Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Halloween a svadba? Prečo nie!

29.október 2021
Halloween a svadba? Prečo nie!

Pokiaľ vy a váš snúbenec milujete všetky veci súvisiace s jeseňou, dušičkami a Halloweenom, stojí za to porozmýšľať nad strašidelnou svadbou a strašidelnými nápadmi pre tento veľký deň. Pary, ktoré hľadajú niečo netradičné zistia, že Halloween je skvelý deň pre uzavretie sobáša.

V tomto ročnom období nie sú svadby príliš žiadané, a preto by ste mohli nájsť cenovo výhodné a skvelé ponuky. Že sa nebudú hostia môcť dostaviť? Halloween nepredstavuje problémy s cestovaním ako ostatné veľké sviatky, ako sú Vianoce a Nový rok. Október vám navyše dáva príležitosť pracovať s úžasným množstvom kvetov a plodov. Je možné ich použiť ako dekoráciu rovnako tak, ako čerstvé miestne suroviny. Najlepšie na tom je, že neexistuje správny alebo zlý spôsob, ako naplánovať svadbu na tému Halloween. Môžete si všetko urobiť podľa svojej predstavy.

Aby ste si veci uľahčili, môžete zúžiť svoje možnosti tým, že zvážite, či sa chcete prikloniť k roztomilej, rustikálnej jesennej téme alebo strašidelnej halloweenskej výzdobe. Voľba je len na vás!

Halloweenske svadobné nápady

Pozvánky s tematikou Halloweenu

S takýmito pozvánkami neurobíte chybu a dostanete svojich hostí do tej správnej nálady. Využiť môžete aj kreatívne oznámenia s výzvou na oblečenie.

Čierne, fialové a oranžové kvetinové dekorácie

Kytica alebo kvetinová výzdoba, je to len na vás - ale zvážte použitie čiernych, oranžových alebo tmavo fialových ruží. Určite sa budú odlišovať od tradičných farieb, ako je ružová a biela a dodajú dokonalý slávnostný nádych, ktorý hľadáte.

Pečivo s halloweenskou tematikou

Tématické dobroty nielen dodajú sviatočnú náladu, ale tiež zväčšia túžbu vašich hostí po nebezpečne lahodných sladkostiach. Maškrty sú vysoko prispôsobiteľné, takže si ich môžete prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašej téme a miestu. Pre "creepier" cookies môžete použiť detailné očné buľvy, desivé lebky a podobne. Rozhodne sa pobavíte.

Desivá servírovacia tortová sada

Plánovanie svadby znamená myslieť na každý nepatrný možný detail. Pri vyberaní riadu a príborov, ktoré budete chcieť použiť, nezabudnite vybrať vhodnú servírovaciu sadu na túto tému. Konieckoncov sa môže stať, že vás odfotia, ako ju používate, takže sa uistite, že je to niečo, čím sa chcete pochváliť.

Svietnik - lebka

Detailné svietniky lebky sú na svadby skvelé, pokiaľ chcete navodiť temnejšiu tému. Desivý pocit je možné vyvolať rozmiestnením niekoľkých svietnikov na celej ploche, kde sa svadba bude odohrávať.

Svadobná kniha s lebkou

Knihy hostí sú sladkou pamiatkou, do ktorej sa môžete pozrieť roky po vašej svadbe. Tak prečo si neužiť trochu zábavy? Ak chcete túto tradíciu oživiť, môžete požiadať priateľov a rodiny, aby spísali svoje obľúbené halloweenské tradície a recepty a podelili sa o nich štandardnými prianiami a radami.

Vyzdobte si svoju svadobnú tortu

Ozdoba na tortu "Kým nás smrť nerozdelí"

Krása tortových topperov je v tom, že je ich toľko a je z čoho vyberať.

Svadobná torta s témou zberu tekvíc

Tak výborná torta! Ak sa vaša predstava svadby inšpirovaná Halloweenom prikláňa skôr k "jeseni" než ku skutočnému sviatku, skúste využiť sezónnu úrodu. Svoju tortu môžete ozdobiť rozkošným párom tekvíc a tiež sortimentom lahodného ovocia.

Padajúce jesenné lístie na svadobnú tortu

Ďalším návrhom pre rozkošnú svadbu s jesennou tématikou je nádherná torta inšpirovaná meniacimi sa listami sezóny. To by fungovalo dobre pre páry, ktoré chcú klasickú bielu tortu so zvláštnym nádychom.

Čierna svadobná torta

Ďalšou odvážnou možnosťou je ultra elegantná čierna torta. Nielen, že upúta pozornosť, ale môže byť tiež použitá ako nádherné pozadie pre akýkoľvek pútavý dekor, ktorý na torte chcete.

Čiernobiela svadobná torta

Na bielej torte nie je nič zlé. Stále môžete pracovať s vašim motívom pridaním čiernych, pútavých dekorácií. Pokiaľ nie ste fanúšikom motýľov alebo čiernych ruží, môžete ísť aj do netopierov.

Krabičky na prstene ako rakvy

Tematické krabičky na prstene sú jednoducho príliš roztomilé na to, aby ste sa ich vzdali. Môžete si ich prispôsobiť tak, aby vám čo najlepšie vyhovovali a nechať si ich ako roztomilú pamiatku na svoj deň.

Jesenné vonkajšie stolovanie

Vaša čarodejnícka skupinka sa zamiluje do jedla v krásnej prírode. V porovnaní s celodenným sedením vo vnútornom priestore to bude závan čerstvého vzduchu. Príroda tiež zlepší náladu, najmä keď zapadne slnko.

Čierne svadobné oblúkové závesy

Svadobný oblúk, altánok, akokoľvek to hovoríte, hrá kľúčovú úlohu svadobného obradu. Dokonale môže tiež okoreniť vaše svadobné fotografie. Okrem čiernych závesov a svetielok môžete použiť aj kvety vo farbách drahokamov a mini dekoračné tekvice.

Sušená kytica

Tématicky zaujímavé sú kytice tmavej farby. Tmavé, sušené kvety posúvajú všetko ešte o krok ďalej tým, že poskytujú strašidelný pocit "mŕtveho a rozkladajúceho sa", vďaka čomu si užijete svoje predstavy o mŕtvej neveste.

Historické miesta

Hrady a staré katedrály sú z nejakého dôvodu obľúbenými miestami. Tieto miesta ponúkajú určitý druh "gotickej krásy", ktorá je ideálna pre svadbu s tematikou Halloweenu. Klenuté stropy a staré chodby vám tiež poskytujú množstvo priestoru na zdobenie. Pamätáte si výzdobu Veľkej siene vo filmoch o Harrym Potterovi? Inšpirujte sa.

Bojíte sa strašidelných miest?

Jedálenský stôl s motívom Harryho Pottera

Môžete spojiť strašidelnú svadbu s prvkami z kúzelníckeho sveta Harryho Pottera. Vašich hostí určite zaujme pastva pre oči inšpirovaná filmom.

Halloweenské lampióny

Čo je to za Hallooween bez lampiónov? Nielen, že sú sviatočnými stálicami, ale aj neuveriteľne všestrannými dekoráciami. Môžete na ne vyrezať čokoľvek, od mien, cez iniciály až po dátum. Pokiaľ chcete na svadbe praktické aktivity, môžete tiež nechať hostí, aby si na určených staniciach vyrezali svoje vlastné tekvice.

Bar s lekárnickou tematikou

Lektvary pre vyprahnutých? Poďte si pre svoje lektvary! Ponúknite hosťom lahodné, čarodejnicami schválené zmesi. Pohrávanie sa s pútavými farbami tiež urobí zo stanice fantastickú kulisu pre obrázky na Instagrame.

Čierna svadobná ulička

Zvážte zladenie všetkých farieb do čiernej, tmavých odtieňov oranžovej, fialovej a červenej.

Ceduľa v tvare rakví

Ceduľa v tvare rakvy prinúti hostí, aby sa zaujímali, či nedorazili skôr na pohreb než na svadbu. Ak sa váš obrad bude konať v noci, zvážte pridanie LED svetiel pre svetelný efekt.

Fialová dymovnica

Strašidelná šedá hmla je skvelá do filmov, ale nie pre svadobné fotografie. Pokiaľ chcete pre svoje fotky použiť dymové bomby, skúste použiť žiarivé farby s halloweenskou tematikou, ako sú pomaranče, fialové a červené, aby boli pútavé.

Neónový nápis "Do smrti"

LED osvetlenie sú pre svadobné miesta ideálne. Predovšetkým, keď sú farebné. Hraním sa s farbami a slovami totiž môžete svojim fotografiám s minimálnou námahou pridať skutočne na nezabudnuteľnom pozadí.

Strašidelná modrá

Už vás nebaví čierna a oranžová? Vyskúšajte strašidelné modré osvetlenie. Ponúka nenútené prostredie. Ak chcete zabodovať, môžete pridať ďalšie podsvietené dekorácie, aby ste vytvorili desivé siluety a tiene.

Sviečky v sklenených fľašiach

Sviečky v kombinácii s luxusnými zlatými príbormi a čiernymi taniermi kričia "sofistikované upírske stolovanie!" Jeden zábavný návrh je získať taniere citlivé na teplotu, meniacu farbu. Predstavte si výraz v tvári vašich hostí, keď ich tanier náhle začervená.

Vezmite sa na Halloween?

Svietniky z kostí

Pre grotesknejšie Hallo-svadby sa snažte použiť kosti kdekoľvek a kedykoľvek môžete. Pomôže to vytvoriť znepokojivú a ponurú atmosféru.

Pavúčie lustre

Stále chcete trochu tradičnej bielej? Nahoďte pavučiny. V závislosti na tom, ako ich používate, môžu pavučiny pomôcť vytvoriť miesto, ktoré bude pôsobiť strašidelne alebo podivínsky.

Kocky ľadu do nápojov v tvare lebky

Nudné obyčajné kocky ľadu sa na halloweensku svadbu nehodia. Investujte do desivých výrobníkov ľadu v tvare lebky, aby ste oživili poháre punču a ďalších nápojov.

Dekor tekvicové uličky

Tekvica, tekvica, veľa tekvíc! Mnohí nevedia, že môžu byť rôznych farieb od modrej, bielej po čiernú. Môžete ich použiť na zafarbenie celého obradného miesta.

Halloweenské družičky

Ak sa nechcete vzdať bielych šiat, a napriek tomu túžite po halloweenskom dress code, zvolajte svoje družičky. Nechajte ich obliecť tmavo fialové alebo čierne šaty. Nosením oranžových kvetov tému ešte doladíte.

Svietiace listy

Urobte si vlastnú svadobnú výzdobu, ktorá môže byť aj skvelým zdrojom zábavy. Tento jednoduchý nápad vás nebude stáť mnoho a môžete si ho upraviť podľa svojho. Buďte kreatívni a nebojte sa farebných kombinácií.

Fialový LED strom

Vianočnému stromčeku nikto neodolá, takže to vezmite touto logickou cestou. Kto odolá tomu halloweenskému? Okrem LED svetiel môžete pridať všetky druhy strašidelných bublín a ozdôb, o ktorých si myslíte, že by zodpovedali téme. Môžete tiež pridať ceduľky s menami hostí.

Tematické fotenie

Halloween je predovšetkým o obliekaní, tak prečo nevyužiť tradície na vašej svadbe naplno? Vy a manžel môžete dokázať, že ste skutoční halloweenski majstri.

Čierny kovový lampáš

Jednoduché, napriek tomu účinné! Lampióny sú vždy skvelé na navodenie nálady a môžete si zvoliť s veľkého množstva veľkostí. Môžu slúžiť aj ako dekorácia na stôl alebo do uličky.

Čierne svadobné šaty

Kto môže zabudnúť na svadobné šaty? Nejde o miesto konania. Ľudia budú čakať na vás a vaše svadobné šaty. Preto je dôležité vybrať si niečo, vďaka čomu sa budete cítiť neuveriteľne sexy a silná! A verte alebo nie, čierne svadobné šaty nie sú vyhradené iba pre svadby inšpirované Halloweenom.... trend sa ujal! Akonáhle nájdete šaty, ktoré sa vám páčia, môžete ich posunúť o krok ďalej tým, že ich doplníte kvetinami v odtieňoch drahokamov, ozdobami hlavy alebo tmavými perami!

Oslávte s priateľmi Halloween! Vyrazte dnes večer do baru, kde budete mať skvelú príležitosť sa zoznámiť!

[ivi]

Zdieľajte tento článok na: