Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Žena a strávenie Valentína

7.február 2017
Žena a strávenie Valentína

Rovnako ako ostatné prevzaté sviatky, aj Valentín má v našej krajine svojich odporcov aj podporovateľov. Nech už zastávate akýkoľvek názor, ak ste žena, môžete si z nášho článku vziať inšpiráciu, ako tento deň príjemne stráviť.

Aj keď pre vás Valentín môže byť dňom ako každý iný, prečo sa nechopit príležitosti a nejako si ho spríjemniť. Nezáleží na tom, či máte nejakého partnera, pretože vám ponúkneme tipy ako pre zaľúbené ženy s partnerom, tak pre single ženy, ktoré sa tiež rozhodne nudiť nebudú.

Zadaná žena

Dámy, buďme k sebe chvíľku úprimné. Asi nemáte pre svojho priateľa žiadny darček na Valentína, že? A čo takto, keby ste mu dali veľmi krásny darček, ktorý rozhodne neodmietne? Že neviete ktorý? Nebojte... Poradíme.

Ženy to s "bežnými" valentínskými darčekmi majú trochu zložitejšie než muži. Muž jednoducho kúpia ruže, šperk alebo čokoládu, ale čo žena mužovi? Američania minú na Valentína približne 19 miliárd dolárov. 54% žien kúpi svojmu mužovi sladkosti, 56% žien prianie, ale muži by určite radi niečo, čo si naozaj užijú. Čo mu trochu rozprúdiť krv v tele?

Vzhľadom na to, že Valentín padá na utorok, čo znamená pre väčšinu ľudí pracovný deň, odporúčame si svoje plány pripraviť na večer, čo sa vám mimochodom rovnako skvele hodí. Najprv by to chcelo nejaké dobré jedlo. Snažte sa do neho zakomponovať nejaké prírodné afrodiziaká, aby ste podporili jeho chuť. V každej krajine uprednostňujú niečo iné, ale môžete si vziať aspoň malý príklad - datle, med, pečené gaštany s korením a soľou, mandle, pistácie, kokosový orech so škoricou alebo cicer. Alebo do pokrmu pridať malý ždibeček vanilky, škorice, rozmarínu, klinčekov, mäty, korenia, zázvoru, šalvie, koriandru, saturejky, muškátového orieška alebo chilli. A nesmieme zabudnúť na čokoládu. Kto by nemal rád čokoládu?! Sladká bodka na konci chodov, či už v nejakom dezerte alebo pripravená napríklad ako horúca čokoláda... Ale stále platí to, že najväčším afrodiziakom je žena samotná. Preto váš plán bude pokračovať.

Po jedle budete potrebovať čas si chvíľu oddýchnuť, nalejte si teda dobré víno, ktoré vás oboch uvoľní, popr. čokoľvek, čo máte radi. Abstinenti pokojne môžu zvoliť ďalšie afrodiziaká a urobiť z nich čaj, napríklad ženšeňový alebo zázvorový.

Až jedlo trochu strávite, môžete sa vrhnúť na intímnosti. Darček, čo muža iste poteší je nová sexy bielizeň. Objednajte ju z internetu alebo si choďte nejakú kúpiť, pokojne do sexshopu, tam predávajú tiež veľmi zaujímavé kúsky a vôbec sa pri tom nemusíte hanbiť. Vyberte niečo neobvyklé, sexy, čo na vás váš priateľ nevidí každý deň. Až vás vyzlečie, iste ho to veľmi príjemne prekvapí, nabudí a vzruší.

Čerešničkou na torte potom bude krásny sex, kde by ste partnerovi mohli splniť jeho "tajné" priania. Každý chlap po niečom túži. Možno o niečom viete alebo to tušíte, tak ho prekvapte a doprajte mu, čo si praje. Ak netušíte, čo by to mohlo byť, pokojne sa ho spýtajte, otvorenosť je vo vzťahu aj v sexe veľmi dôležitá. Strávenie pekného večera zakončeného nežnosťami bude rozhodne váš partner považovať za dostačujúci a veľmi pekný darček k Valentínovi. Uvidí, že ste si s vymýšľaním dali nejakú prácu a nie len kúpili cukríky s prianím.

Valentínska večera urobí vášmu partnerovi radosť

Nezadaná žena

Ani single ženy nemusia na Valentína zúfať. Keď už má Valentín spájať ľudí dohromady, tak prečo neutužovat svoje priateľské vzťahy? Tento deň by sa mal stráviť s niekým, koho máte veľmi rady, a to nie len romanticky. Vytvorte si svoje plány so svojou najlepšou kamarátkou namiesto toho, aby ste doma smútili, že nemáte žiadneho priateľa, jedli pri tom zmrzlinu alebo čokoládu na tony pri televízii a premýšľali nad tým, ako je váš život nudný a o ničom.

Filmový maratón

Ako inak popísať Valentína dvoch najlepších single kamarátok než filmovým maratónom? Môžete sa celý deň váľať na gauči, nemusíte mať na sebe podprsenku, dokonca ani keď pôjdete otvoriť poslíčkovi s vaším objednaným jedlom! Pozrite si, buď nejaké série filmov, ktoré na seba nadväzujú (Harry Potter, Hobit + Pán prsteňov, Star Wars, atď.) A zaberú vám naozaj dlhú dobu alebo si vyberte zakaždým iný film, ale potom najlepšie nejaké horory. Keď totiž premýšľate o príšernom sériovom vrahovi alebo duchoch, ako môžete myslieť na to, že je podľa niektorých najromantickejší deň v roku a vy ste samy? Ťažko! Či už sa budete báť, smiať alebo sa rozprávať, budete sa pri tom cítiť dobre a to je podstata tohto dňa.

Relaxačný deň

Keď s niekým chodíte, míňate peniaze za to, aby ste spolu mohli ísť do peknej reštaurácie, tam si dali so svojou polovičkou dobré jedlo a pitie... Keď ste single, tieto peniaze si môžete usporiť a potom sa na Valentína s kamarátkou vydať na výlet do kúpeľov, kde sa budete cítiť ako bohyňa. Len pokoj, oddych, všetci vás obskakujú, bazén, vírivka a sauna, masáž a pleťové masky, no čo viac si priať? Nie je práve toto to najlepšie strávenie Valentína vôbec?

Opite sa

Neopíjajte sa preto, že ste smutné, pretože nikoho nemáte alebo vás pred Valentínom niekto nechal. Naopak. Oslavujte so svojou najlepšou kamarátkou, že si môžete užívať také super chvíle spolu! A keď už máte v sebe pohárik alebo dve, nikdy sa tak nezasmejete ako so svojimi najlepšími priateľmi, pravda? Či už idete do drink baru, namiešate si nejaké drinky doma alebo si jednoducho otvoríte víno... Len to s alkoholom veľmi nepreháňajte, viete, že to má nežiaduce účinky a váš super single Valentín by sa mohol premeniť v rieky sĺz a depresiu, popr. v ranné vstávanie s neznámym mužom v posteli.

Skúste niečo nové... alebo staré

Kedy naposledy ste boli na bowlingu? Alebo si zaspievať karaoke v miestnej krčmičke? Alebo ste možno chceli vždy niečo skúsiť, napríklad jazdu na koni? Oživte si činnosti, ktoré ste dlho nerobili alebo skúste niečo, čo ste vždy chceli urobiť, ale nikdy ste nemali odvahu... Berte Valentína ako šancu zažiť niečo úžasné a nezabudnuteľné, ​​aj keď ho neoslavujete so svojou polovičkou. Nakoniec si niektoré tieto veci užijete s najlepšou kamarátkou oveľa lepšie. A aj keď by ste sa s kamarátkou rozhodli, že medzi ľudí sa vám veľmi nechce, aj tak môžete naraziť na zaujímavé akcie a zľavy. Technicky vzaté sú určené pre páry, ale kto pozná, že nie ste pár? Nikto. A nejaké tie ušetrené peniažky si môžete usporiť napríklad na nejaký iný zaujímavý zážitok.

Jedlo, jedlo a jedlo

Buďte radi, že nemusíte ísť so svojím priateľom do drahej reštaurácie a minúť tam veľa peňazí. A tiež sa určite vyhnite valentýnskému nudnému rande na slepo (kde by ste možno nakoniec rovnako platili vy). Vyberte si vaše úplne najobľúbenejšie jedlo alebo reštauráciu a zájdite sa s kamarátkou poriadne napraskať. Samozrejme môžete navštíviť aj nejakú tú drahú reštauráciu, to už záleží len na vás, ale nie každý má tú možnosť dať za jednu večeru celú svoju výplatu. A ak radi varíte, pokojne si spolu môžete niečo uvariť, popíjať pri tom vínko (s mierou), pozerať na film a vo finále si dať vynikajúcu večeru a ušetriť ešte viac peňazí (ovšem nie času). Každého baví niečo iné a vy samy viete najlepšie, ako ste na tom práve vy dve. Pre tento deň sa zbavte myšlienok "To by som nemala, to nie je zdravé, budem tučná...", tie vám akurát pokazia náladu a pôžitok z jedla, ktoré vám chutí.

Nie ste obmedzení len na číslo dva, môžete pozvať aj ďalšie svoje single kamarátky a užiť si pekný večer. Len žiadna nesmie fňukať nad tým, že nemá muža, s ktorým by Valentín mohla stráviť, a tak teraz musí byť tu s vami. Pre vás je Valentín od toho, aby ste si užili čo najviac zábavy s ľuďmi, ktorých máte rady, odreagovali sa a trochu si možno aj odpočinuli.

A po Valentínovi môžete "vyraziť" na lov nejakého muža (tie slobodné z vás). Ak neviete, kde nejakého takého nájsť, skúste sa zaregistrovať na online zoznamku a možno vám nejaký padne do oka...

Zdroj:

http://www.yourtango.com/2017299230/5-ways-spend-valentines-day-your-best-friend

[Lil]

Zdieľajte tento článok na: