Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Ako si žena pritiahne partnera do života

4.január 2021
Ako si žena pritiahne partnera do života

Niektoré ženy si myslia, že ženská energia je niečím slabým, naivným či podradným. To však len naznačuje, že ju samy ešte v sebe neobjavili. Tak ako mužská energia je stvorená pre mužov, žena zase disponuje energiou, ktorá doplní jej telo. Obe energie sa harmonicky dopĺňajú a potrebujú jedna druhú.

Dali ste si, ženy, otázku ako v sebe prebudiť ženskú energiu? To je prvý krok k jej nájdeniu. Skúste si samy odpovedať na tieto dve otázky:

  1. Vieš, aké je tvoje poslanie na tejto Zemi?
  2. Si pripravená objaviť a ukázať svoje skryté vlohy?

Ak ste sa nad tým nikdy nezamysleli, možno by ste to mohli skúsiť. Keď chce žena niečo silného a pútavého vyžarovať, mala by poznať svoje silné stránky a sústrediť sa na ne. Hovorí sa "hľaď človeku do očí a nevšimne si tvojich topánok". Iste chápete, čo sa tým myslí. Čo vo vás objavia ostatní, keď vy samy neviete, čo nádherného a jedinečného sa vo vás skrýva? Sadnite si, zamyslite sa a úprimne sa ponorte do svojho vnútra, do ženy éterickej, silnej a odvážnej, ktorá je v každej z nás aj napriek tomu, že nie vždy ju chceme a dokážeme objaviť.

Ak v sebe objavíte prednosti, môže z vás začať do okolia tiecť vaša osobná ženská energia a až potom ste pripravené nájsť partnera, ktorý vás doplní.

Nešírte okolo seba len negativitu

Energiu v tomto neoklamete. Keď ste smutní, priťahujete do svojho života ešte viac katastrof. Preto je dôležité oddýchnuť si a začať myslieť pozitívne. Skúste začať robiť aktivity, ktoré vás napĺňajú a robia šťastnou, to dokáže urobiť zázraky aj s vaším telom a mysľou. Je dôležité uvedomiť si, že to, čo chcete dostávať, musíte najskôr začať budovať a dávať aj vy. Nie zajtra, ale dnes... Keď chcete dostávať viac komplimentov, samé ich rozdávajte. Túžite po láske? To aj ostatní, dávajte im ju a dávajte lásku aj sama sebe.

Doprajte si občas malý darček len pre seba, odmeňte sa. Rozdávajte úsmev do tej doby, než sa samy nenaprogramujete a nebude tento úsmev spontánny. Podľa vedeckých štúdií dokážete naprogramovať svoj mozog tak, aby si myslel, že ste šťastné, aj keď sa len začnete strojene usmievať. Stojí to za vyskúšanie, no nie?

Upravte svoje slová a myšlienky

Mozog dokážete oklamať aj strojeným úsmevom. No, čo keď ho roky informujete o tom, ako si nezaslúžite lásku, ako nie ste atraktívne alebo ako sú ostatní muži len hlúpi a nevychovaní? Áno, odpoveď je, že vaše myšlienky sa stanú vašou realitou.

Vložte svoji energii do seznamování

Preto si spíšte všetky svoje negatívne a zažité modely, ktorých sa chcete zbaviť. Napríklad: "Všetci muži sú rovnakí!" pozmeňte to na: "Poznám výnimočného chlapa!" Uvidíte, ako sa bude meniť vaša realita.

Spoznajte svoju jedinečnosť

Všade sa na vás valia reklamy na rôzne výrobky. Obaly aj ceny bývajú rôzne, ale aj tak si vyberiete niečo, čo považujete za jedinečné, čo zapadá do vašej predstavy ideálu. Rovnako sme konfrontovaní aj pri randení s rôznymi typmi ľudí. Každý chce len to najlepšie, ale je dôležité najskôr nájsť to najlepšie v nás samých. Preto sa odporúča spísať si list jedinečnosťou. Ako na to? Jednoducho. Na malý papier si spíšte 10 vlastností, ktorých si na sebe vážite a prečo by ste práve vy mali byť dobrou partnerkou. Keď sa veci týkajú budúcnosti (napr. "budem viac cvičiť a viac o seba dbať"), tak ju zmeňte na prítomnosť a začnite viac konať.

Majte čas pre seba a svoje šťastie

Tým sa myslia aktivity, chvíľky, ktoré vás podržia na začiatku vzťahu v prípade, že by sa partner odmlčal. Niektorí muži totiž radi často skúšajú našu trpezlivosť. Keď mu ukážete, že viete byť šťastná aj bez neho, nebudete sa ponižovať, ani ho stále otravovať, uvidíte, ako v jeho očiach vzrastie vaša cena. Žena, ktorá si dokáže vážiť sama seba a zachováva si dôstojnosť, je hodná toho, že si ju dotyčný muž bude vážiť.

Nerobte veci na silu

Často sa stáva, že keď do nášho života zavíta niečo pekné, máme strach, že o to prídeme. Najhoršie sa tieto veci prejavia práve vo vzťahoch. Naša nedôvera prerastie v posadnutosť. Keď partner nepíše, tak náš mozog dáva signál: "Hej, niečo sa deje, musíš mu napísať." A tak napíšeme, a keď partner neodpíše hneď, na povrch sa derie hneď strach a fantázia. Začneme uvažovať len nad touto jednou vecou a namiesto toho, aby sme prestali riešiť triviálnosti a venovali sa nášmu vlastnému šťastiu, tak sa upneme a riešime len "kedy zavolá".

Nie je to intuícia, ktorá vám radí robiť také veci, ale vaša nedôvera a sebapodceňovanie. Keď pocítite, že sa upínate len na jednu vec, jedného človeka, zastavte sa. Choďte sa prejsť a zabaviť sa s kamarátkami a uvidíte, že čo sa má stať, to sa stane.

Mějte rády samy sebe

Miluj svoje telo a buď na neho hrdá

Mnoho žien si neverí, pretože sa porovnávajú s vyretušovanými modelkami. Tieto nereálne štandardy krásy však nemajú nič spoločné s tým, čo muži reálne chcú. Oni vnímajú vašu energiu, hravosť a celkovú spokojnosť so sebou. Verte, že radšej znesú ženu s faldíkmi na bruchu, ako nervóznu vychudnutú modelku. Rozmaznávajte svoje telo, doprajte si kúpeľ s okvetnými plátkami ruží a mliekom. Tento starý trik sa pripisuje bohyni lásky, Afrodite. Vaša pokožka bude jemnejšia a ako bonus prebudíte aj svoju sakrálnu čakru, ktorá súvisí s vodou a očistou od negatívnych prekážok a skľučujúcich vzťahov.

Afirmácie pre šťastný deň

Zapíšte si 3 pozitívne afirmácie, ktoré si každé ráno prečítajte pred odchodom z domu. Môžu to byť napríklad:

  • "Keď vojdem do miestnosti, prežiarim ju láskou a pokojom."
  • "Som krásna, jedinečná a milovaná."
  • "Mám voči sebe aj druhým úctu, snažím sa pochopiť svoje aj cudzie správanie s láskou."

Ako mať viac času a byť šťastná

Zabudnite na 24, týždeň má 168 hodín

Ak sa chcete zoznamovať a nájsť toho správneho chlapa, musíte si na to urobiť tiež čas, bez toho to nepôjde. Všetci hovoríme, že nemáme čas. Ale kde ho vlastne strácame? Skúste si týždeň po polhodine zapisovať, čo robíte. Využiť k tomu môžete tabuľku. Týždenný monitoring vám dá slušnú predstavu, ako žijete a čo by sa malo zmeniť. Nepozerajte na jednotlivé dni, ale na týždeň ako celok. Máme tendenciu vnímať čas hrozne skreslene. Podľa dňa, kedy sme boli 10 hodín v práci a dorábali projekt, hodnotíme celý život ako "stále som v práci", na základe noci, kedy nám blinkalo dieťa, zase hovoríme, že sa "nikdy nevyspíme".

Lenže to jednoducho nie je pravda. To nás balamutí náš mozog, ktorý má tendenciu pamätať si hlavne negatíva. Keď sa pozriete na celotýždenný zápis, zistíte, že to s vami nie je vôbec tak tragické.

Najděte si čas na vše, co chcete

Plánujte

Väčšina času, ktorý si nenaplánujeme, proste preflákame. Typické je to napríklad cez víkend. Hovoríme tomu síce odpočinok, ale v skutočnosti je to skôr také prechádzanie od ničoho k ničomu: trocha televízia, poskladať bielizeň, prečítať pár stránok, uvariť... V pondelok ráno si hovoríme, čo sme celý víkend robili. Naplánovať si na víkend nejaké záväzky (výlet, prechádzku, návštevu galérie) je lepšie, než mať pocit, že "nemusíte nič". Pretože potom tu nič nerobíte. A cítite sa kvôli tomu mizerne.

Zoznam 100 želaní

So životom sa nám často deje niečo podobné ako so všednými dňami a víkendy. Máme pocit, že na ten, ktorý by sme chceli, nemáme čas, pretože všetok sa nejako rozplynie medzi prácou, vyzvedáváním detí z družiny, čakaním na autobus. A tak ho odsúvame a čakáme až... Lenže ono nikdy nebude úplne hotovo. Toto je ten naozajstný život. Iný nemáme a nedostaneme. Aby ste ho prežila podľa svojich predstáv, napíšte si zoznam 100 prianí a snov, ktoré by ste chcela zvládnuť. Píšte, čo vás napadne.

Zoznam môže obsahovať čokoľvek vrátane takých detailov, ako ísť do tej a tej reštaurácie ochutnať prvýkrát v živote ustrice, alebo dôjsť na bicykli do susednej dediny. Bude vám pripomínať, že máte žiť, nie len hasiť, čo kričí "rýchlo". Keď potom nebudete vedieť, čo s načatým víkendom, stačí mrknúť - aha, prečo neísť na ústrice napríklad hneď túto nedeľu? Zoznamy samozrejme môžete rôzne meniť. Skúste si napríklad naplánovať dvanásť rôznych aktivít, ktoré by ste tentp rok chcela zvládnuť, a potom si ich postupne plňte.

Rozlišujte činnosť a produktivitu

Činní sme, keď pracujeme, produktívni len vtedy, keď práca vedie k stanovenému cieľu. Veľa žien musí mať večer pred spaním prázdny e-mail. Nula správ totiž človeku dodáva pocit, ako je dobrý a koľko toho vlastne zvládol. Lenže ak vás šéf neplatí za odpovedanie na e-maily a váš cieľ je iný, budete to najskôr dorábať po večeroch doma. A kvôli tomu nebudete mať čas na to, čo naozaj robiť chcete - upiecť tortu, ísť do kina a podobne. Rovnako sa ale bohužiaľ správame aj doma.

Ak sa zoznamujete ale radšej overenejšími spôsobmi, tak neváhajte a zoznámte sa online na našej zoznamke! Môžete si vyplniť vedecký dotazník a tiež sa vám objavia najlepší zhody s opačným pohlavím, rovnako ako sa vám objavia zhody, ak sa vám vzájomne budú páčiť vaše profilové fotografie.

[ivi]

Zdieľajte tento článok na: