Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Z čoho vo vzťahu má strach vaše znamenie?

14.máj 2018
Z čoho vo vzťahu má strach vaše znamenie?

Čoho sa každé jednotlivé znamenie zverokruhu obáva vo vzťahu najviac? Niektoré z nich sú prekvapujúce. Spísali sme pre vás stručný zoznam toho, čoho sa jednotlivé znamenia zverokruhu najviac obávajú vo vzťahu a ktorý druh strachu vám môže pokaziť ten váš vzťah a jeho romantiku.

Bolo by pekné stretnúť sa s niekým, kto by sa k vám presne hodil, ničoho sa vo vzťahu nebál a chcel s vami byť šťastne až do konca života. Ale viete, z čoho máte vo vzťahu strach vy a z čoho tí ostatní?

Baran (21. marec - 19. apríl)

Baran sa obáva, že sa o ňom niekto dozvie, ako silný, ale zároveň zlý môže byť tento človek, sú tiež nervózni a chcú sa zbaviť svojho zlého správania. Keď niekto odvoláva ich zlému správaniu, spôsobí v nich obrovský konflikt, pretože to sa im nepáči. Nastanú pre nich veľmi dlhé a ťažké časy, pretože sa budú báť, že akýkoľvek zlý krok, ktorý urobí, bude odhalený a s ich osobou zle konfrontovaný. Baran trpí strachom zo straty ľudí a jediná vec, ktorá je pre Barana desivejšia než prehra v boji, je strata priateľa. Hoci si to až tak často neuvedomujú, pretože naozaj to najhoršie, čo môžu zažiť, je prehraná bitka. Vracajú sa do boja nielen preto, že chcú vyhrať. Ich nepokoj ich povzbudí, aby chceli bojovať viac a aby sa energia dostala von. Je to taký začarovaný proces.

Býk (20. apríla - 20. mája)

Toto znamenie sa obáva, že je veľmi zraniteľné a nevie to s láskou. Sú opatrní sa zamilovať, pretože ich to urobí zraniteľnými. Býk si berie ponaučenie z minulosti a najväčším strachom je pre neho strach z finančnej nestability. Je rád pohodlný a má rád dobré jedlo, skvelých priateľov a všetko, čo prispieva k príjemnej atmosfére nielen v spoločnosti, ale aj doma. Býk sa najviac bojí toho, že by prišiel o svoju pohodu a o finančné zázemie, ktoré mu to umožňuje. Stráží svoje peniaze a bojuje s dlhmi, neznáša ich.

Blíženci (21. mája - 20. júna)

Bojí sa urobiť rázne rozhodnutie, ako niečo tak veľkého, že by sa mal možno oženiť alebo dokonca rozviesť. Svoje rozhodnutie budú odkladať čo najdlhšie s nádejou, že to možno jednoducho zmizne alebo sa to nejako vyrieši samo. Blíženci milujú pokrok a majú strach z rozhodovania. Blíženci symbolizujú dvojčatami, čo znamená, že existujú dve odlišné stránky ich osobností, ktoré sú stále v konflikte medzi sebou. V okamihu, keď sa usadí a zvolí jednu voľbu, začne ich druhá polovica tú prvú nahlodávať, či to bolo naozaj dobré rozhodnutie. Ale väčšinou si títo ľudia myslia, že majú obe ich polovičky tie najlepšie nápady.

Z čoho vo vzťahu má strach vaše znamenie?

Rak (21. júna - 22. júla)

Ich najväčším strachom je nedostatok bezpečnosti, lásky a života. Ale väčšinou si také stavy vytvárajú sami, pretože tým, ako nad všetkým stále premýšľajú, priťahujú tie nepríjemné a neistej situácie. Všetky sily svojich myšlienok sústredia na strach a vytvárajú podvedome stresujúce okolnosti. Raci sú šťastní, keď sa o nich niekto stará. Strach majú z opustenia domova a z uväznenia v miestach alebo situáciách, odkiaľ nemôžu utiecť. Musia sa naučiť rozvíjať, robiť veci, ktoré ich desia a ísť na miesta, ktoré sú pre nich fyzicky aj emocionálne neznáme. Mali by sa strachu postaviť čelom a rozvíjať sa.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Znamenie, ktoré zakričí a padne. Väčšinou sa obávajú, že nebudú zvláštne. Neznáša, keď sa majú cítiť ako niekto priemerný. Chcú byť hrdinom. Najviac sa boja toho, že ich bude ktokoľvek ignorovať. Keď vstúpite do miestnosti, tak ho nikdy neprehliadnete. Znemožňujú ľuďom, aby ich ignorovali. Je to znamenie zverokruhu, ktoré všade vidieť a pretože je to lev salónov, je potrebné dávať mu to aj najavo.

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Panna sa obáva, že bude sklamaná. Že sklame niekto ju alebo že ona sklame niekoho druhého. Panny hľadajú dokonalosť, ale je to len dôsledok toho, že v minulosti zažili stratu a niekto im ublížil. Všetko si pamätajú a problémy minulosti bohužiaľ nikdy neopúšťajú. Ich nedôvera vo veci sa stáva problémom pre každodenný život. Boja sa, aby ich niekto zase nezničil. Majú tiež strach z nedokonalosti. Najmenšia dezorganizácia v ich osobnom živote alebo v ich fyzickom svete môže vyvolať pocity zúfalstva. Zostávajú organizovanie, aby udržali svoje emócie na uzde. Lenže čoho sa skutočne boja, sú ich vnútorné nedostatky.

Váhy (23. septembra - 22. októbra)

Váhy majú silný strach zo straty kontroly. Tým, že sú od samého začiatku plní súcitu, sa nakoniec kvôli ostatným vzdajú svojej vlastnej slobody. Neustále premýšľajú, či je vôbec nejaký pohyb v ich vlastnom živote. Váhy sa obávajú akéhokoľvek rozhodnutia a neustále stále všetko analyzujú a porovnávajú na miskách svojich váh.

Škorpión (23. októbra - 21. novembra)

Typický Škorpión sa obáva stagnácie. Títo ľudia sú skvelí hostia, bojujú za svoje práva a urobia to, čo je nevyhnutné na to, aby si vytvorili ten najlepší život pre seba. Avšak, keď škorpión nemôže ovplyvniť sebemenšiu zmenu, trpí. Toto vášnivé znamenie má strach z intimity. Sú najcitlivejším znamením vo zverokruhu, škorpióny sú príliš citliví, aby plne vyjadrovali svoje pocity. Citlivosť škorpióna je paralyzujúca. Boja sa opustenie alebo naopak úplného pohltenia. Obávajú sa strachu a že stratia svoju individualitu voči vzťahu. V dôsledku toho majú obrovskú tendenciu priťahovať partnerov, ktorí ich už raz vyhnali.

Z čoho vo vzťahu má strach vaše znamenie?

Strelec (22. novembra - 21. decembra)

Strelec má strach z uzavretých priestorov. Miluje cestovanie po celom svete a hľadanie svojej osobnej pravdy. Urobia to ale len za minimálne úsilie a náklady. Strelci sú divokí a radi sa túlajú. Veľa ľudí v tomto znamení zverokruhu trpí klaustrofóbiou. Je potrebné uznať, že vzťah s nimi je náročnejší. Lenže s kým vlastne nie je? Najväčší strach majú zo svojej obyčajnosti.

Kozorožec (22. decembra - 19. januára)

Títo ľudia sú obrancovia slabých a utláčaných, a to je to, čoho sa najviac bojí. Nebudú sa držať v rohu, a ak by sa takáto situácia vyskytla tam, kde nie sú počuť, budú ešte viac a hlasnejšie v centre pozornosti. Kozorožec sa dosť často obáva, že nie je počuť. Najväčší strach má z neúspechu. Kozorožci sú veľmi obchodne orientovaní ľudia a sú to workoholici. Majú hlboko zakorenený strach z neúspechu. Tento strach aj preto nastavuje ich väčšinou pomalé a ustálene tempo vo všetkom, čo práve robia. Väčšinou nemajú dobrý vzťah so svojím otcom. Ich strach je často motivuje k úspechu. Akonáhle to urobia, môžu aj vďaka zarobeným peniazom, pracovať na zlepšení ich rodinných problémov.

Vodnár (20. januára - 18. februára)

Ak máte vzťah s Vodnárom, musíte pochopiť ich vlastný zmysel pre individualitu. Nechcú, aby ste pre nich čokoľvek vyberali a čokoľvek im prikazovali. Chcú sa ku všetkému vyjadrovať a obávajú sa, že by im táto voľba bola odobratá. Vodnári budú tráviť svoj život tým, že sa vyvarujú akéhokoľvek intelektuálneho začlenenia. Vodnári údajne nemajú radi školy, nemocnice alebo manželstvo. Nenávidia myšlienku, že sa prihlási k nejakým skupinovým rozhodnutiam. Vodnár si musí vytvoriť vlastnú myseľ a potom je oveľa šťastnejší.

Ryby (19. februára - 20. marca)

Ryby majú strach zo zodpovednosti. Mužská časť znamenia tohto zverokruhu, žije vo fantasy svete, odkiaľ nechcú vyrásť. A aj keby akokoľvek chceli, tak ich hviezdy ovplyvňujú tak, že ani poriadne nemôžu. Všetkým v znamení rýb bolo dané daru nekonečnej kreativity a práve vďaka tomu prichádza úplná neschopnosť vysporiadať sa s každodenným a bežným životom. Údajne sú ľudia toho znamenia viac náchylní k užívaniu návykových látok, aby unikli zodpovednosti vonkajšieho sveta. Ďalším ich strachom je strach z odmietnutia. Ich strach sa prejavuje ako plachosť a niekedy si dokážu hrať aj na mučeníkov.

Štúdium temnej i tienistej stránky každého znamenia zverokruhu, rovnako ako strach, ktorý máme, môže byť užitočným nástrojom pre každého. Čím viac si budete uvedomovať obavy a negatívne vplyvy, tým skôr toho druhého pochopíte nielen skrz jeho strach, ale aj pre to, čo ho robí naozaj šťastnými. A aj vy svoje šťastie môžete stretnúť veľmi ľahko a to treba vďaka partnerskej zhode podľa zverokruhu.

[kač]

Zdieľajte tento článok na: