Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Miláčik sem, miláčik tam alebo Ako docieliť svojho

18.jún 2018
Miláčik sem, miláčik tam alebo Ako docieliť svojho

Mnoho ľudí sa necíti vo svojom vzťahu slobodní, pretože sa držia späť alebo niečo skrývajú, nie sú úprimní a niekedy ani nehovoria pravdu, kto skutočne sú. Všetky tieto spôsoby skrývania sú ale dôvodom, že sa raz začnú cítiť ako v pasci.

Mnoho ľudí cenzuruje samo seba a potom možno predpokladať, že je ich sloboda tá tam. Až keď si dáte slobodu byť tým, kým skutočne ste, môžete začať získavať to, čo naozaj chcete a po čom naozaj túžite. Aby ste sa stali predmetom túžby, musíte sa naučiť, ako osloviť jeho zmysly. Muži si potrpia predovšetkým na vzhľade, je to totiž to prvé, čo vnímajú. Všetci chcú dievča, ktorá je vizuálne podnetná, sexy a tak trochu koketa koketná. Ten, ktorý tvrdí opak, klame. Aby ste si s niekým začali, musí sa vám páčiť. Všetci chlapi chcú ženu, ktorá vyzerá dobre. Spôsob, akým sa obliekate a aký máte štýl, prezrádza mnohé. Je to najlepší spôsob, ako ho spočiatku zaujať a poblázniť. Takže pozor na nadbytok ružovej farby a tigrované vzory.

Čo muži naozaj chcú?

Muži sú všetci priťahovaní k žene vďaka trom veciam:

  • Spôsob, akým sa žena oblieka
  • Spôsob, akým hovorí
  • Spôsob, akým sa chová

Nezáleží na tom, ako vyzeráte, koľko vám je, koľko vážite, alebo koľko si myslíte, že by ste mohli vážiť. Musíte zapracovať na sebe a svojej psychike, ktorá vám umožní vyzerať atraktívnejšie pre každého človeka, s ktorým sa stretnete. Dôležité je vaše sebavedomie, pocit sebaistoty a potom už všetko pôjde samo.

Čo naopak muži naozaj nechcú?

Jedným slovom vydieranie. Ak na neho pôjdete spôsobom výmenného obchodu, tak sa môžete spoľahnúť, že ho to prestane baviť a vy rozhodne nedostanete všetko, čo chcete. Odpusťte si vety typu: "Ak ma máš rád, tak ..." To isté platí o mrnčaní, plakaní, prosíkaní a neustáleho rozprávania dookola o tom, čo nutne potrebujete, chcete a bez čoho nedokážete byť. Nikomu, a muži nie sú výnimkou, sa nepáči, keď ich niekto do niečoho tlačí a neustále uháňa. Každý sa musí rozhodnúť sám a vedieť, prečo sa tak naozaj rozhodol.

Ako na nich?

Skúsime si spísať pár rád a spôsobov, ktoré môžu byť užitočné v tom, aby ste pochopili, ako to majú vaše náprotivky. Každý je samozrejme trochu iný, ale určitými drobnosťami si ich môžete omotať okolo prsta. Nie vždy sa oplatí byť neustále hrdá, drsná a stáť si neustále len za svojím.

Vyslovte city

Milujete ho? Tak mu to povedzte. Potrebuje to počuť rovnako ako vy. Keď bude vedieť na čom je a že s ním naozaj počítate, urobí mu to veľkú radosť a vy potom môžete smelo nadviazať na nejakú úlohu alebo prianie.

Chváľte

Vždy sa nájde niečo, za čo je možné toho druhého pochváliť. Vyslovte aj pochvalu za niečo, čo vám kúpil, či chcete darček alebo mu pochválte tú pláž a vašu nočnú epizódu, ak chcete zažiť zase skvelú dovolenku. Nebojte sa pridať do svojej pochvaly aj nejakú tú korenistú intímnosť, aby ste podporili jeho ego. Neustále mu opakujte ako je báječný, úžasný a to napríklad len za to, že ráno vstal o desať minút skôr a ako každý druhý deň došiel pre čerstvé rožky na raňajky.

Miláčik sem, miláčik tam

Hovorte jednoducho

Nenaznačujte. Najhoršia vec, ktorú môžete urobiť. Nechoďte okolo horúcej kaše, ale hovorte všetko na rovinu. Nemáte čo stratiť. Povedzte polopatisticky, čo naozaj chcete a skúste rozpútať debatu. Keď budete hovoriť jasne, stručne a predovšetkým jednoducho, máte skvelú šancu aj príležitosť, aby ste docielili svojho.

Nedávajte viac úloh naraz

Určite každý zažil ten stres v práci, keď na neho šéf začal hovoriť a začal dávať úlohy a potrebné veci k vybaveniu. Nebuďte teda rovnakí. Nastavte si priority a vždy hovorte len o jednej veci. Ženy majú tendenciu drmoliť a hovoriť rýchlo, väčšinou skôr, než to občas stihnú myšlienkovo ​​spracovať. Nechajte si teda čas na rozmyslenie, čo naozaj chcete a podľa toho hovorte a konajte. Ťažko dostanete luxusnú dovolenku a drahú kabelku hneď a naraz.

Buďte na neho dobrá

Najdôležitejšie sú vo vzťahu intímnosti a samozrejme tiež chutná strava. Väčšinou na začiatku vzťahu je toto v inom poradí, ako napríklad po roku, keď už sú ružové okuliare z počiatočnej zamilovanosti preč. Ženy chcú byť milované a neustále vedieť a cítiť, že ich ich partner miluje a jeho city sú skutočné. Muži to tak nemajú, berú vzťah tak nejako ako samozrejmosť, keď už sa rozhodnú v ňom byť. Ak ste teda skvelá kuchárka a navyše ešte dokonalá milenka, nebojte sa využiť a použiť všetky svoje ženské zbrane.

Neobviňujte a nenadávajte

Nie je nič horšie ako neustále niečo niekomu vyčítať. Minulosť nezmeníte a môžete len riešiť svoju prítomnosť, aby ste nejakým lepším spôsobom ovplyvnili svoju budúcnosť. Ak teda chcete naozaj všetko, musíte niektoré veci prehryznúť a niektoré dokonca aj rovno zabudnúť, bez toho to občas nejde.

Dajte si pozor na jazyk

Snažte sa hovoriť menej a viac o tom premýšľať. Vaša pusa môže vášho partnera aj odradiť. Nehovorte pred ním o bývalých, nerozprávajte neustále len o sebe a neplánujte hneď po týždni, koľko by ste chceli mať detí, aký veľký dom a akú značku rodinného auta. Pokiaľ má vzťah fungovať, musí sa vyvíjať aj trochu spontánne, všetko sa nedá naplánovať a zbytočné plánovanie môže vášho partnera odradiť alebo naštvať. Vzťah nemôže fungovať len na jednej strane, musia chcieť predovšetkým obaja. Takže keď budete spokojní a nezávislí, bude mať váš partner stále tak trochu pocit, že sa musí snažiť, aby ste boli spokojní.

Ako ho zaručene dostanete?

Na to, aby ste získala muža na svoju stranu, stačí iba tri kroky, je to vcelku jednoduché.

Váš pohľad

Prvé a najdôležitejšie je očný kontakt. Trvá väčšinou len pár sekúnd a povie veľa. Je to ideálny začiatok toho, aby ste na seba upútali pozornosť a zbalili ho. Keď budete pôsobiť vyrovnane, uvoľnene a vaše oči sa stretnú, zadívajte sa na chvíľou a potom je pomaličky s úsmevom odvráťte.

Úsmev

Smiech a úsmev lieči. Vďaka nemu sa dokáže atmosféra veľmi ľahko zmeniť. Neusmívejte sa ako pubertiak, ale ako dáma. Usmievajte sa a buďte uvoľnené.

Nejaký ten problém

Najstarší trik, ktorý aj najlepšie funguje. Ak chcete nadviazať ďalší kontakt a predchádzajúce dve veci (pohľad a úsmev) zafungovali, pustite sa do problému. Ak máte dosť odvahy, oslovte ho a poproste o pomoc. Môže to byť úplne banálne vec, stačí, keď sa napríklad spýtate koľko je hodín, kde je nejaká fiktívne hľadaná ulica či môžete skúsiť rovno o radu, kde nájdete dobrú kávu. Keď bude mať záujem, veľmi rád odpovie, a ak navrhnete, aby sa na kávu vydal s vami, môžete mať už vyhrané.

Čo by ste rozhodne nemali?

Nemali by ste sedieť v kúte a čakať. Ak sa vám niekde niekto páči, nečakajte na to, až príde on, pretože sa to vôbec nemusí stáť. Môže byť hanblivý alebo si neveriť a myslieť si, že ste už zadaná a je to len strata času. Ak niečo naozaj chcete, nečakajte, že pomoci vašich signálov pochopí, čo by to malo byť.

Pamätajte, že žena chce len jedno a to je všetko. Niekedy je to síce veľmi ťažké, ale ak zapojíte niekoľko svojich ženských zbraní, máte vyhrané. A ak sa hanbíte hneď niekoho osloviť, skúste sa zoznámiť online. Je to veľmi rýchle a môžete k tomu použiť aj vedecký zoznamovací dotazník, ktorý vám prezradí, kto sa k vám najlepšie hodí.

[kač]

Zdieľajte tento článok na: