Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Rockera stretli na rande tri trápnosti

2.júl 2014
Rockera stretli na rande tri trápnosti

Prvé rande vibruje nervozitou, napätím a očakávaním na oboch stranách. V zásade ide o pár podstatných minút, ktoré rozhodnú o ďalšom vývoji vášho vzťahu. Povedzme, že je to buď - alebo. Neexistuje nič medzi tým. Buď chémia zapracuje natoľko, že nedočkavosťou na ďalšie stretnutie spárujete všetky ponožky v šuplíku, alebo sa pobavíte a tým všetko skončí.

Ide o schôdzku, kde veríte, že sa nestane nič nepredvídateľného, čo by vás vyviedlo z koncentrácie. Už tak ste celkom nesvoji. Náhody života nemožno vopred poznať, závisí len na nás, ako sa s nimi vysporiadame. Samozrejme sa môžeme dokonale strápniť nezvládnuteľnou hystériou z poliatych šiat, ktoré sme si za veľké peniaze kúpili len kvôli "vyvolenému" alebo sa zasmejeme na svojom strápnení, že sme chceli chlapca utiahnuť na najnovší model.

Čo robiť, keď sa vám na rande nedarí od začiatku? Zasmejte sa sami sebe. Nemusíte sa hneď váľať od smiechu pod stolom, ale berte všetko s ľahkosťou, nech nedopadnete ako chlapec, o ktorom je tento článok.

Na prvý pohľad celkom "v pohode týpek" hrajúci na basu v nemenovanej rockovej kapele, ktorá sa pravdepodobne už iste rozpadla. Chlapca pomenujem pre naše účely Ondrej. Jeho situácia naozaj nebola závideniahodná. Stali sa mu tri drobné trápnosti, ktoré ho úplne vykoľajili.


Po prvé: Pozor na kelímky

Náš chlapec sa počas prvých pätnástich minút stihol poliať horúcou čokoládou. Všetci poznáme, papierové poháre s plastovými viečkami, na ktoré je potrebné dávať veľký pozor, aby nás neprekvapili vyliatím obsahu mimo . Ondrovi sa nanešťastie takáto nepríjemnosť stala a natoľko ho vykoľajila, že sa pre istotu polial ešte raz. Druhú nehodu už nezvládol a začal neprirodzeným jačivým hlasom nadávať na výrobcu.

Po druhé: Premýšľať nad výberom jedla

Špagety Bolognese patrí k excelentným pokrmom v jednej nemenovanej talianskej reštaurácii. Sú však tou pravou voľbou, keď plánujeme zaujať naproti nám sediacu krásku? Zjavne nie. Ondro stále nesvoj z vyliatej čokolády si chcel dopriať jedinečný kulinársky zážitok. Avšak jeho zápas so špagetami bol márny, a tak po väčšinu času u večere vyzeral skôr ako joker než rocker.

spagety

Po tretie: Pozor na telefonáty

Večeru týmto dvom ľuďom spestrila Ondrejova mamička, ktorá úplne nevinne zisťovala, či mladý dvadsaťpäťročný muž sa vráti do večere domov. Očividne netušila, že jej syn prežíva najhoršie rande svojho života a chcela pokračovať v hovore. Náš hrdina absolútne nezvládol telefonát a pubertálne odsekol. Jeho zvýšený hlas sa rozľahol v priestore. Všetci návštevníci sa zvedavo otočili, aby okukli, čo sa vlastne deje.

Tí dvaja sa už viackrát nezišli. Mladá dáma bola natoľko zaskočená jeho konaním a prístupom, že sa ani nenechala odprevadiť domov a ponáhľala sa preč.

Každý deň nie je skvelý a rozhodne nemusí všetko ísť podľa plánu. Záleží, či sa necháme ovplyvniť alebo sa s tým pobijeme. Ondro sa nemusel druhýkrát poliať, keby kelímok zavrel alebo vyhodil. Rozhodne sa mohol zasmiať typicky nevyžiadanej situácii na prvej schôdzke. Miesto špagiet si mohol dať napríklad lasagne a starostlivej mamičke mohol jednoducho a milo odpovedať, že zavolá neskôr. Mohol si telefonát vybaviť na toalete alebo vonku.

Prečo nás niekedy vykoľaja úplne všedné záležitosti? Dievča rande prežila bez úhony. Tentoraz to bol Odnra, inokedy sa do podobnej situácie môže dostať Katarína alebo vy. Dôležité je brať všetko s humorom, ľahkosťou a nadhľadom.

[paf]

Zdieľajte tento článok na: