Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Rozvodom to nekončí

1.júl 2015
Rozvodom to nekončí

Máte za sebou bolestnú skúsenosť nazývanú rozvod? Tak verte, že rozvodom nič nekončí, s rozvodom prichádza nový začiatok. Máte jedinečnú šancu začať znova a lepšie! Môžete sa vyvarovať chýb a nepríjemností, ktoré vás postretli.

Keď ste hovorili svoje ÁNO, tak vás ani vo sne nenapadlo, že by to niekedy mohlo skončiť. A napriek tomu skončilo. Nech už dôvody boli akékoľvek, vždy je chyba na oboch stranách. V dnešnej dobe sa podľa štatistík rozvádza každé druhé manželstvo. Ak patríte do tej skupiny prvých, tak gratulujem! Ak ste tí druhí, neváhajte, on sa ten pravý/tá pravá nájde, chce to len trochu času. Keď sa rozvediete, bude vám chvíľku trvať, než sa dáte trochu dokopy. Potrebujete zregenerovať svoju psychiku, začať budovať dôveru k opačnému pohlaviu. Niektorí sa musia dať dokopy aj po finančnej stránke. Celá táto situácia, než sa rany zacelia, trvá približne rok. Potom už môžete vyhlásiť, že ste rozvedení "šťastne". Začnete sa na vašu minulosť pozerať inak a hovoríte si: "Pane Bože, ako som mohol/mohla .....". Keď sa dostanete do tejto fázy, ste pripravení začať znova. Začne vám byť smutno, budete premýšľať, kde hľadať a kde nájsť. V prvom rade neseďte v kúte, popremýšľajte a vyrazte.

Šport

Cvičíte radi? Skúsili ste už napríklad kruhový tréning? Chodia tam muži aj ženy, ktorí sa o seba starajú, ktorí majú radi zdravý životný štýl.

Kaviareň

Máte radi kávu a nevadí vám vysedávať po baroch a záhradkách? Zájdite si dať dobrú kávičku, možno príde.

rozvod

Internet

Internetová zoznamka, fenomén dnešnej doby. Nemáte čas na nič, ste pracovne vyťažení? Na počítači ste skoro stále, tak sa zaregistrujte a hurá na to. Podľa vedeckého dotazníka vám bude nájdený ten najlepší proťajšok, ktorý sa k vám hodí. Ak budete úprimní a vyplníte všetko naozaj popravde, máte jedinečnú šancu na nájdenie tej pravej lásky.

Známi

Vyrazte so známymi. Že ich už dobre poznáte všetkých? Nikdy neviete, kto privedie ďalšieho známeho alebo či nebude na tom istom mieste s partiou svojich kamarátov.

Knižnica

Máte radi knihy a štúdium? Skúste napríklad knižnicu, veľké kníhkupectvo. Zoznámenie je predovšetkým o náhode, ktoréj môžete pomôcť. Čo keď napríklad práve tam jej/jemu spadne kniha na zem a romantické stretnutia bude na svete.

Školenie a semináre

Nechce sa vám ísť zase na nejaké školenie? Nechce sa vám začínať novú prácu kvôli tomu, že budete musieť niekde vysedávať? Ak ste cieľavedomí, stretnete tu len rovnako cieľavedomého človeka, ktorý išiel za tým istým zámerom ako vy a ako bonus sa môžete ešte zoznámiť.

Dovolenka

Vyrazte k moru, k rybníku, na bicykel, kam sa vám chce a kde vás to bude baviť. Napríklad má niekto rovnaký osud ako vy a vyrazil/vyrazila tiež sám/sama.

Detské ihrisko

Ak máte deti i tu je možnosť stretnúť partnera. Ak máte dieťa/deti vo svojej starostlivosti, môžete sa zoznámiť cez vášho potomka.

Rychlozoznamka

V dnešnej dobe je veľa firiem a reštaurácií, ktoré toto ponúkajú. Stretnete sa v priebehu pár minút s viac záujemcami o zoznámenie a iskra možno preskočí.

Cukráreň alebo detský kútik

Záleží či už máte svoje ratolesti alebo nie. Ak by ste do tých miest išli na lov sami, pozerali by sa po vás dosť divne. Ale ak máte deti, je to jedinečná príležitosť začať nenápadne komunikovať a nadviazať nové vzťahy.

[kač]

Zdieľajte tento článok na: