Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Ženy, viete čo si obliecť na rande?

11.august 2022
Ženy, viete čo si obliecť na rande?

Štýl obliekania niektorých žien v Slovenskej republike je stále na pováženie. Záleží hlavne na tom aká je žena vo vnútri, ale prečo si kaziť prvý dojem obnoseným tričkom. Stačí sa len trochu nad výberom oblečenia zamyslieť. Na rande sa chce každá žena aj muž ukázať v najlepšom svetle, preto je dôležité zvoliť vhodné zvršky.

Na vzhľade záleží  

Mnoho pánov zaryto tvrdia, že im záleží hlavne na duši, a ako sa v prítomnosti dámy cítia. Napriek tomu sa práve títo muži otočia za kadejakou minisukňou či minikraťaskami. Žena v ich prítomnosti nadobúda presvedčenie, že veľkosť M nie je normálna, ale enormne obrovská. Od týchto druhov pánov je lepšie utiecť a vypiť si kávu v kľude sama na obľúbenom mieste. Napriek tomu stojí za zamyslenie, čo si obliecť. Najprv si vždy vyberáme očami nielen tortu v cukrárni, ale aj svoj ​​proťajšok.  

Ak vás muž pozval na rande, skúste zistiť, čo máte čakať: lezenie v kopcoch, motokáry, romantická večera v nóbl reštaurácií, alebo prechádzka a káva v tégliku. Možností existuje enormné množstvo a vy by ste mali oblečenie prispôsobiť danej situácii.

Pohodlne a elegantne za všetkých okolností

Ak vás čaká romantická večera v luxusnom podniku, vyberte koktejlové šaty v tmavších odtieňoch. Vyberte si strih zvýrazňujúci ladné krivky. Keď nemáte rada šaty, vyberte ležérne spoločenské nohavice a nápaditú blúzku ,alebo top. Každá žena nemusí nosiť sukňu a vysoké podpätky. Zaujímavých kombinácií existuje veľa. Dôležité je cítiť sa pohodlne, preto si vyberte zo šatníka svoje najlepšie, obľúbené kúsky.  

Na športové rande si nemusíte brať úplne cyklistické oblečenie, ak proťajšok vyslovene nevyžaduje legíny odhaľujúce bez škrupulí vašu postavu. Tepláky ženu znižujú a legíny zase príliš obťahujú. Odporúčam teda si cez legíny obliecť športovú sukienku. Dodáva vám istotu, že sú šikovne zamaskované trasúce sa a trochu väčšie nadskakujúce spodné partie. Navyše zvýrazníte dievčenský vzhľad.  

Hlavne zostaňte sama sebou. Ak nie ste športový typ a vadí vám na prvom rande šplhať po stene, nebojte sa prejaviť svoj ​​názor. Ak má o vás dotyčný skutočný záujem, určite pochopí a s chuťou si vypije multivitamínový džús niekde v pokoji vo vašej prítomnosti.

topanky_na_behanie_rande

Keď neviete, čo vás na rande čaká a zároveň chcete prísť pekne oblečená. Vyberte si pohodlné nohavice alebo sukňu pod kolená, blúzku a miesto mikiny si oblečte sáčko, ktoré podčiarkne športovo elegantný štýl vášho outfitu. Obuv si zvoľte pohodlnú a priedušnú. Keby náhodou došlo na jej vyzúvanie, nech vám nesmrdia nohy. Za odporúčanie stoja mokasíny na zaväzovanie, balerínky alebo plátenky. Nie je práve kóšer, keď si žena obuje desaťcentimetrové podpätky a nevie na nich chodiť. Váš náprotivok uvidí, ako sa k nemu klátíte podľa fúkania vetra, a dá sa na útek. Druhým variantom je, že ho pobavíte a on bude mať, čo rozprávať kamošom pri pive.  

Oháknite sa nielen podľa situácie, ale aj zvýraznite svoje prednosti. Ak máte napríklad nohy do X, neberte si úzke nohavice, ale vyberte sukňu tesne pod kolená. Nemusíte nosiť značkové oblečenie, aby ste bola šik a in. Možno sa štýlovo obliecť aj za malé peniaze. Hlavne choďte vždy čistá a pekne upravená. Svoje obľúbené tričko s nevypratelnými škvrnami radšej zlikvidujte ako handru, než aby ste v ňom vybehla do večierky cez ulicu. Nikdy neviete, koho stretnete.  

Okrem iného si v skrini vyberajte podľa počasia. Hoci vaše najnovšie sandále sú módnym výstrelkom, nepokúšajte sa nimi zaujať v chladnom daždivom dni. Nielen, že si ich zničíte kvôli jednej schôdzke, ale svojho vyvoleného už asi druhýkrát neuvidíte. Môže sa stať, že než si vyliečite angínu, bude randiť s niekým rozumným.

[paf]

Zdieľajte tento článok na: