Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Zoznámte sa na zájazde pre singles

1.august 2014
Zoznámte sa na zájazde pre singles

Čím ďalej viac sa rozmáha biznis cestovkám organizujúcim zájazdy pre singles. Tie ponúkajú mnoho aktivít, od výletov po dlhej dovolenke skupinkám ľudí, ktorí sú sami a nechcú sedieť doma v kúte.

Ľudia žijúci sami bez partnera, bez rodiny, ktorí nechcú na dovolenke prekážať zadaným priateľom, zároveň si netrúfnu vyraziť na dovolenku úplne sami, môžu využiť širokú ponuku zájazdov pre singles. Výber je naozaj rozmanitý, po krátkom prieskume trhu zistíte, že existujú špecializované cestovné kancelárie orientujúca sa výhradne na singles, a že niektoré ponúkajú cesty pre nezadaných ako svoj ​​vedľajší produkt.

Výhody zájazdov pre singles

  1. Všetci sú nezadaní. Ako už z názvu je zrejmé, na zájazde budú alebo by mali byť všetci nezadaní. Teda šanca stretnúť tu svoju lásku, je veľmi vysoká.
  2. Každý člen partie pochádza odinakiaľ. Na podobné akcie sa schádzajú ľudia zo všetkých kútov republiky, pravdepodobnosť, že by ste sa s niekým poznali, je minimálna. Po spoločne prežitom príjemnom zážitku sa môžete s novými priateľmi vzájomne navštíviť a spoznať nové miesta.
  3. Spoznáte nové kraje. Vďaka zájazdom vyrazíte tam, kam by vás samých nenapadlo ísť.
  4. Aktívne strávite svoj ​​voľný čas a vyskúšate si činnosti, do ktorých by ste sa sami od seba nepustili.

Ak máte z pracovných alebo iných dôvodov málo času, môžete si nájsť dvojdňové alebo jednodňové výlety pre singles. Princíp zostáva rovnaký, 90% návštevníkov je nezadaných. Všetci sa chcú baviť, zabudnúť na svoje všedné starosti, odreagovať sa v partii príjemných veselých ľudí a u toho sa zoznámiť. Neznamená to len nájsť si partnera, ale stretnúť novú kamarátku a ísť s ňou do divadla alebo kamaráta, ktorý bude chcieť ísť na motokáry.

singles

„Po štvorročnom vzťahu som sa s priateľom rozišla. Hoci som ten ťažký krok urobila ja, bola som na dne. Potrebovala som rozptýlenie a spoznať nových ľudí, "rozpráva Lucka, ktorá vyšla na výlet po horách. Hovorí, že vzťah nehľadá, ale našla tú novú kamarátku Olin a teší sa, až ju navštívi u nej doma.

Záleží len na vás, na základe akých kritérií si zájazd vyberiete. Existujú zájazdy pre seniorov, ktoré ponúkajú samozrejme odlišné činnosti a inak náročné aktivity ako výšľap do Vysokých Tatier pre tridsaťročných.

Deti vezmite so sebou

Ak máte deti a nie je, kto by vám ich chránil, môžete si vybrať taký zájazd, kde je zabezpečená aj starostlivosť o deti. Vaše ratolesti budú môcť vyraziť s vami a nebudú sa cítiť opustené alebo odstrčené a vy si užijete výlet bez výčitiek svedomia. "Na podobné akcie čas od času vyrážajú oteckovia alebo mamičky aj so svojimi potomkami," poznamenáva sprievodkyňa Anna z nemenovanej cestovnej kancelárie a dodáva "Veď deti sú našou najväčšou radosťou a nemali by sme ich odstrkovať." Navyše ak chceme spokojný vzťah, musí naša vyvolená prejsť zaťažkávacou skúškou nekompromisnej päťročnej dcérky a kritického nie oveľa staršieho synčeka. Keď to nevydrží na zájazde, ako by sa s nimi vyrovnala doma? Alebo za desať rokov až na ne príde puberta? A čo desivý príbeh Macochy? Ten by sme si mali neustále pripomínať.

„Rozvedený som bol osem rokov, potom som sa dvakrát spálil. Tľapli sme si so synom, že ďalšiu novú mamičku, ktorú privediem, musí schváliť. Tak som ho vzal pre istotu so sebou ako svojho odborného poradcu, "vysvetľuje Vašek, prečo na cyklovýlety vzal aj svojho pätnásťročného syna Jakuba.

V živote nie je nič prekážka, záleží len, ako si s tým my poradíme. Ak niekto z nás zostal súhrou okolností úplne sám, môže s tým niečo urobiť. Veď na svete žije šesť miliárd ľudí, tak prečo plakať v rohu?

[paf]

Zdieľajte tento článok na: