Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Ako spoznať, že vás tajne miluje?

21.február 2017
Ako spoznať, že vás tajne miluje?

Myslíte si, že vás tajne miluje? Akých signálov si všímať?

Hľadanie dokonalého partnera je ako hľadanie vody na púšti alebo hľadanie pokladu na pustom ostrove. A pritom ten ideálny partner alebo partnerka, môže byť niekde blízko vás, len vy ho/ju nevidíte. Alebo dokonca ani nechcete vidieť. Ideálnym partnerom môže byť váš najlepší priateľ alebo vaša najlepšia priateľka, ktorých poznáte už mnoho rokov a beriete ich len ako kamarátov. Nikdy ste si nepripustili, že by to mohol byť ten pravý alebo tá pravá. Akých signálov si teda všímať, aby ste začali vidieť, že je do vás tajne zamilovaný alebo tajne zamilovaná? Ideálny partner by mal byť zároveň aj najlepším kamarátom alebo kamarátkou. Mal/mala by k vám mať úctu, vaša komunikácia by mala byť automatická a nie strojená. Mali by ste mať k sebe dôveru a predovšetkým by ste sa mali mať radi.

Podľa čoho môžete spoznať, že vás miluje?

Rýchle zhrnutie v pár stručných bodoch:

 • Nebojí sa očného kontaktu s vami.
 • Veľa sa usmieva a vníma vás.
 • Neotáča sa k vám chrbtom.
 • Nemá problém nájsť zámienku v tom, aby sa vás letmo dotkol/dotkla.
 • Bude z vás nervózny.
 • Má záujem o to, aby s vami hovoril/hovorila. Pýta sa.
 • Nebojí sa komplimentov, nebojí sa vám nejakým spôsobom povedať, ako vám to pristane.
 • Bude sa na vás usmievať, len na vás.
 • Chce kvôli vám vyzerať dobre.
 • Žiarli.
 • Dáva vám darčeky, snaží sa vás akokoľvek potešiť.
 • "Čo sa podpichuje, rado sa máva."

Hľadáte stáleho partnera? Tak by ste sa mali zamerať predovšetkým na nasledujúce:

Vaše oči dokážu povedať všetko

Áno, očný kontakt je veľmi dôležitý. Nie slová, ale oči sú oknom do duše. Všimli ste si niekedy, že tí najlepší priatelia sa vám pozerajú dlho do očí? Pohľad dokáže vyvolať náklonnosť a dokáže vyvolať aj emócie. V medziľudských vzťahoch je veľmi dôležitý.

Neustále sa upravuje

Aj muži sa upravujú, aby zaujali. Je normálne, že ak sa chcú muži alebo ženy zapáčiť, riešia svoj vzhľad. Odstraňujú si smietky, ženy si kontrolujú odstávajúce vlasy a rozmazanú maskaru. Chcú vyzerať dokonale.

Červená sa

Je to také to roztomilé gesto, predovšetkým potom u dievčat. Všimli ste si niekedy začervenanie, keď ste zložili kompliment alebo keď ste ho naopak dostali? Ak niekto k niekomu skrýva svoje city, tak také začervenie ho alebo ju ľahko odhalí a prezradí vám, že pre vás majú slabosť.

Nič nie je nemožné

Ak sa vám niečo stane alebo potrebujete sebamenšiu oporu, bude vám na blízku a bude sa vám snažiť pomôcť. Aj keby to bolo len po psychickej stránke. Bude sa vám snažiť pomôcť po všetkých stránkach. Keď si zlomíte nohu, pôjde za vami aj 200km, aby bol/bola s vami a podporili vás.

Vníma vás

Pozná, čo máte radi, aký je váš obľúbený film, farba, kam by ste sa vydali na dovolenku, aké sú vaše záujmy a samozrejme aj aké sú vaše slabé stránky. To všetko vie a o to všetko sa zaujíma. Takže buďte svoji.

Vie o vás takmer všetko

Máte vy aj on Facebook? Tak to spoznáte, ak vám stále niečo lajkuje a je medzi prvými. A to platí nielen čo sa lajkovania týka, ale aj pridávania komentárov.

Vo dne v noci dokáže pomôcť

Je zadaný/zadaná, ale dokáže vám pomôcť za akýchkoľvek podmienok? To asi nebude len tak, nemyslíte?

Milostný život

Rieši s vami milostný život. Toto je ošemetná téma, tu je potrebné odhadnúť, či si len nepotrebuje vyliať srdiečko a vy ste prvý na rane. Ak je napríklad zničený/zničená z rozchodu, plače vám na ramene, tak to asi nebude žiadne extra gesto, že vás tajne miluje. Ale ak s vami rieši to, ako jeho/jej vzťah nefunguje, ako by to mohlo byť úplne iné a že hlavne vy ste úplne iní, môže to byť ten správny náznak toho, že je do vás zahľadený.

Tajná láska

A keď mu/jej ide len o jedno?

Ak im ide len o jednu určitú akciu, tak sa stretnete s určitými signálmi, ktoré ho alebo ju odhalí. Kedy sú pripravení len uloviť svojou korisť?

Postoj suveréna/suverénky

Ruky v bok sú dôkazom toho, že majú sebavedomie. Dokazuje to len jedno, a to, že sú pripravení svoju korisť uloviť teraz.

Okrúhle predmety

Ak sa pohráva s hrnčekom alebo pohárikom. Hovorí sa, že keď sa dotýka nejakého okrúhleho predmetu, tak myslí len na to jedno.

Dotyky

Nenápadne sa dotýka svojej tváre, keď je to fajčiar, tak bude fajčiť častejšie a tiež bude upíjať svoju kávu alebo iný drink pomalšie. Nebude sa báť dotknúť aj vás. S vývojom celej situácie si bude istejší a istejší a jeho gestá budú viditeľnejšie.

Oblečenie

Toto sa týka skôr slečien a pani, či dorazia v extra krátkej mini, kratučkom triku a vysokých podpätkoch, s výrazným líčením, tak to hovorí samo za seba. Keď sa k tomu pridá koketnosť a vyzývavé správanie, je to jasné. S takou by ste asi na trvalý vzťah veľa šancí nemali.

Dnešná rýchla doba

V dnešnej dobe je všetko rýchle, aj zoznamovanie, vzťahy a láska vôbec. Ak ste teda mali prvú schôdzku a prebehli nejaké signály, viete, kedy je vhodné sa ozvať? Na to, že ste zaujali a chce sa vidieť znova máte zhruba tridsať šesť hodín. Ak sa vám teda do tej doby ta dotyčná alebo ten dotyčný neozve, už asi ani nemusíte dúfať, že by sa tak ešte stalo. A väčšinou sú to muži, kto je neodbytnější a kto dúfa v druhé a ďalšie rande.

Čo očakávate?

Je samozrejmé, že ak idete na nejakú schôdzku, tak je hlavne dôležité vedieť, čo od nej očakávate. Niekto bude hľadať vzťah na celý život a iný na jednu noc. Keď už sa spolu bavíte, je dôležité všímať si aj neverbálnu komunikáciu, tzv. gest. Niekedy takého sukničkára alebo ženu, ktorá to chce len striedať, odhalíte celkom ľahko. Inokedy vám to bude pár schôdzok trvať. Nie všetci, ktorí sa zoznamujú, chcú vzťah na celý život a s tým je potrebné počítať, ak na nejakú schôdzku pôjdete. Ak chcete stály vzťah, môžete sa začať zoznamovať tiež tu.

[kač]

Zdieľajte tento článok na: