Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Pozor na neho! Tieto typy nebrať!

18.máj 2015
Pozor na neho! Tieto typy nebrať!

Pozor na neho! Viete, kedy už marníte čas? Viete, kedy a pred ktorým vziať nohy na ramená, aby ste sa vyhli sklamaniu?

Existuje veľa varovných signálov, ktoré s ružovými okuliarmi nevidíme a potom už môže byť neskoro. Je samozrejmé, že je ťažké sa s niekým rozísť, keď ho milujeme a ružové okuliare máme stále na očiach, ale pozor na signály, môže to mať horšie následky.

Alkoholik

Rád sa napije? Tak to nepotrebuje vysvetľovanie a komentár. Je samozrejme rozdiel medzi prežúrovaným alkoholovým víkendom, ale čo keď pije častejšie. Sama najlepšie spoznáte tú hranicu, kedy už je to až príliš.

Mlátička

Ak na svoju bývalú partnerku vystrel ruku, urobí to aj na vás. A ak to urobil raz, urobí to znova. A pozor, môže sa to časom aj stupňovať.

Sukničkár

Ak sa k vám dostalo z okolia, že podvádzal svoju partnerku a s vami si začal, aj napriek tomu, že bol ešte zadaný a mal priateľku? Potom verte, že sa nezmení. Myslíte si, že vy ste tá jediná a že sa ľudia menia? Nemenia. Ak to urobil raz, urobí to znova. Nebude mať problém to zopakovať, aj keď vy si budete stále myslieť, že ste tá jediná. Potom bude len záležať na vás, či zatvoríte obe oči a budete robiť, že to nevidíte, alebo budete utekať čo vám budú sily stačiť.

muz_frajer

Psychický vydierač

Žiť vedľa človeka, čo vás psychicky deptá a vydiera? Nič moc. Taký človek za to nestojí. Vaše sebavedomie klesne pod bod mrazu, budete sa cítiť ako najposlednejší človek na planéte. A zanechá vám to dosť šrámov na vašej psychike. Tak s takýmto tiež rozhodne nie.

Mamičkin maznáčik

Mamičkin maznáčik má vždy svojou ženu číslo jedna a tou je mamička. Nikdy nebudete lepšia vždy tam bude ona. Bude mu vyhovovať "mamahotel", kde je o neho postarané. Môže sa totiž venovať len sebe a svojim kamarátom a je o neho postarané. Ak spolu začnete bývať, budete mu jeho mamičku nahrádzať vy a navyše aj tak nikdy nebudete tá naj. Budete počúvať, ako mamička tú omáčku robí lepšie, ako tá vypraná bielizeň nevonia tak ako od mamičky.

Až veľmi dobrý

Každá z nás určite takého stretla. Väčšinou to bolo po nejakom nepodarenom vzťahu, kedy ste si povedala, že chcete jednoducho niečo iné. Niekoho dobrého, kto vás bude na rukách nosiť. Zo začiatku to mohlo byť zaujímavé, ale postupom času vás to začalo obťažovať. Začne robiť to, čo vy. Začne mať rovnaké záujmy, aby mohol byť s vami častejšie. Začne vás časom odpudzovať. Bude vás časom nudiť a budete mať po svojom boku muža bez vlastného názoru.

Bohém

Každá z nás chce, aby ju muž zabezpečil a to samozrejme aj finančne. Všetky chceme mať príjemný život, nestresovať a nehádať sa kvôli peniazom, ani neriešiť, či budeme môcť kúpiť dva alebo desať rožkov. Ak nebude schopný zabezpečiť rodinu, bude väčšinou nespokojný aj sám so sebou, budete počúvať o jeho neúspechoch. Môžete mu pomôcť s jeho osobným rastom, ale nikdy nebuďte s človekom čo sa nechce pobiť so svojim neúspechom sám, nebudete vedľa neho šťastná a bude vás brzdiť vo vašom rozvoji a rozletu.

Ten, čo má vždy pravdu

Tvrdo si stojí za svojím, aj keď je to blbosť? Ten tiež nebude ten pravý, budete musieť ustupovať vo svojom tvrdeniu a názoroch. Nikoho by určite nebavilo celý život nad všetkým mávať rukou a navyše si budete musieť priznať, že ste žena bez názoru. A tento človek určite ani nebude veľmi obľúbený v spoločnosti.

 [kač]

Zdieľajte tento článok na: