Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

V čom tkvejú vaše silné a slabé stránky v randení?

26.máj 2020
V čom tkvejú vaše silné a slabé stránky v randení?

V dnešnom článku sa pozrieme na zúbok našim randiacim a flirtovacím schopnostiam. Čo vám ide a čomu by ste sa naopak mali vyhnúť? To vám povieme na základe vášho znamenia. A ak viete, aké znamenie je váš náprotivok, s ktorým sa chystáte na rande, tak si rovno vyhľadajte aj jeho, aby ste potom neboli prekvapení, že sa mu niečo nepáčilo. Budete lepšie vedieť, ako na neho.

Poznávať osobnosť druhého, ale aj tú svoju, je zdĺhavý proces. A keď je možnosť, tak prečo si to trochu neuľahčiť. Možno si hovoríte, že vám stačí si prečítať horoskop na každý týždeň alebo deň a máte vyhrané. Dozvedieť sa ale niečo všeobecného o sebe alebo o svojom náprotivku nie je vôbec na zahodenie. Sú to zadarmo načerpané informácie, pretože vás to nebude stáť vôbec žiadnu námahu. Stačí vedieť, aké ste vy alebo druhá osoba znamenie. Ak sa na to nechcete napriamo pýtať, spýtajte sa, kedy oslavuje narodeniny. To nie je žiadna intímna otázka a nehrozí, že človeka urazíte. V nasledujúcom zozname znamení si potom len vyhľadajte daný dátum a tým pádom sa hneď dozviete znamenie.

Objavte, akí ste v randení! V čom vaša osobnosť vyniká a čo by ste mohli zlepšiť?

Baran (21. marca - 20. apríla)

Vďaka vašej impulzívnej povahe je skvelé si s vami niekam vyjsť, nikdy nevieme, aké dobrodružstvo s vami nabudúce zažijeme. Vaša ohnivá povaha má ale aj temnú stránku - ste horúce hlavy, vznietliví a v hádke sa snažíte svojimi argumentami presvedčiť druhého o svojej pravde. To už nie je taká sranda a druhý môže mať pocit, že s ním manipulujete. Dávajte si teda pozor, aby ste sa s druhým nedostali do konfliktu, a ak sa to stane, snažte sa držať svoju zápalnú povahu na uzde.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Máte v sebe energiu, ktorá vás trochu spútava, takže nie ste tak flexibilný ako niektoré iné znamenia. Prejavuje sa to predovšetkým vašou tvrdohlavosťou a neochotou sa zmeniť - to je to, čo vás charakterizuje najlepšie a my sa s tým musíme buď zmieriť, alebo si celý vzťah rozmyslieť. Väčšinou to ale akceptujeme, pretože ste dobrí priatelia do dobrého aj zlého, ste naozajstní a oddaní priatelia, ktorí sa len tak niekde nenájdu. To z vás robí úplne perfektných partnerov. Buďte vo vzťahu iba s tými, ktorí si toto uvedomujú a vážia si vás.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Blíženci, so žiadnym znamením nie je taká sranda ako s vami! Je to dané hlavne tým, že ste vždy pripravení sa baviť, zájsť na nejakú párty alebo zažiť nejaké dobrodružstvo. Ale aj keď milujeme (a niektorí aj obdivujeme) vaše schopnosti byť spoločensky aktívny a otvorenosť k životu, občas máte tendenciu ľudí (a to aj svojich najbližších) ohovárať a ste zdrojom hŕby fám. Skúste sa nad tým trochu zamyslieť a túto svoju negatívnu stránku trochu krotiť, môžete totiž ľuďom veľmi ublížiť. Ohováranie nie je niečo, čo k životu nutne potrebujete, a časom na to možno prídete sami.

Zjistěte, jaké je vaše znamení v randění!

Rak (22. júna - 22. júla)

Máte srdce na dlani. To z vás robí jedno z najmilších znamení celého zverokruhu. Vždy chcete všetky problémy vyriešiť, čo je dobre, občas ale len za vašich podmienok. Táto vaša negatívna vlastnosť, že musí byť po vašom, z vás robí človeka, ktorý ovláda druhých pre svoje vlastné dobro. To môže pomerne jednoducho vytvoriť napätie medzi vami a tým, koho milujete a záleží vám na ňom. Skúste občas ovládať aj sami seba a to, čo poviete alebo urobíte, uvidíte, že to bude mať pozitívny vplyv.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Začneme tým pozitívnym, nechceme, aby ste hneď z hnevu niekoho škrabli, keď už ste tie veľké mačičky. Ste naozaj veľmi štedrí a extrémne verní ľudia, tieto vlastnosti sú u vás na oveľa vyššej úrovni ako u ostatných znamení. Pre vášho partnera to ale znamená, že za to bude platiť nejakú daň. Tá je v podobe účasti a v dramatických scénach, záchvatoch hnevu a zrútenia, keď nie je po vašom. Uvedomte si, že svet sa netočí iba okolo vás, nie ste stredobodom vesmíru a s vaším partnerom by ste sa mali snažiť predovšetkým o kompromis. To môže byť z počiatku veľmi ťažké a asi sa budete musieť veľmi krotiť, ale pôjde to, keď sa budete snažiť.

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Panny, všetci vás milujeme, ale môžete byť prosím občas trochu menej hnidopichové? Občas ste až moc vyberaví, a to v mnohých oblastiach života. To vytvára stres nielen pre vás, ale aj pre všetkých vo vašom okolí, preto môže byť trochu ťažšie s vami vydržať. Ale pred tým, než začnete obsedantne pitvať toto astrologické tvrdenie, mali by ste vedieť, že tu je aj niečo, za čo si vás všetci vážime a čo sa u vás nájde a nám naopak mnohokrát chýba. Hovoríme o trpezlivosti, cnosti a láskavosti - a to sú veľmi krásne vlastnosti.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Váhy, vy ste milenci lásky. Preto radi žijete v rozprávkach (aspoň vo vašej hlave, keď už sa vám v živote nedarí) a ste veľmi romanticky založení. Jediný problém, ktorý s vami môžeme mať, je ten, že bohužiaľ radi flirtujete, a to aj vo chvíľach, keď to nie je vhodné. Flirtujete s ostatnými, aj keď ste vo vzťahu, ale napríklad tiež idete do nového vzťahu, aj keď ste ešte neukončili ten predchádzajúci. Pravdepodobne ste "zabudli". Dávajte si na to pozor, pretože tým ubližujete ľuďom, ktoré ste kedysi milovali...

Jaké vlastnosti při seznamování má vaše znamení zvěrokruhu?

Škorpión (24. október - 22. november)

Ste obdarení úžasnými psychickými schopnosti, a vďaka tomu dokážete perfektne čítať ľudskú myseľ. Tieto vami získané informácie používate ku vlastnému prospechu a manipulovanie so situáciami a ľuďmi. Vďaka tomu môžete nenápadne stvoriť drámu. Namiesto toho, aby ste používali ľudské pocity k vlastnému prospechu, snažte sa najprv pochopiť ich úmysly. Oplatí sa vám to. Ale nejde len o to, čo sa vám oplatí, ale budete potom mať aj čistejšie svedomie, pretože nebudete nikoho ovládať a umelo zasahovať do situácií len preto, aby vám z toho niečo kvaplo.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Strelci, aby sme boli úprimní, vaše dobré aj zlé stránky sú rovnaké. Tiahnu k tomu byť človek, ktorý všetko vie a všetko pozná, čo je skvelé predovšetkým v oblasti rôznych faktov (prakticky ste taký ľudský Google a ku všetkému máte vlastnú poznámku a názor). Akonáhle sa ale bude jednať o ľudské emócie, rýchlo prídete na to, že naozaj neviete všetko, naopak si s nimi neviete rady. Aj keď sa navonok budete snažiť tváriť, že vám to žiadny problém nerobí, alebo o tom dokonca budete presviedčať sami seba. Sa skúmaním a poznávaním emócií začnite najprv pri sebe a potom môžete začať u ostatných. Trénujte tiež empatiu.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Kozorožci, už dobre viete, že tvrdá práca, snaha a odhodlanie vedú k inováciám a úspechom. Neplatí to len v práci, ale vo všetkých oblastiach života, a to vrátane vzťahov. Hýbete svetom okolo vás a niekedy ním dokonca otriasate. Jediné, čo by vás mohlo trochu štvať, je konkurencia, ktorá vás môže predčiť alebo vás môže ohrozovať vo vašom postavení. Takže aj keď máte šťastný dlhodobý vzťah, môžete sa neustále cítiť ohrození, žiarliť a byť neustále v strehu. Trochu sa upokojte, uvoľnite napätie, ktoré prúdi vaším telom, a nemyslite hneď na najhoršie scenáre.

Všechna znamení zvěrokruhu mají silné a slabé stránky v randění

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Vašou skvelou vlastnosťou je to, že by ste boli najradšej, keby bol celý svet v perfektnej harmónii, navyše ste veľmi humanitárno zameraní. Občas ale môžete byť trochu (a niekedy trochu viac) fanatickí v tom, čomu veríte, a ostatným to môže pripadať, ako by ste im dávali kázanie. Naučte sa správne uvádzať veci na pravú mieru bez tohto podtónu. Budete na ostatných hneď pôsobiť milším dojmom a budete mať tak väčšiu šancu si nájsť kamarátov alebo životného partnera, ale predovšetkým si ich udržať.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Tým najkrajším na vás je vaša predstavivosť, ktorá je takmer neobmedzená. Máte schopnosť predčiť akékoľvek základné tvorivé úsilie a vytvoriť veľkolepú víziu. Občas to ostatní nedokážu pochopiť, pretože sa to skrátka nachádza mimo ich možnosti predstavivosti, môžete tak trochu pôsobiť ako človek žijúci v inom svete. A čo si budeme nahovárať, občas to tak aj naozaj je, že? Stratíte sa vo vlastnom svete a nie ste schopní držať krok s realitou a všetkým, čo si žiada (ako napríklad nejaké nudné alebo otravné nutnosti, domáce práce, zamestnanie a tak ďalej). Takže niekedy len tak preplávate životom, rovnako ako ryba pláva vo vode. Na to si dávajte pozor, nejednu osobu to môže odradiť.

Teraz už viete, na čo môžete byť pyšní a na čom by ste mali naopak zapracovať. Ale ani táto charakteristika vášho znamenia nezaručí, že budete na rande žiariť bez akejkoľvek snahy. Snažiť sa aspoň trochu musíte úplne vždy, ale dajte si zase pozor na to, aby vaša snaha nebola prehnaná a nevyzerali ste skôr ako komedianti.

Chcete sa s niekým zoznámiť, ale ochranné opatrenia vám stále trochu kazia plány? Zoznámte sa so svojím budúcim partnerom online! Je to úplne jednoduché, stačí sa zaregistrovať na online zoznamke, vyplniť si pravdivo svoj profil a napíšte ženám alebo mužom, ktorí vám budú sympatickí. Nemusíte nikam chodiť a môžete sa zoznámiť z pohodlia domova.

[Lil]

Zdieľajte tento článok na: