Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Módne výstrelky, ktoré vadia mužom

5.máj 2015
Módne výstrelky, ktoré vadia mužom

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, čo si o vašich módnych výstrelkoch myslia muži? A viete, čo patrí medzi také výstrelky, čo nevidia radi?

Radi sa podriaďujete módnym trendom, to je samozrejmé, ale viete, že pre niektoré nemajú muži vôbec pochopenie? A to, že rovnaký model nosí kdejaká celebrita vo svete ich jednoducho nenadchne ani nepresvedčí o opaku.

Balerínky

Podľa väčšiny mužov nepôsobia príliš žensky a nemajú ich radi. Nie je vraj krajší pohľad, než na ženu v podpätkoch, ktoré navyše opticky predlžujú a zoštíhľujú nohy.

Tenisky na podpätku

Topánka, s ktorou si muži nevedia rady, nevedia, kam ju zaradiť. Chápu ju ako športovú obuv, a preto teda vôbec netušia, prečo ten podpätok. Pre nich nepochopiteľné a hlavne nepraktické.

Aladinky

Alebo tiež nohavice nazývané háremky, nohavice háremského štýlu. Rozkrok je voľný a vytvára trochu nevzhľadnú kapsu. Sú síce pohodlné, ale pre mužov absolútne asexuálne. V týchto nohaviciach nie je možné vidieť vašu ženskosť, ktorá by podporila fantáziu mužov.

Väčšia veľkosť

Naše obľúbené maxi svetre. Muži ich nikdy nepochopia, nikdy nepochopia, prečo si brať na seba niečo o číslo väčšie, čo síce ležérne spadne z ramena, ale vyzerá ako vrece. Doma sa to k papučiam ešte pochopiť dá, ale do spoločnosti nie.

 modne_vystrelky

Traky

Pôsobia na nich neforemne a trochu podobne ako aladinky. Tie traky sú tam proste navyše.

Odhalený chrbát

Tu by sa asi pár mužov ozvalo, ale na väčšinu jednoducho pôsobia ako obrátený výstrih. Muži majú predsa len radi prsia a nie chrbát. A keď už odhalený chrbát, tak hlavne bez podprsenky.

Volánky

Akékoľvek volány okolo pása. Pridájú vám objem a urobia vašu postavu neforemnú. Každá žena je potom tučnejšia a nepôsobí práve sexi.

Veľké kruhy

Veľké kruhové náušnice. Nie je vraj nič nevkusnejšieho než obrovské kruhy, ktoré pôsobia lacno.

Veľmi tesné nohavice

Oproti väčším veľkostiam je samozrejme divné, keď sa napcháte do oblečenia, ktoré je o číslo menšie. Celú vás to obopne a ak nemáte dokonalú postavičku, tak toho aj veľa ukáže. A nie vždy to vyzerá vkusne a sexy.

Ružová šiltovka

Šiltovka áno, ale preboha, nie ružová ako pre malú školáčku.

[kač]
 

Zdieľajte tento článok na: