Domov

Zoznamovací dotazník

Fotozoznamka

Lifestyle magazín

Registrovať teraz

Leto je čas lásky

4.august 2016
Leto je čas lásky

Leto je čas zoznamovania a nových lások. Ako ale tieto vzťahy ustáť, keď dovolenka a leto končí? Zamilovanie sa je strašne rýchle, ale ako ďalej?

Zmena režimu vášho vzťahu ním môže otriasť v základoch. Vídali ste sa každý deň a zrazu bude pre vás oboch ťažké, aby ste si urobili čas. Budete si musieť čas navzájom korigovať a vychádzať si v ústrety. Rozhodne to bude na začiatku ťažké, ale na druhú stranu to môže aj váš začínajúci vzťah upevniť. Ak budete chcieť obaja a budete zároveň aj obaja vyvíjať nejaké spoločné úsilie, má váš vzťah nejakú perspektívu a reálnu šancu. Pokiaľ bude pre jedného z vás vzdialenosť záťažou, potom nemá zmysel, aby ste v takom vzťahu pokračovali a za vzťah ho považovali, bude lepšie to vyhlásiť len za letný flirt a porozhliadnuť sa vo svojom okolí. Keď sa napríklad mesiac neuvidíte a budete sa na seba tešiť a stále po sebe túžiť, budete môcť povedať, že je váš vzťah založený na intelektuálnych a emocionálnych aspektoch a nielen na vašej fyzickej blízkosti.

Hovorte o vzdialenosti medzi vami

Je dobré si dopredu porozprávať o vzdialenosti, ktorá vás rozdeľuje a bude zo začiatku rozdeľovať. Povedzte si, čo od vzťahu očakávate hneď na začiatku. Otázka vzdialenosti bude pre vás veľmi dôležitá a zároveň ju aj budete musieť rešpektovať.

Časové rozdiely

Ak sa vám podarí zamilovať sa na druhej strane planéty, tak sa k veľkej vzdialenosti pridá ešte otázka časových rozdielov a pásiem. Ak spolu budete chcieť telefonovať, budete musieť počítať s tým, že na druhej strane je dokonca o 6 hodín viac či menej. Ale ako sa hovorí, láska hory prenáša a ak sa naozaj budete milovať, nebude pre vás otázka rozdielneho času vôbec žiadny veľký problém, ktorý by sa nedal prekonať.

Prekonajte svoju žiarlivosť

Ak ste žiarlivci, nebude pre vás ľahké taký letný románik rozvinúť do vzťahu, ktorý by mal mať nejakú budúcnosť. Keď chcete letný románik rozvinúť, musíte veriť, musíte sa odpútať od žiarlivých scén.

Pracujte

Cnie sa vám a uvidíte sa za týždeň, dva týždne, mesiac? Zamestnajte svojou myseľ, pracujte alebo si nájdite nejakú aktivitu, aby ste na neho/ňu nemysleli neustále.

Komunikácia

Komunikujte každý deň. Snažte sa spolu rozprávať deň čo deň. Je dôležité, aby ste si oznamovali svoje pocity, svoje zážitky, aby ste si mali čo povedať až sa uvidíte osobne. Vyskúšajte všetky technológie, ktoré máte k dispozícii, dokážu vám vašu komunikáciu uľahčiť.

Buďte kreatívny

Prekvapujte sa. Občas odošlite napríklad SMSku len sa smajlíkom. Nebuďte stále len nudní s otázkami typu: "Ako sa máš?" "Čo robíš?". Premýšľajte nad tým, čo by toho druhého potešilo, zároveň ako nad tým, čo by potešilo vás.

Majte svoj vlastný život

Zachovajte si svoj život. Priateľ alebo priateľka sú súčasťou vášho života, ale nie sú celý váš život. Využite voľného času, ktorý máte a ktorý trávite oddelene. Nemá zmysel márniť svoj voľný čas a len sa trápiť tým, že nie ste spolu. Letné lásky sú krásne, ale nie vždy na celý život. Neseďte teda doma, pretože ste ju/jeho stretli a bolo to fajn a krásne. Je leto, užite si ho a snažte sa váš letný románik realisticky posúvať dopredu, ak nejakú šancu na posun dopredu má.

Buďte úprimní

Buďte úprimní a to nielen k sebe, ale aj k svojmu partnerovi. A či vám to "jednoducho nefuguje", tak to nefunguje a fungovať ani lepšie nebude.

lásky čas

Ako vidia hviezdy vašu šancu na letnú lásku?

Baran (21. marca - 19. apríla)

Počas leta budete mať pocit, že môžete mať čokoľvek, čo chcete. Budete mať mimoriadne vyhliadky na letnú romantiku.

Býk (20. dubna- 20. mája)

Budete chcieť posúvať hranice a hýbať celým svetom. Máte najlepšie vyhliadky na to, aby ste sa toto leto zamilovali a váš vzťah vytrval.

Blíženci (21. mája -20. Júna)

Od 9. Septembra budete mať vynikajúce vyhliadky pre splnenie svojho sna a počkanie na toho/tú pravú.

Rak (21. června- 22. júla)

Vaša samota sa chýli ku koncu. Významný deň pre vás a vášho partnera/partnerku bude 17.8. , Dočkáte sa nejakého rozhodnutia.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Od 12. júla - 5. augusta, bude Venuša v Levovi a vy neodolateľní.

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Najlepší deň na lásku je pre Panny 27.8. Budete žiariť optimizmom a priťahovať široké okolie.

Váhy (23. septembra - 22. októbra)

Vaše najlepšie vyhliadky pre lásku začínajú 9. septembra, Jupiter sa presunie do znamenia Váh prvýkrát za 12 rokov a budete mať požehnanie v každom smere. Ak ste single, nový vzťah príde.

Škorpión (23. októbra -21. Novembra)

Od 5. augusta, budete mať až do 30. augusta romantický potenciál. Budete mať šťastie ak vyrazíte na schôdzku alebo sa stretnete s niekým na Internete.

Strelec (22. novembra - 21. decembra)

Váš vzťah sa toto leto zlepší, oproti tomu čím prechádzal na jar. Od 9. septembra máte šancu stretnúť svoju budúcu romancu, veľkú úlohu bude hrať vo vašom zoznamovaní kamarát alebo kamarátka.

Kozorožec (22. decembra - 19. januára

Najväčší romantický potenciál máte na začiatku tohto leta. Ak partnera/partnerku už máte, nebojte sa urobiť väčší záväzok.

Vodnár (20. januára - 18. februára)

Váš milostný život bude iskriť medzi 12. júlom a 5. Augustom. Ak už ste vo vzťahu, môžete očakávať ďalšiu dávku harmónie medzi vami a vaším partnerom/partnerkou.

Ryby (19. februára - 20. marca)

Ak ste vo vzťahu, alebo ste dokonca zosobášení, do 9. septembra budete prežívať pokojné a harmonické obdobie, ktoré upevnia váš vzťah.

Leto je ideálna doba na zoznamovanie. Ľudia nesedia doma, navštevujú kúpalisko, letné záhradky, ihrisko... je len na vás, kam sa vyberiete svojej láske naproti. Samozrejme vás môže stretnúť aj pri mori, ale tu je obrovské riziko, že ak ide o cudzinca, tak už sa nikdy neuvidíte. Naozaj len veľmi malému percentu sa podarí, aby sa dovolenkový románik premenil na vzťah trvalý. Keď sa rozhodnete v takomto vzťahu pokračovať a budovať ho, bude vás to stáť veľa síl, veľa tolerancie, kreativity a v neposlednom rade aj peňazí. Ak počiatočné peripetie prekonáte, je potom len otázkou času, aby ste sa dohovorili, kedy príde alebo či už neprišiel ten správny čas na nasťahovanie sa k sebe.

Zdroj: http://www.tarot.com/horoscopes/love-summer-2016

[kač]

Zdieľajte tento článok na: