Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Prečo ste stále tá druhá?

31.október 2017
Prečo ste stále tá druhá?

Kto by nechcel mať rodinu, stabilné zázemie a kopu detí? Neustále ale narážate na problém, že ste tá druhá. Môže to stretnúť aj mužov? Dá sa to ustať a môže to mať aj svoje výhody?

Narážate na partnerov, ktorý sú zadaný, ženatý a i cez to, že chcete mať naozajstnú a fungujúcu rodinu, im podliehate? Prečo ste stále v pozícii tej druhej? Prečo nemôžete natrafiť na toho, ktorý by bol nezadaný a miloval iba vás? Zamilovávate sa do mužov, ktorý vás vo finále aj tak opustia, pretože sa jeho prvou nikdy nestanete.

Ako to bolo v rodine?

Alebo tiež, aký vzťah ste mali s otcom alebo matkou? Môžete byť zle vzťahovo naprogramovaný, predovšetkým pokiaľ ste si v detstve prepadali takto:

  • Rodičia uprednostňovali súrodenca.
  • Pripadali ste si pre svojho otca nedôležitý.
  • Chýbal vám dostatok lásky.
  • Vaša dôležitosť v rodine pre vás nebola dostačujúca.
  • Veľmi často ste boli ako malý sami.
  • Boli ste dieťa, ktoré rodičia počali neplánovane.

Priťahovanie zadaných mužov do vašeho života nie je len tak náhodou, len tak do svojho života podvedome privádzate zlé a negatívne naprogramovanie, ktoré si od detstva nosíte vo svojom podvedomí.

Nedostatok sebaúcty

Keď si budete sama seba dostatočne vážiť, nemôže sa vám stať, že si do svojho života privediete partnera, pre ktorého budete tá druha. Pokiaľ budete mať zdravé sebavedomie nebudete tolerovať vzťah, v ktorom budete až tá niekoľkokata v poradí. I keď budete ochotný dať mu čas, aby si ujasnil svoje vzťahy, nikdy nebuďte dlhodobo ochotná byť v pozícii milenky. Pokiaľ ste ta druhá, zapracujte sama na sebe, iba ubližujete sama sebe.

Vzťah pre darčeky

I taký vzťah môže byť a to pokiaľ je žena potvora, ktorá chce byť zahrňovaná najrôznejšími darčekmi. Veľmi často to robia zadaní muži, ktorý nie sú vo svojom vzťahu veľmi spokojný. A pretože chcú byť ty dokonalý aspoň v očiach milenky, tak sa naozaj snažia, si svoju milenku hýčkať. Niektoré ženy sú takto spokojné, ale skôr či neskôr príde ten čas, kedy si milenka uvedomí, že chce niečo viac a drahá kabelka alebo drahé topánky jej toto všetko nenahradí. Ako milenka sa môžete mať naozaj dobre, ale to predovšetkým hlavne po materiálne stránke, citovo môžete trpieť. Ružové okuliare a tá počiatočná vášeň opadne a vám zostanú oči len pre plač a miesto tej "nejakej" druhej.

Milostný trojuholník

V takom vzťahu trpia vlastne všetci. Nie len manželia, manželky, ale aj milenky a milenci.

Tá druhá v partnerstve

I vo vzťahu si môžete pripadať ako ty druhý. Vo vzťahu by ste mali vzhliadať k svojmu partnerovi a mať k nemu úctu. Pokiaľ máte neustále pocit, že musíte vo vzťahu o svoju lásku bojovať, môžete mať neustále pocit, že nejaký deň môže prísť niekto lepší, kto vám partnera odvedie, budete sa cítiť ako ty druhý. Niekedy môžu ženy žiarliť i na svoje deti, pokiaľ majú pocit, že im berú lásku ich partnera.

Byť druhá... môže to mať aj výhody?

Úlohu milenky zvládne málokto. Niekomu môže táto pozícia naopak vyhovovať, pretože od nich nikto neočakáva žiadne záväzky.

Chýbanie

Ako druhý na úteku z reality, ste ty, na ktorých sa teší, a ktorých chcú vidieť znova.

Klamanie

Na rozdiel od partnera alebo partnerky viete pravdu. Veľmi dobre viete, ako sa veci majú a aká je celá situácia. Nemusíte sa báť, že sa vám bude okolie posmievať, že váš partner má niekoho.

Intímnosti

Vy ste ty, ktorý sú obrazom ich túžby. Môžete si dovoliť predvádzať najrôznejšie kúsky a užiť si vaše intímnosti podľa ľubovôle. Podvádzaní partneri sú totiž doma okukaní.

Ta druhá

Priania

Splní vám každé prianie. Všetko, čo vám na očiach uvidí. To je výhoda toho, že budete v poradí až na druhom mieste.

Domácnosť

V noci väčšinou zaspávate samy a nemusíte počúvať chrápanie, tak ako nemusíte prať a upratovať špinavé ponožky. Ste doma svojimi pánmi. Nemusíte sa doma každý deň vyhýbať.

Nájsť samy seba

Tým, že vystriedate i kratšie známosti, kde ste druhý, môžete pomôcť sami sebe, aby ste sa našli. Môžete sa tak pripraviť na vážnu známosť, aby ste si ju raz vážili.

Aké môžu byť typy mileniek?

Každá milenka je iná. Pokiaľ sa dvaja ľudia stretnú a cez to, že sú zadaný, môžu si vzájomne pomôcť, k tomu, aby boli zasa spokojný i v tých vzťahoch, ktoré sú pre nich primárne.

Milenka, ktorá je šťastná

Vedia si užívať život, majú radi zábavu, majú veľa záujmov a dokážu sa nad veľa vecí povzniesť. Ich životným mottom je: "Neriešiť." a "Uvidíme." Sú to ľudia, ktorý veľa toho nechcú a predovšetkým ani neočakávajú. Týmto bezprostredným ženám väčšinou i vychádza to, aby sa stali tou prvou. Buď svojim pričinením alebo tým, že majú proste šťastie.

Milenka klasická

Keď vám neustále tvrdí, ako to doma už povie, ako vás miluje, ako bez vás nemôže byť a neustále sa nič nedej, tak patríte medzi tie milenky klasické, tie ktoré sú milenkami z donútenia. Pokiaľ si chcete iba zabaviť, je tento vzťah pre vás ideálny, ale nemôžete čakať akú koľvek budúcnosť a musíte prestať čokoľvek očakávať. Sú to totiž iba vaše ilúzie a neho nesplniteľné sľuby. Tie vzťahy, kde vlastne, ani neviete do akej škatuľky patríte a očakávate, že budete iba manželkou alebo plnohodnotnou partnerkou. Druhý partner to väčšinou vidí úplne inak.

Milenka len tak

Chcete byť milenkou, sú i taký, ktorých baví podvádzať svojich partnerov.. Je im jedno či sú single a niečí milenkou alebo sú zadaný a chcú si len užiť. Takých vzťahov je bohužiaľ veľa. Síce sa môžu dostaviť výčitky, ale sú i vzťahy, kde to partnerom naopak pomôže. Dokážu na neskôr uvedomiť, za čo im stojí ten ich partner, ktorého doma majú. Tieto spojenia sú väčšinou plné dobrodružstva, ale je potreba si zachovať patričné hranice, aby ste svojmu okoliu škaredo neublížili.

Pokiaľ ste sa niekedy do pozície "tej druhej" dostali, zapracujte sami na sebe, na svojom sebavedomí a i svojej sebaúcte. A do budúcnosti sa snažte, aby ste zasa neskončila ako ta druhá. Bohužiaľ ale pozícia "toho druhého" nestretáva iba ženy, ale môže to stretnúť aj muža. Vzťahy sú nevyspytateľné a je iba na vás, či monogamiu uznávate a či ju dokážete ustáť. A pokiaľ chcete byť ty prvý, skúste sa zoznámiť trochu zodpovedne a i tak trochu vedecky. Veľa profilov tých, ktorý sa chcú zoznámiť nájdete tu a je jedno, či ste z Bratislavy, KošícTrenčína alebo zo Žiliny.

[kač]

Zdieľajte tento článok na: