Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Letná láska...má šancu?

23.júl 2015
Letná láska...má šancu?

Ste sami ako kôl v plote? Tak čo niekam vyraziť? Vonku je krásne, prázdniny sú v plnom prúde. Či už máte radi hory, lesy, more, rybníky, festivaly alebo niečo úplne iné, máte jedinečnú možnosť sa zoznámiť. Atmosféra je v lete uvoľnenejšia, ľudia sú otvorenejší a tí nezadaní lovia. Snáď každý pozná Pomádu alebo Hriešny tanec. Oba filmy sú na tému letných lások a letného flirtu. Má to zmysel? Je možné, aby sa z letnej romance stal normálny pevný vzťah?

Láska sa objaví ako blesk z čistého neba, keď to najmenej čakáte. Ak túžite len po letnom flirte, nemali by ste sa týmto bleskom nechať zasiahnuť. Aj keď vám to bude pripadať divné a ako z nejakého romániku v televízii, je dobré dodržať určité pravidlá letného flirtu. V lete je to na pláži samý svalovec, ktorý má vypracovanú hruď, je opálený, zaliaty do slnečného jasu. Dovolenka je v plnom prúde, noci sú dlhé, všade samé párty a na pláži slečny v drobnych bikinách, priehľadných tričkách, krátkych sukniach. Vďaka veľkému svitu chuť na sex stúpa. Žijeme len raz, tak je možné si len tak nazávazně užiť. Ale je možné, aby takýto vzťah pokračoval aj ďalej? V letnej eufórii by ste nemali rozhadzovať sľubmi a robiť si prehnané ilúzie typu "Ak nezomreli, tak spolu žijú dodnes". Nestrácajte svoju úroveň a berte to len ako zábavu. Niektorí ľudia idú na dovolenku s jasným zámerom, a to užiť si letný flirt. Väčšina týchto lások má naozaj krátke trvanie.

Pravidlá letného flirtu

  • Nezamilujte sa, ak si chcete užiť, nepleťte do toho city. Ušetríte si nešťastné výlevy a vzdychanie, nekonečné premýšľanie o svojom princovi a zostanú vám len príjemné spomienky. Ak vám niekto bude niekde šepkať, ako že toto ešte nikdy necítil, zoberte nohy na ramená a pozrite sa, ako je na tom s vízom či zelenou kartou.
  • Ak ste zadaní, je to dosť veľké riziko a je len na vás, či ho chcete pokúšať . Myslite dopredu na to, že môžu prísť nedozierne následky.
  • Keď si myslíte, že románik s cudzím mužom vám nejako môže vyrovnať "skóre" vo vašom partnerskom vzťahu, nerobte to, budete sa potom cítiť ešte horšie ako predtým. Nerobte to z pomsty ani z trucu, k ničomu vám to nebude .
  • Ak to chcete aj cez to všetko, užite si to. Raz na to budete spomínať.

leto_laska

Nesľubujte si nič a neočekávajte od toho niečo viac

Buďte realisti s nohami na zemi a buďte úprimní aj k sami sebe. Nie je predsa normálne, keď vám niekto po týždni vyzná lásku a hneď si pôjdete vyberať svadobné šaty, pripravovať pozvánky a vyberať dátum. Nečakajte od flirtu nič než krátkodobé pobavenie, nesľubujte. Väčšina žien nie je tak naivných, aby po 14tich dňoch plného sexu očakávala ponuku na sobáš a kúpnu zmluvu na dom. Zabudnite na výmysli o osudovej láske a vyhliadky spoločného staroby. Ak vás začne zahlcovať takými řečičkami, nie je to v poriadku.

Športujete?

Šport môže byť jedna z príležitostí, ako si pripraviť pôdu pre nezáväzný prázdninový flirt.

Snažte sa o originalitu

Keď sa vám podarí nadviazať kontakt, zapojte fantáziu a ukážte, že nie ste jeden z davu. Buďte originálnejší, máte väčšiu šancu tým zaujať a eventuálne váš románik pretiahnuť na dlhšiu dobu. Konkurencia je veľká. Ak nechcete v romániku pokračovať a bol to pre vás len letný flirt, tak proste nedávajte číslo, vyhnete sa tak tomu, že vás bude druhá strana ďalších niekoľko týždňov či mesiacov uháňať zbytočnými otázky. Najrozumnejší a najbezpečnejší je v tomto prípade email. Necháte si tiež zadné dvierka a aj keby, tak email potom jednoducho čítať nemusíte.

Pozor na riziko

Veľkým rizikom letného romániku sú sexuálne prenosné choroby. Pravidelne každý rok dochádza k prudkému nárastu sexuálne prenosných chorôb v období leta a letných prázdnin. Dostatočná zásoba kondómov by teda pre vás mala byť samozrejmosťou. Predstava, že za skúseného ste tu len vy a vaša vyvolená je nevinná kvetinka, je značne naivná. Môže to mať neskôr veľmi nepríjemné následky.

Viete, ako si urobiť rituál, ktorý vám privolá letnú lásku?

Najlepšie o polnoci, zapáľte sviečku - v utorok ružovú, keď chcete lásku, v stredu červenú - pre zdravie, vo štvrtok zelenú - pre lepšiu prácu, v piatok a sobotu môžete páliť akúkoľvek. V nedeľu zapáľte modrú sviečku . Tá vás zbaví všetkého zlého. Použite metličku, ktorou si zametiete v kruhu okolo seba, vymetiete zlo a budete čerpať energiu. Prajte si so sviečkou v ruke a potom ju sfúknite a zapite to vodou. Najdôležitejšia je viera. Musíte byť na toto kúzlo vykúpaní a mať čisté oblečenie, nesmiete si priať nič zlé, aby sa to proti vám neobrátilo.

[kač]

Zdieľajte tento článok na: