Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Originálna žiadosť o ruku

15.september 2015
Originálna žiadosť o ruku

Všetky ženy snívajú o svadbe. Berú to ako najdôležitejší deň vo svojom živote. A preto je potrebné, aby žiadosť o ruku prebehla originálne a vtipne, aby ste na ňu po čase mohli spoločne s úsmevom spomínať. Je teda potrebné poriadne plánovať. Viete ako?

U väčšiny vyhráva stará dobrá klasika, žiadosť o ruku formou večere. Romantická večera pri sviečkach, v pozadí hrá romantická hudba. Vy elegantne oblečení, ona vo svojich obľúbených krásnych šatách. Medzi hlavným chodom a dezertom sa zohýnate a podávate svojej vyvolenej malú červenú krabičku so stuhou. Áno, to je ako vystrihnuté z filmu. Rovnako sa to dá urobiť aj pri príležitosti jej narodenín, sviatku alebo vianoc. Týmto spôsobom žiadosti o ruku rozhodne vôbec nič nepokazíte. Použili ju veľa ďalších mužov pred vami. Ak chcete byť ale naozaj originálni a jedineční, vymyslite niečo sami. Popremýšľajte alebo sa nechajte inšpirovať týmito nasledujúcimi tipmi:

Adrenalínová žiadosť

Ak obaja milujete adrenalín a dobrodružstvo, je to ideálna voľba. Pozvite ju napríklad na let balónom. Až vystúpite vysoko, až takmer k mrakom a nastane tá divná chvíľa ticha, môžete jej povedať: "Vezmeš si ma? A budeš so mnou po zvyšok života žiť ako v nebi?". Vyšplhajte na nejakú skalu, kam vopred pripravíte krabičku s prekvapením.

Výlet alebo dovolenka

Chystáte sa na spoločnú dovolenku k moru? Môžete využiť aj toto netradičné prostredie k vyznaniu lásky. Rozhodne ale nemusíte ísť rovno k moru. To isté môžete tiež urobiť pri výlete do prírody alebo na hrad, len si dajte pozor na to, ako vyzeráte. Ak na sebe máte obaja tepláky, ktoré sú špinavé z cesty, kde ste sa predierali krovím či šplhali do prudkých kopcov, nebude to pravé oblečenie, ktoré sa k takejto príležitosti hodí. Je to predsa len zážitok na celý život. Pokúste sa to nenápadne navlieknuť tak, aby si vaša priateľka vzala nejaké vhodnejšie oblečenie, alebo prispôsobte program tak, aby sa elegantne jednoducho obliecť musela. A čo napríklad takto ju pozvať na poznávací zájazd či eurovíkend do Paríža alebo Ríma? Romantika bude zaručená.

Využite jej koníčky

Potrápte si hlavičku tým, čo má vaša priateľka naozaj rada. Miluje geocatching? Vyrobte jej vlastné skrýšu a vydajte sa hľadať "kešku". Miluje golf? Schovajte prekvapenie do prázdnej jamky. Buď ju môžete navnadiť, že na nej v nejakej jamke čaká prekvapenie, alebo budete mlčať a počkáte si na jej reakciu pri objavení.

Rada číta?

Dajte si tú prácu s vyrezaním otvoru do stránok, schovajte prstienok tam a celú knihu zabaľte ešte do papiera. Po rozbalení a otvorení knihy bude určite šťastím bez seba, že zabudnete aj na to, ako ste knihu zničil.

Je to milovníčka zvierat?

Máte doma psíka alebo mačičku? Čo tak na obojok priviazať prstienok s nejakou obrovskou mašľou?

Zvoľte originálne miesto

Objednajte zaujímavý pobyt alebo luxusné apartmány. Skúste si zistiť, či je možné ju požiadať o ruku pred alebo po futbalovom či hokejovom zápase. A čo napríklad na koncerte vašej obľúbenej skupiny? Zajednajte si nejaké originálne miesto a využite túto romantickú chvíľu.

Vyberte ten správny dátum

Deň vášho zasnúbenie si budete obaja pamätať celý život. Skúste využiť výročie zoznámenia sa alebo napríklad narodeniny. Ideálne sú aj vianoce, môžete darček schovať medzi ozdobami na stromček. V každom prípade to pre ňu bude darček, čo sa neodmieta.

Máte obľúbené miesto?

Využite toto obľúbené miesto, pomôžu vám aj vaše spoločné spomienky. Pokiaľ je to nejaké pokojnejšie miesto, tak vám nič nebráni, aby ste tam usporiadali napríklad piknik a pri tej príležitosti predniesli žiadosť o ruku.

Raňajky do postele

Pripravte jej raňajky, môžete pripraviť napríklad ľadové kocky do ranného džúsu s tým, že do jednej kocky prstienok zamrazíte. Do samotného jedla by to asi veľmi vhodné nebolo, aby si nevylomila zuby a neskončilo to návštevou zubára.

Je niečo, čo nemá rada?

Je niečo, čo ju privádza k šialenstvu? Trebárs, keď niekde ležia vaše špinavé ponožky? Skúste jej tú krabičku dať pod ne a dúfajte, že si ju všimne.

Tajná šifra

Vymyslite zašifrovaný odkaz, napíšte jej napríklad len esemesku, aby pri nalistovaní jej obľúbenej knihy alebo časopisu, čo bude mať pri sebe, v ktorej ste jej predtým na určitej stránke označili písmenká, objavila "Vezmeš si ma?".

Má rada sladké?

Kúpte bonboniéru a zameňte jeden cukrík za prstienok.

Využite zásielkovú službu

Objednajte jej kyticu s prstienkom. Určite to nebude čakať. Alebo to môžete ešte skomplikovať tým, že jej poslíček odovzdá kyticu a nejaký pobyt, či už pri mori alebo wellnes a o ruku ju požiadate tam.

Nechajte jej odkaz

Môže to byť aj viac odkazov, ktoré na seba budú nadväzovať, než dôjde na to správne miesto, kde ste jej prekvapenie vopred zanechal.

A čo Kinder vajíčko?

Keď ho opatrne rozbalíte , ide aj čokoláda opatrne rozdeliť na dve polovice a miesto hračky v žltom vajíčku môžete dať prekvapenie v podobe zásnubného prstienka.

Zabaľte sami seba

Zožeňte si veľkú mašľu a zabaľte sa do nej. Ak viete presne o koľkej príde domov, nebude sa stačiť čudovať. A ak budete ešte držať v ruke krabičku s prsteňom, určite vám neodpovie nie.

Odkaz na nebi

Dohodnite si lietadlo a namiesto reklamy ho nechajte preletieť s vaším odkazom so žiadosťou o ruku .

Billboard

Jazdí do práce po tej istej ceste a míňa nejakú reklamu? Zistite si, kde je možné si túto reklamnú plochu prenajať a nechajte jej tam tú vzkaz, či si vás vezme.

[Kač]

Zdieľajte tento článok na: