Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Ako spoznať neveru?

24.august 2015
Ako spoznať neveru?

Je to pravda, alebo je to len vaša mylná domnienka? Nemá niekde nejaké rozptýlenie? Možno vďaka každodennému stereotypu vyhľadáva nejaké spestrenie. Možno to je aj taká nepochopená partnerská dohoda v teórii tzv. voľného vzťahu. Ako spoznáte, že vám neklame a že je len váš/vaša? U mužov je vraj hlavnou motiváciou nevery nespokojnosť s intímnou stránkou. Ženy sa do nevery vrhajú len vtedy, ak trpia ich emócie.

Pár drobností, ktoré vás upozornia na to, že je niečo zle

Schováva pred vami telefón

Schováva telefón a berie si ho všade so sebou? Stráži ho ako oko v hlave? Berie si ho aj do sprchy, keď ho skôr nechal/nechala pokojne ležať na stole? To je trochu divné, určite to nebude tým, že mu/jej volá šéf alebo mamička, aby prišiel/prišla na obed. Toto robia nevernice a neverníci najčastejšie.

Večer sa neozýva

Vyrazí na "služobnú cestu", padne určitá hodina a je nedostupný alebo jednoducho len neodpisuje. Nie je to divné?

Vyhovára sa doma na prácu

Všetci máme veľa práce, ale zároveň si každý z nás nájde počas dňa tú chvíľočku na to, aby skontroloval mobil, či mu niekto nevolal či nepísal. Je jasné, že občas musíte zostať v práci o niečo dlhšie, ale nemusí to byť predsa každý deň.

Náhle sa stará o svoj ​​vzhľad a vonia sa

Ešte pred pár dňami, týždňami, mu/jej bolo jedno, čo si vezme na seba. Mužovi nepripadalo divné nosiť to isté tričko aj tri dni, neholil sa a teraz je to inak. Ako je možné, že sa váš partner/partnerka naraz zmenili? Pozorujú sa v zrdcadle, holí sa denne, vonia... asi sa chcú niekomu páčiť. A je teda otázka, či je to kvôli vám alebo niekomu inému.

Objavuje nové záujmy a koníčky

Jednalo sa o gaučový typ a zrazu je to inak? Chodí do fitka, solárka, behať, prehodnocuje jedálniček a chce skúšať rôzne typy aktivít. On asi potrebuje zmenšiť alebo najlepšie odstrániť pivný pupok a ona väčší zadok, ktoré im v rámci ich spoločných večerov pri telke narástli. Snažia sa vyzerať lepšie. Niekto to môže mať vďaka svojim komplexom a svojim osobným pocitom, niekto kvôli tomu, aby sa zapáčil druhému a inému partnerovi.

nevera

Nenosí vám darčeky, nehýčka vás

Ak bolo bežné, že vás partner niečím prekvapil, či už to bolo fľaškou vína na pekný večer či uvarenou dobrou večerou a zrazu nič, tak nebude niečo v poriadku. Asi už nemá tú potrebu, nemá ten dôvod rozmaznávať vás.

Zmena intímností

Ak niekoho naozaj má, neznamená to, že s vami ukončí všetky milostné potešenia, ale určite príde nejaká zmena. Buď bude chcieť viac alebo menej. Môže sa tváriť neprítomne, určite v tomto nastane nejaká zmena a tá je najviac badateľná.

Viac hádok

V každom vzťahu sú hádky, žiadny vzťah nie je dokonalý. Keď sú teraz hádky na dennom poriadku, je podráždený/podráždená, nič nerieši, všetko je mu/jej jedno, pozor na to. Môže vás aj začať obviňovať z nevery, bude sa snažiť zdeptať vás. Bude hádzať vinu na vás a kopať okolo seba.

Zmeny nálad

Spýtate sa ho na niečo a on/ona hneď vyštartuje? Všetko si berie osobne, všetko sa ho/ju dotýka, nechce komunikovať, nechce riešiť. Zisťujete, že ak mlčíte, tak je to najlepšia možná varianta? Môže mať nejaké starosti v práci, niečo o čom nechce hovoriť, ale zároveň to môže byť aj príznak nevery.

Zmeny správania voči vám

Určite nehrozí, že sa k vám bude správať ako na začiatku vášho vzťahu, kedy ste boli obaja zamilovaní. Ak vás naopak začne zahŕňať z ničoho nič pozornosťou, môže to byť z jeho/jej strany kompenzácia za možnú prebiehajúcu neveru. Samozrejme, že to nemusí byť len z tohto dôvodu, môže to byť naopak zo snahy vzťah oživiť. Ale ak máte viac dôkazov, je dobré počítať aj s najhorším.

Všetko si moc berie

Keď sa spolu bavíte, hneď vybuchne. Začne byť vzťahovačný/vzťahovačná aj keď nemá dôvod. Aj to môže byť príznakom nevery.

[kac]

Zdieľajte tento článok na: