastie usmeje oveľa skôr.

Ste prehliadnuteľná

Nevystupujete z davu, ste taká šedá myška. Alebo naopak ste neustále obklopená svojimi kamarátkami? Aj to ho môže odradiť, aby vás oslovil. Práve tak, keď budete pôsobiť veľmi sebavedome a nedostupne.

A ako ho teda naozaj zaujať?

Buďte prirodzená

Ak túžite po vzťahu, ktorý bude perspektívny, rozhodne nestávkujte na veľmi odhaľujúce oblečenie. Nehrajte sa na niekoho, kým nie ste. Neberte si na rande ihlové podpätky, keď celý deň beháte v teniskách, nemuselo by sa vám to vyplatiť. Nielen, že vás budú nehorázne bolieť nohy, budú sa tvoriť pľuzgiere, ale tiež budete vyzerať na vysokých podpätkoch, na ktorých neviete chodiť, neprirodzene. Prirodzenosť vášho vystupovania bude ten najlepší prvý krok, ktorý môžete urobiť.

Buďte za dámu

Je skvelé, že sama zvládate všetko. Dokážete si odniesť tašky a máte zdravé ruky aj nohy, ale niekedy je potrebné nechať svojou emancipovanosť niekde pri ľade. Keď raz poviete nie, len málokedy sa stane, že sa vás potom už nabudúce neopýta znova a bude to brať ako automatickú vec. Pamätajte na to, že je potrebné byť a správať sa ako dáma. Nechcite všetko vyriešiť sama, ani všetko sama zvládnuť. Vždy je potrebné mať vedľa seba niekoho, kto vám tie vaše slzy utrie, kto vás objíme, ak sa budete cítiť na dne a kto vás rozosmeje, keď budete mať deň pod psa.

Buďte sama sebou

Skombinujte svoju prirodzenosť a dámu, ktorá vo vás drieme. Nebuďte vulgárna, nebuďte namyslená a nechcite napodobňovať niekoho iného. Neklamte o svojom zamestnaní, ani o svojich deťoch a minulosti. Nemuselo by sa vám to vyplatiť. Buďte sama sebou a buďte na seba hrdá, za to všetko, čo ste už v živote dokázala a prežila. Vážte si samú seba a verte, že potom budete aj na svoje okolie pôsobiť úplne úžasne a neodolateľne.

Zamerané na mužov

Nechajte tomu voľný priebeh

Nič sa nemá preháňať a rozhodne nemá zmysel tzv. tlačiť na pílu. Nemusí sa vám to vôbec vyplatiť. Našli ste niekoho, kto vás zaujal, kto sa vám páči. Mali ste prvú schôdzku, boli ste nadšení a pripravení pre čokoľvek. Lenže ten na druhej strane to môže byť trochu inak. A muži to väčšinou inak majú. Ženy majú tendencie o všetkom premýšľať a vymýšľať konšpiračné teórie, čo by sa mohlo alebo nemohlo stať. Lenže je potrebné si uvedomiť, že každý má nárok na svoje súkromie a svoje koníčky. Po prvej schôdzke nemôžete vyvíjať akýkoľvek nátlak, môže sa totiž stať, že ho len a len odradíte.

Nevymýšľajte konšpiračné teórie

Nevymýšľajte si, čo by sa mohlo stať, keby sa stalo niečo iné, alebo naopak. Nepremýšľajte nad tým, že ste niečo povedala a mali ste to povedať inak. Bola ste to v tú chvíľu vy a jednoducho ste to chcela urobiť a urobila. Život musíte žiť tiež trochu spontánne.

A ako spoznať, že o vás nemá záujem?

Niekedy sa stane, že aj keď budete spĺňať všetko, tak on to bude myslieť trochu inak. Keď započujete niektorú z nasledujúcich viet, je jasné, že je čas to zabaliť.

Vieš, ale ja mám teraz plno práce a iné priority

Nemusí to byť myslené zle, ale keď už vám začne hovoriť, že má nejakú inú prioritu ako vás, je asi celkom zrejmé, že to zas tak vážne nemyslí. Keď vás bude milovať, bude chcieť skĺbiť nielen prácu, kariéru, školu, šport ale aj vás.

Vieš, ja potrebujem voľnosť

Bojí sa, že mu zoberiete slobodu? Má strach z akéhokoľvek vzťahu? Títo ľudia majú svoju slobodu radi a nehodlajú na tom väčšinou nič meniť. Ono sa to možno niekedy zmení, ale musia k tomu dospieť. A ako je známe, zmeniť ho bude oriešok, ktorý sa vám nemusí podariť otvoriť.

Vieš, si skvelá, a preto si zaslúžiš niekoho oveľa lepšieho

Jedna veľmi obľúbená veta. Je to síce povedané tak, ako že to s vami myslí dobre, ale robí to len preto, že vás nechce raniť. Kto tiež stojí o prehnané a srdcervúce scény. Týmto oznámením vám dávajú jasne najavo, že oni vedia, čo chcú a vy to nie ste.

Vieš, je to všetko také komplikované

Môže sa stať, že rieši niečo komplikované, ​​zložité a životne dôležité, ale nesmie to trvať veľmi dlho, potom už je to totiž podozrivé.

Ak ste sama, choďte svojmu šťastiu naproti. V každom meste žije veľa zaujímavých pánov a mužov, ktorí môžu byť tým vaším princom na bielom koni, nezáleží na tom, či bývate v Prešove, Košiciach, Bratislave alebo napríklad v Banskej Bystrici. Chce to len sa nebáť, vyskúšať a začať.

[Kač]

Zdieľajte tento článok na: