Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Priateľ má milenku

11.august 2020
Priateľ má milenku

Prečo muži podvádzajú svoje priateľky? Objavili sme skutočné dôvody. A ako sa zachovať, keď to všetko praskne? Neunáhlite sa, čítajte.

Podvádzanie. To nie je vec týkajúca sa každého z vás. Prečo ale niektorí muži podvádzajú svoje priateľky? Priateľky môžu tiež podvádzať, ale dnes sa budeme baviť o mužoch.

Dôvody prečo muži podvádzajú:

V knihách, blogoch a každodenných rozhovoroch o tom, prečo muži podvádzajú, je veľa rád. Ak ste to ešte nezistili, nakoniec zistíte, že existuje mnoho dôvodov a nie je to tak zložité.

  • Intímna nespokojnosť je na prvom mieste.
  • Príležitosť robí zlodeja.
  • Kvôli telu a atraktivite milenky.
  • Priatelia sú tiež neverní.
    Chytajú druhý dych.

Majú všetci muži tajnú priateľku?

Nie, nie každý chlap má tajnú priateľku. Existujú muži, ktorí podvádzajú, ale sú tiež niektorí, ktorí sú verní svojim priateľkám. Muži podvádzajú z mnohých dôvodov. A existujú muži, ktorí by radi podvádzali, zatiaľ čo niektorí sa stali už expertmi v tomto umení klamu.

Ako sa zachovať, keď sa vám to potvrdí?

Môžete sa s ňou skúsiť stretnúť. Je to síce odvážne, ale na druhú stranu, nemáte už čo stratiť, iba získať, či o to naozaj stojíte. Môžete si o jeho milenke niečo zistiť, akým jazdí autobusom, vlakom alebo kam chodí cvičiť, kde pracuje. Bude to síce trochu mravčia práca, ale na druhú stranu to bude mať oveľa väčší efekt, ako keď sa s hysterickým krikom pustíte do svojho partnera, s otázkou: "Ako si to predstavuješ ďalej?". Verte, že nevie a povie vám nakoniec oveľa viac vecí, ktoré vlastne ani nechcete počuť a ​​ktoré vás len zrania. Ak budete na tisíc percent vedieť, že má naozaj milenku, mali by ste sa dostať v premýšľaní a taktike minimálne dva kroky pred neho. Skúste si s ním zahrať takú šachovú partiu. A až budete pripravené, zaútočte. Stretnite sa s ňou a s absolútnym nadhľadom ju oslovte. Najskôr ani jej nebude príjemná situácia, kedy bude len milenka, a preto by vám mohla k ich vzťahu povedať niečo viac.

Na čo si dať pozor?

Mobilný telefón má pri sebe neustále

Váš priateľ nosí svoj mobilný telefón pri sebe. Má ho chránený heslom a nikdy ho neopúšťa. Ak je to tak, má v ňom určite nejaké veci, o ktorých nechce, aby ste vedeli. To ako si stráži svoj mobilný telefón, by vás malo zaujímať, pretože tak zistíte, či má tajnú priateľku. Nezabudnite na to, že by mal mať možnosť veriť vám a vy by ste mali mať možnosť veriť jemu. Je ťažké získať a udržať si dôveru medzi vami, preto buďte obozretní, než sa pustíte do samotného odhaľovania možnej nevery.

Vaše spoločné fotografie nedáva na Facebook ani Instagram

Ste priatelia na Facebooku, ale máte pocit, že na jeho stránke nie je mnoho vašich spoločných fotiek. Akoby nechcel nejaký dôkaz, že vedie život s vami. Buďte opatrní na to, aký je váš chlap a ak je to tak, majte sa na pozore. Overte si prvýkrát, že máte všetko správne nastavené. Až potom sa pustite do pátrania, prečo vás nemá na svojich sociálnych profiloch. Nie je to preto, že si nie je istý svojím skutočných vzťahom a životom? Alebo proste len nechce, aby o vás vedela nejaká ďalšia žena?

Na určité hovory potrebuje súkromie

Väčšinu času, keď zazvoní telefón, nemá problém ho zdvihnúť, aj keď ste okolo. Existujú však hovory, pri ktorých sa zdá, že potrebuje súkromie. Pôjde tam, kde ho nepočujete, alebo nastaví telefón tak, že nemôžete vidieť, čo posiela. Často volanie tiež ignoruje. A ak nejaké náznaky vidíte, nemyslite si hneď o sebe, že ste paranoidná. Toto je totiž podozrivé správanie, ktoré si zaslúži vašu pozornosť.

Len občas na vás zavolá vaším krstným menom

Muži, ktorí žijú dvojitým životom, vedia, že ak používajú mená, môžu náhodou zavolať na jednu dievčinu menom tej druhej dievčiny. Ak vám teda nikdy nepovie vaším menom, ale oslovuje vás neustále iba zlato, miláčik alebo nejako inak, mali by ste sa mať na pozore.

Přítel má milenku

Ako spoznať, že vy ste naozaj len milenka?

Nikdy vás nezoberie na miesta, kde by mohli byť jeho priatelia.

Možno ste bola tajná priateľka a zo začiatku sa vám to mohlo zdať romantické, ale po nejakej dobe by ste sa mali mať na pozore. Ak to s vami myslí naozaj vážne, mal by byť ochotný vziať vás kamkoľvek medzi svojich priateľov.

Nikdy sa s ním nestretnete mimo vaše stanovené termíny

Zakaždým, keď mu zavoláte mimo čas, ktorý ste si naplánovali, prejdete do hlasovej schránky a tak tiež spoznáte, že nie je niečo v poriadku.

Nikdy vás nepredstavil svojim priateľom, rodine alebo spolupracovníkom

Ak ste spolu boli dlhšie ako mesiac alebo dva, je nepravdepodobné, že by nebola prinajmenšom jedna príležitosť, aby vás predstavil svojmu okoliu ako svoju priateľku. Malo by vás zaujímať, aby vás priviedol k jeho priateľom. Niektorým mužom to trvá dlhší čas, pokiaľ ide o rodinu. Ak ste sa s nimi nikdy nestretli, je to obrovské varovanie, že niečo nie je v poriadku, čo už pravdepodobne viete.

Vo svojej peňaženke má fotky svojej bývalej priateľky

Možno je táto žena väčšia súčasťou jeho života, než si sám pripúšťa. Keď sa ľudia dostanú do nového vzťahu, zvyčajne vyhadzujú fotky do koša alebo aspoň do škatule. Ak túto fotku nájdete, je to samozrejme nepríjemné, pretože ho nemôžete hneď konfrontovať, bez toho aby ste mu nedali vedieť, že ste narušili jeho súkromie. Ale až k tomu bude príležitosť, skúste sa na ňu nenápadne opýtať.

Ruší schôdzky s lacnými výhovorkami

Zrušenie termínov vašich schôdzok a trápne výhovorky sú znamením, že s vaším vzťahom nie je niečo v poriadku.

Nikdy vás nepozve domov

Ak váš priateľ žije sám alebo to hovorí, ale nikdy vás nepozve, malo by to pre vás byť varovanie. Ak je príliš rozrušený, aby vás pozval, dúfajte, že to je len kvôli neporiadku, ktorý je väčšina mužov schopná doma urobiť. Uistite sa, že je to len kvôli jeho špinavým ponožkám, ktoré skrýva, a nie kvôli niečomu inému.

Spolu ste len vo vopred vyhradený čas

Ste schopní ho vidieť neustále, stráviť s ním piatok, sobotu alebo nedeľu, lenže on nemá čas? Nikdy s vami nie je celý víkend, ale iba podľa vopred dohodnutého času? Tiež ak sa vidíte napríklad len v deň, keď má nejakú záujmovú aktivitu, nie je to dobré znamenie.

Spokojný partnerský vzťah bez problému nemá asi nikto nikdy. A ak zistíte, že má váš partner milenku, nepanikárte hneď. Aj keby ste mu na konci mali zbaliť veci a začať svoj nový život, Neunáhlite sa. Budete síce na pokraji svojich síl, vaše rozhodnutie, nech bude akékoľvek, bude správne. A nový partner na seba tiež určite nenechá dlho čakať. Alebo myslíte, že bude zložité sa potom zoznámiť s niekým novým? Skúste to, použite vedecký zoznamovací dotazník alebo partnerskú zhodu podľa zverokruhu.

[kač]

Zdieľajte tento článok na: