Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Rozmaznávajte ho!

15.jún 2015
Rozmaznávajte ho!

Každá žena chce byť rozmaznávaná a každý muž stále počúva rady, prečo má žene nosiť kvety a ako sa má vlastne starať o svoju partnerku. Ale čo muži? Sú dostatočne motivovaní pre vývoj vzťahu? Chcete si udržať dlhodobý vzťah? Urobte mu radosť, starajte sa o neho, venujte sa mu.

Vzťah je ako kvetina, ak ho budete zalievať, tak vám bude kvitnúť, v opačnom prípade umrie. Tiež by sa dalo použiť prirovnanie, že vzťah je ako kabelka. Na začiatku sa s ňou chválite, staráte o ňu, dávate pozor, aby sa neumazala, ale po čase si zvyknete a už ju beriete len ako súčasť svojho šatníka. Beriete ju automaticky, vidíte chyby a tiež sa môže stať, že ju jednoducho vymeníte. Keď si uvedomíte, že s ním chcete byť až do smrti, nakoniec zistíte, že s každým z nich vás čaká to isté. Budete prať špinavú bielizeň, zbierať ponožky po celom byte, atď. Keď ho proste a jednoducho milujete aj cez všetky maličkosti, dajte mu to najavo! Starajte sa o neho, ako sa stará on o vás. Keď už ste dospeli do štádia, kedy si myslíte, že ste s hľadaním skončila a našla toho pravého, potrebujete tiež vedieť ako je na tom on. Nehľadá ďalej? Ak obaja viete, že ste pre seba stvorení, dajte mu to najavo. Naučte sa s ním zaobchádzať ako v bavlnke. Skúste sa radovať z maličkostí, ktoré pre vás robí, bez toho aby vlastne vôbec musel. Na začiatku sa vám na ňom niečo páčilo, niečo vás zaujalo. Pripomínajte si to, spomeňte si na jeho prednosti, čo vám imponovalo a uistite o nich seba i jeho. Poznáte zákon pozornosti? Keď si poviete, že sa vám niečo páči, napríklad automobil, tak čo sa stane? Uvidím ho všade. Čo keď na ňom začnete hľadať chyby? Uvidíte ich všade a všetko vám bude málo. Neznamená to samozrejme, že ho nemáte kritizovať, ale je potrebné premýšľať v čom môžete a hlavne ako. Najhoršie čo môžete urobiť je, že ho budete pod nátlakom emócií urážať, budete mu hovoriť ako je neschopný, pretože vám namiesto dvoch rožkov priniesol len jeden a vy ste práve dnes chcela dva. Bude sa samozrejme brániť a nakoniec to skončí hádkou ale aj tu je dôležité brať ohľad. Inak si budete le vzájomne ubližovať.

rozmaznavajte_ho

Kritizovanie

Kritizujte ho bez emócií a radšej mu povedzte, že tá modrá košeľa je fajn, ale tá čierna by mu pristala viac. Ak budete chcieť kritizovať, robte to chytro.

Choďte s ním na futbal

Všetci máme nejaké koníčky a vo vzťahu je potrebné, aby sme sa im venovali. Baví ho futbal? Hokej? Čo vám bráni s ním vyraziť? Že tomu nerozumiete? Spomeňte si na majstrovstvá, to bolo zrazu trénerov v celej krajine. Ihneď všetci na gauči boli tí, čo prehrávali, alebo naopak dávali s pivkom v ruke góly. Skúste to, možno vás atmosféra nadchne a budete mať vo vzťahu ďalšiu novú aktivitu.

Zájdite s ním na jedno

Ak o to stojí a chce, aby ste išla ním, choďte. Jeho tým potešíte a prípadným konkurentkám ukážete, že majú smolu. Nikto nehovorí, že musíte sedieť niekde v zatvorenej a zafajčenej krčme. Môžete si spríjemniť večer posedením na záhradke. A ak vás bude viac, tak s jeho kamarátmi sa zaiste aj zasmejete.

Zacvičte si spoločne

Hovoríte doma neustále o tom, ako chcete cvičiť? Chváli si váš partner, ako je to na tom tréningu super? Máte ďalšiu jedinečnú príležitosť, ako mu dokázať, že vám na ňom záleží. Ak o to opäť bude stáť, bežte to vyskúšať.

Láska prechádza žalúdkom

Staré dobré porekadlo, ale ako funguje? Skúste ho teda prekvapiť niečím dobrým. Uvarte dobrú večeru, navoľte atmosféru, zapáľte sviečku.

Kúpte si niečo pekné na seba

Kúpte si nejakú peknú nočnú košieľku alebo nejaké pekné sexi oblečenie a poriadne sa mu v tom predveďte, určite nepohrdne ani masážou pre navodenie tej správnej atmosféry.

Umyte mu auto

Vonku slniečko a pekné počasie, ak máte tú možnosť a vhodné miesto, oblečte si bikiny a umyte mu auto. Určite bude veľmi milo prekvapený, potešený a naviac urobíte ešte užitočnú vec.

[kač]

Zdieľajte tento článok na: