Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Zistite, čo vás čaká v láske v roku 2018

8.január 2018
Zistite, čo vás čaká v láske v roku 2018

Zaujíma vás, čo sa bude diať s vašimi vzťahmi v novom roku 2018? Nájdete lásku svojho života? Alebo sa naopak rozhodnete ísť ďalej a byť chvíľu sami? Toto a oveľa viac sa dozviete v horoskope, ktorý sme pre vás pripravili.

Rok sa s rokom zišiel a všetci teraz premýšľajú nad tým, aký ten nový rok bude. Stretnete lásku svojho života? Zostanete s existujúcim partnerom? A na čo všetko by ste si mali dať pozor? Čím všetkým by vás rok 2018 mohol prekvapiť? Vyhľadajte si svoje znamenie a prečítajte si to.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Akonáhle vstúpite do roku 2018, očakávajte, že vám elektrizujúci Urán poskytne prielom a príležitosti, ktoré vás oslobodia od nesprávnych povolaní. Ideálne Neptún stále ukazuje, že to, čo ste si mysleli, že vás urobí šťastných, vás šťastných vôbec nerobí. Pluto vám potom v priebehu roka ponúkne pomoc pri riešení problémov. Konečne tiež budete mať príležitosť nasledovať svoje srdce. Vzhľadom k tomu, že sa Jupiter a Saturn budú sústrediť na vašu sféru bohatstva a osobných hodnôt, je pravdepodobné, že si vytvoríte nejaký taký zoznam a ten vám potom pomôže nájsť človeka, s ktorým si budete rozumieť.

Od februára do júna sa budete sústrediť na to, čo je vaše. Pokiaľ ide o lásku, bude to zahŕňať aj veci, ktoré prežívate so svojím partnerom. S novým rokom by ste sa viac mali zamerať na váš vzťah. Ak sa so svojím partnerom hádate o tom, čo je "moje" a čo "naše", malo by vaším novoročným predsavzatím byť to, že sa toto pokúsite vyriešiť. Odpúšťajúci Jupiter sa na konci júna presunie do vašej sféry komunikácie a vďaka tomu vaše srdce zaplesá. Ak využijete výhody augusta, ktoré znie "priznanie je dobré pre dušu", môžete tak eliminovať hádanie sa o "mojom" a "našom" a znovu zrodiť túžbu vďaka sfére vášne.

Ak hľadáte lásku, Urán a Neptún budú stimulovať zábavu a vzrušenie, takže budete mať veľa príležitostí sa zamilovať. Ak nie ste vo vzťahu, znamená to, že ste sa ešte nespojili s plne kompatibilným partnerom. Tento rok budete veľa premýšľať o tom, čo tvorí spriaznenú dušu. Jupiter bude v auguste stimulovať vaše sociálne spojenia, však jún by mala byť tá najlepšia doba, v ktorú by ste mali nájsť toho správneho partnera.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Pluto vytvára zvraty a obraty, ktoré môžete cítiť náhle, ale pri rozjímaní zistíte, že vás dlhú dobu otravujú. A práve teraz, Býci, musíte začať konať. Ovplyvňovať vás budú aj Jupiter a Saturn, keď totiž dôjde na lásku, obe tieto planéty vás budú nabádať, aby ste preskúmali, prečo ste sa vy i váš partner stali tak sebeckými, a tiež poukazujú na to, ako je ľahké zamaskovať vaše pravé pocity. To bude obzvlášť pravdivé, ak ste sa v poslednej dobe hádali a tieto hádky stavali stabilitu proti emóciám a vášeň proti praktickosti. Jupiter niektoré veci zlepší tým, že bude zlepšovať celkovú kompatibilitu. Saturnov vplyv zase pomôže vám a vášmu partnerovi, aby ste splnili sľuby, ktoré ste si raz dali a ktorým ste verili. Plutova pozície vo sfére vášne bude mať čo do činenia so sexuálnou stránkou vášho vzťahu a nebude tolerovať potláčanie pudov. Snažte sa všetko týkajúce sa vášho vzťahu čo najviac zlepšiť do augusta.

Ak lásku ešte len hľadáte, Urán vám umožní dôverovať svojim pocitom. Obdobie od februára do júna pre vás bude znamenať okno príležitostí pre nové vzťahy, predovšetkým teda pre jeden, ktorý bude dlhodobý a budete v ňom obaja spokojní.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Ak ste vo vzťahu možno ste si všimli, že ste vy aj váš partner prešli mnohými zmenami. Hoci Jupiterov humor pomáha zľahčiť závažné problémy, možno vám priniesol až tak veľmi šťastie, že ste nevedeli, ako sa s ním vyrovnať. Vďaka Saturnu lepšie porozumiete citlivým otázkam, najmä tým, ktoré sa týkajú vašej sféry romantiky a vašej sféry vzťahov. Saturn tiež prinúti vás a vášho partnera, aby ste sa naučili sa o seba vedieť oprieť, keď to bude potrebné. Ak vo vašom vzťahu zažívate málo vzájomných dotykov, pravdepodobne sa so svojím partnerom potrebujete viac prepojiť emocionálne a menej mentálne. Do júla by ste mali znova získať vašu vášeň, pretože vás vyburcuje neznášanlivosť Jupitera. Najneskôr do augusta by ste sa potom mali cítiť oveľa lepšie. Od tej doby sa ale budete musieť viac zamerať na pocity svojho partnera.

Ak hľadáte partnera a lásku, intelektuálne budete otvorení, ale aj citliví. Pluto vyvráti vaše zastarané nápady a životný štýl, a tak otvorí možnosť veľmi významnému a vzrušujúcemu vzťahu. Budete hľadať a nakoniec i nájdete emocionálne a zrelú lásku.

Čo vás čaká v roku 2018?

Rak (22. júna - 22. júla)

Rok 2018 začnete sa silou a schopnosťou vyrovnať sa so všetkým, čo vás stretne. Vďaka postaveniu planét, predovšetkým potom Jupitera a Saturnu, sa budete so svojím partnerom cítiť pokojne a v bezpečí vo vašom partnerskom vzťahu, však malé dobrodružstvo neuškodí. Ak ste rok 2017 skončili s napätím, možno to aj celé zakončíte premýšľaním o tom, že by pre vás partner mal byť všetkým. Ak sa tak stane, udržujte starostlivosť o druhého. Aktivácia sféry vášne by mohla zmeniť typ intímností, ktoré zdieľate.

Založenie profilu na online zoznamke alebo iné zdieľanie osobných informácií online by mohlo viesť k nadviazaniu nejedného nového vzťahu, ak nejaký hľadáte. V klasickom svete to potom budete mať trochu ťažšie, pretože nebudete práve tiahnuť k rýchlemu zoznámeniu. V roku 2018 by u vás mohlo dôjsť k niečomu významnému, napríklad by sa mohol objaviť niekto, kto otrasie vašou mysľou. Kým sa o to bude starať Neptún, tak to bude iba divoká fantázia. Avšak aspoň dobre vyladí vašu intuíciu a ak sa niekto taký naozaj nájde, tak vedzte, že ho spoznáte na prvý pohľad.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Urán a Neptún oživujú vzťahy a je možné, že sa toto planetárne duo prejaví prostredníctvom vášho partnera, čo spôsobí, že sa partneri dramaticky zmenia. Mali by ste povoľovať opraty kontroly. Jupiter a Saturn budú medzi vami dvoma tvoriť napätia. Priepasť medzi vami sa bude zväčšovať, pokiaľ sa nerozhodnete byť na seba milší, štedrejší a predovšetkým čestnejší. Vďaka sfére vášne dokážete vycítiť, čo váš partner bude najviac potrebovať. Ak budete sa o svoje problémy vo vzťahom starať na začiatku roka, tak od augusta už by váš vzťah mal plynúť hladko.

Ak lásku ešte len hľadáte, Pluto vo sfére romantiky vám pomôže odstrániť všetky vaše osobné bloky a tiež zmeniť váš vzhľad. Je na čase, aby ste sa zbavili svojich zastaraných ambícií. Zahoďte všetky životné štýly, z ktorých ste vyrástli. Lásku budete vyhľadávať v neúnavne honbe za novými zážitkami. Ľudí, ktoré budete stretávať, budú exotickí, odlišní, buď vecami v pozadí alebo napríklad vekom. Ale obaja budete rovnými účastníkmi intenzívnej milostnej aférky. Nový rok vás tiež môže priťahovať k niekoľkým nespoľahlivým alebo nedostupným partnerom.

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Pluto sa bude nachádzať vo sfére domova, a preto budete potrebovať, aby bol domov intímnym a ošetrujúcim prostredím. Ak ste mali so svojím partnerom nejaké nezhody, môže to byť preto, že žijete s partnerom až moc blízko (nepohnete sa od seba), ale zároveň medzi vami chýba intimita. Keď sa o tomto vyjadríte, otvorte silnú sféru vášne, kde skombinujete schopnosť načúvať so schopnosťou poradiť, kde venujete pozornosť svojim vlastným radám a ste silní. Jedná sa o sféru, v ktorej keď zostane kameň na kameni, môže to pre vás byť výhodné, najmä ak sa s partnerom nemôžete na niečom zhodnúť.

Panny vedia, ako hľadať tú pravú lásku. Keď sa v minulosti stal vzťah moc emocionálnym, odložili ste ho nabok. Tento rok ste ale viac sebavedomí a urobíte si viac času na nejakú skutočnú zábavu. V júni budete doslova žiariť sebavedomím a putá sa môžu rýchlo upevňovať.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Poloha Jupitera a Saturnu bude pre vás, Váhy, a predovšetkým potom pre vaše vzťahy veľmi priaznivá. Silný vplyv Býka navyše pridáva veľkú vášeň, keď sa spojíte so svojím partnerom prirodzeným, emocionálnym spôsobom. Neptún jemne mení vaše spojenia tým, že zametá bariéry zamerané na ego, ktoré môže Saturn vo sfére vášne niekedy spôsobiť. Nový rok navyše vám aj vášmu partnerovi prinesie otvorený prístup a správne odpovede.

Ak ste sami, nasledujúce riadky budú patriť práve vám. Krátkodobé vzťahy alebo flirtíky sa vďaka Uránu stále objavujú aj v novom roku. Chodíte do toho s tými, ktorí nie sú pripravení alebo schopní sa usadiť. Dôverujte Jupiterovi, pretože ten pomôže vášmu srdcu vedieť, čo vaša myseľ potrebuje. Ak vám bude pripadať, že vás Saturn núti do celibátu, tak by to malo skončiť na konci septembra, kedy už budete môcť slobodne nasledovať svoje romantické záujmy. Avšak sa tento celibát môže vrátiť, a to v polovici októbra, aby vám poskytol toľko potrebný odpočinok a zotavenie.

Zistite svoj horoskop na rok 2018

Škorpión (24. október - 22. november)

Saturn sa bude po väčšinu roka, konkrétne od januára do augusta, nachádzať vo sfére vzťahov, a to vám dodá v láske hlboký zmysel pre zodpovednosť. Váš vzťah sa bude sústrediť na mimoriadne dôležité záväzky a opätovné záväzky. Pokiaľ ide o lásku, mohol by Urán vyvolať dvojnásobnú nespokojnosť s vaším partnerom alebo s vašim okolím tým, že spôsobí, že váš život bude stále hektický a nejednoznačný. Zvláštne napätie spôsobuje, že správanie jednej osoby vyvolá negatívnu reakciu inej osoby. Neptún, v lepšom postavení, vám prináša zvýšenú citlivosť k riešeniu problémov, ktoré vás znepokojujú. Možno budete musieť pracovať na tom, aby sa váš domov stal miestom, ktoré vy a váš partner považujete za svoje duchovné útočisko. Jupiter a Saturn umožňujú vám i vášmu partnerovi relaxovať spoločne tým, že vás povzbudzuje k tomu, aby ste trochu zvoľnili a nebrali veci tak vážne.

Ak ešte len hľadáte lásku, teraz je ten nejepší čas na to, aby ste urobili prvý krok. Môžete sa dostať do silného, ​​ale podivného vzťahu, ktorý bude mať zvláštnu auru. Po auguste pre vás bude výzvou žiarlivosť. Tá, ako bude stúpať, môže zmeniť veľa vecí. Udržiavanie vášho povedomia a budovanie dôvery vám ale môže pomôcť. Ak ste už nejaký čas nemali žiadny vzťah, možno vyhľadáte nejakú radu, aby ste prišli na to, prečo to tak je.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Všetky vaše sféry vzťahov sú aktivované, Strelci. Ako vstúpite do nového roku, zanecháte za sebou staré zábrany, takže blízkosť medzi vami a vaším partnerom môže dosiahnuť nové úrovne. Jupiter bude prospešný najmä v júni. Ak váš vzťah neprebiehal hladko, Saturn vás vyzve, aby ste vynaložili veľké úsilie, aby ste ho buď vylepšili alebo sa rozhodli, či by mal vôbec pokračovať. Vaše rozhodnutie môže zahŕňať to, ako a kde žijete, a či je bezpečné a známe to, čo obaja potrebujete vo vašich životoch práve v tomto okamihu. Porozmýšľajte o tom všetkom čo najrýchlejšie.

Ste single? Nezúfajte. Stimulácia júnového Jupitera prináša do konca roka plodné partnerstva. Do vášho života by sa mohla dostať veľmi špeciálna osoba, vďaka ktorej pocítite prirodzenú a peknú lásku.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Pluto nalieha na vás, Kozorožcov, aby ste sa odprostili od starej viny a všetkých pocitov odcudzenia. Načasovanie je správne, pretože vplyv Uránu zvýši vašu dôveru a povzbudí optimizmus ohľadne budúcnosti. Čo sa týka lásky, druhá časť roka 2018 pre vás môže byť jednoduchšia ako tá prvá. Vaše vzťahy by mohli čeliť výzvam, pokiaľ sa vy a váš partner budete príliš zapájať do svetových otázok, alebo sa budete prísne riadiť pravidlami a predpismi (praktický prístup, vďaka ktorému láska funguje ako obchodný plán). Jeden partner musí druhému pripomenúť, že emócie sú dôležité a že váš vzťah potrebuje viac vášne a ľahkosti.

Osoby bez partnera si v tomto roku užijú. Jupiter prebudí romantiku od februára do júna. Ak necháte niekoho predovšetkým v tieto mesiace vidieť vašu súcitnú a citlivú dušu, budete presne ten alebo tá, čo on alebo ona hľadá. Čo viac si priať?

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Vodnári, Pluto vám naďalej pomáha prekonať vašu tendenciu utekať od nevyriešených problémov alebo nevyhovujúcich vzťahov. Ak však Pluto s vami ešte nezačal, musíte začať sami. Vyriešiť tento problém by malo byť jedným z vašich novoročných predsavzatí. Saturn vo vašej sfére domova zvyšuje vaše zodpovednosti, rovnako ako nároky kladené na vás ostatnými. Prínosy Jupitera vám môžu pomôcť, ak vy a váš partner nehodláte žiť každý inde. Vaša situácia by sa mala zlepšiť, keď Jupiter v júni vstúpi do vašej sféry romantiky a prinesie tak toľko potrebné príležitosti. Aj dovtedy ale bude láska prekvitať, aj keď na to budete musieť vyvinúť isté úsilie na udržanie mieru a pokoja.

Ak hľadáte lásku, vedzte, že august vám ju prinesie. Objaví sa totiž niekto, kto bude veľmi zaujímavý a bude mať dobrodružnú povahu.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Jupiter a Saturn zdôrazňujú komunikáciu, ale skôr vo svetskej, verbálnej sfére než v intímnej sfére. Vo vašich súkromných okamihoch musí byť jeden partner rozhodnejší a druhý menej vyhýbavý, aby ste videli, že vám to spolu klape. Jupiter pomôže v júni harmonizovať tento zdieľaný vzťah. Ak vám bude pripadať, že sa začína zhoršovať, nebojte, Jupiter sa bude tento stav snažiť zlepšiť. Hoci vaše puto možno vždy zostane záhadou, bude prekvitať predovšetkým vďaka čestnosti.

Nezadané Ryby zachráni milosrdný Neptún. Ten sa totiž bude nachádzať vo vašej sfére nevedomia, ktorý vás udrží od nezmyselných vzťahov a naopak vás nasmeruje k tým, ktoré budú mať nejaký potenciál do budúcnosti.

Človek každého znamenia môže vyskúšať online zoznamku, na ktoré sa môže zoznámiť s láskou svojho života. Chce to mať len oči otvorené a nevzdávať sa!

[Lil]

Zdieľajte tento článok na: